Wildcrafter Botanicals – Superherbs و قهوه

Little Coffee Place توسط خوانندگان نگهداری می شود. وقتی از طریق پیوندهای سایت ما خرید می کنید ، می توانیم کمیسیون شریک را بدست آوریم.

گیاه شناسی

قهوه پر از رایحه های مختلف است. در واقع ، بیش از 800. یافتن قهوه های گیاهی ، گیاهی و میوه ای با مشخصات طعم بسیار متنوع غیرمعمول نیست. و هیچ رازی نیست که قهوه دارای فواید سلامتی غنی است. این موارد شامل افزایش توجه ، انرژی بیشتر ، کاهش التهاب در بدن و تنظیم بهتر سیری و ترشح انسولین است.

اما افزایش آنها چطور؟ چرا در حالی که از یک فنجان قهوه خوب با طعم غنی لذت می برید ، حتی مزایای سلامتی بیشتری ندارید؟

این همان چیزی است که دکتر Lowe Dog ، یکی از برجسته ترین متخصصان پزشکی گیاه شناسی در جهان ، هنگام تأسیس Wildcrafter Botanicals ، فکر کرد. ایده ساده و بدیع است: افزودن محصولات گیاهی که فواید سلامتی برای بدن و ذهن ما دارند به فنجان قهوه روزانه ما.

دکتر پایین سگ

به این ترتیب می توانیم از مزایای اضافه شده گیاهان و قارچ ها با قهوه خوشمزه ، ارگانیک و منصفانه بهره مند شویم. همه اینها ضمن افزایش اثرات مفید بر سلامتی ما است.

نه تنها که. قهوه Wildcrafter Botanicals تمام قهوه ها و محصولات گیاهی را از نظر فلزات سنگین ، میکروب های مضر و 300 آفت کش / علف کش مورد آزمایش قرار می دهد. این توجه به جزئیات باعث می شود اجزای مضر به درون فنجان قهوه شما وارد نشوند. هر قهوه فقط پس از این بازرسی دقیق بسته بندی و حمل می شود.

مخلوط ها

Wildcrafter Botanicals چهار ترکیب قهوه با گیاهان ایجاد کرده است: Inner Warrior ، Creative Genius ، Spiritual Chill ، Immune Shield. بیایید ویژگی ها و ویژگی های آنها را ببینیم.

یک جنگجوی درونی برای کسانی که به انرژی زیادی نیاز دارند قهوه است. این قهوه 100٪ عربیکا از کلمبیا است که دارای Rhodiola Root ، Lion’s Mane Mushroom و Maca Root است. بنابراین دو ریشه و یک قارچ. مخلوطی که به مبارزه با خستگی ، چه جسمی و چه روحی کمک می کند. همچنین باعث بهبود حافظه و تمرکز برای عملکرد بهتر شناختی می شود. سرانجام ، باعث افزایش متابولیسم ، افزایش قدرت دفاعی در برابر استرس می شود.

یک جنگجوی درونی

جنگجوی درونی

تمرکز خلاقانه بر اساس همان قهوه است ، اما ریشه آن از Ashwagandha و Bacopa Herb به عنوان محصولات گیاهی اضافه شده است. هر دو از سنت هزاره هندی طب آیورودا است. آنها برای کمک به جوان سازی ذهن ، پاک شدن آن از هر جرعه و تقویت آرامش خاطر اضافه می شوند. این قهوه برای کسانی است که بدنبال تقویت نتایج خلاقانه خود هستند.

تمرکز خلاقانه

تمرکز خلاقانه

معنوی سرد نوشیدن قهوه بدون دریافت بیش از حد از اثرات عصبی کافئین بسیار ایده آل است. حاوی گل بابونه ، برگ ریحان و گل آفتابگردان است. این گیاهان باعث آرامش می شوند تا آرامش شما را حفظ کنند. آنها همچنین باعث جذب مواد مغذی می شوند و تنش های عصبی را برطرف می کنند.

همراه با قهوه عالی کلمبیایی ، Spiritual Chill بدون دریافت بیش از حد کافئین شما را از خواب بیدار می کند و به شما کمک می کند دستگاه گوارش در طول مسیر آرام شود. بابونه و ریحان شیرینی را به قهوه اضافه می کنند ، و این باعث می شود که نیازی به نوشیدن شکر (برای یک مخلوط حتی سالم) غیر ضروری باشد.

خنکای معنوی

سرمای معنوی

سپر ایمنی آسان است تصور کنید که او فقط به نام چه کاری انجام می دهد. به لطف اثرات ریشه گون ، قارچ ریشی و شاه توت به تقویت سیستم ایمنی بدن و تقویت انرژی کمک می کند. این دو گیاه و قارچ ریشی که در سنت چینی شناخته شده اند ، به عنوان متحدان بزرگ سیستم ایمنی بدن ما تاسیس شده اند.

سپر ایمنی

سپر ایمنی

پروفایل ها

بنابراین چه چیزی باعث می شود هر ترکیب منحصر به فرد باشد؟ قهوه ای که آنها بر اساس آن ساخته شده اند یکسان است. کلمبیایی ، 100٪ عربی منصفانه ، تولید شده از تجارت منصفانه ، دارای گواهینامه دانه های قهوه ارگانیک توسط USDA. شما می توانید انتظار داشته باشید که قهوه طعمی صاف ، با بدنی متوسط ​​، اسیدیته حیاتی ، متعادل با تلخی متوسط ​​داشته باشد.

یادداشت های گیلاس و میوه های خشک در تمام ترکیبات منحصر به فرد Wildcrafter Botanicals وجود دارد. هر کدام به صورت قهوه ساییده یا غلاف K-cup برای سیستم Keurig در دسترس است.

تنها تفاوت طعم و مزه تفاوت در گیاهان و قارچ ها خواهد بود. فقط به اندازه ای اضافه می شود که از مزایای آن بهره مند شوید و طعم قهوه را به طرز محسوسی تغییر ندهید.

Wildcrafter Botanicals برای تهیه قهوه خوب و مهمتر از همه ، با کیفیت های پیشرفته ای که از گیاهشناسی داده می شود ، بسیار مراقبت می کند. این “قهوه گیاهی” نیست که طعم گیاهان را دارد ، بلکه یک قهوه کلاسیک و با کیفیت است که از مزایای محصولات گیاهی نیز برخوردار است.

تنها استثنا Spiritual Chill خواهد بود که به لطف بابونه و ریحان کمی نمای شیرین تری دارد. اما باز هم ، این یک تفاوت حداقل است. ترکیبی از پیشنهادات Wildcrafter Botanicals را با توجه به مزایای سلامتی که می تواند به شما بدهد انتخاب کنید.

نه به دلیل تفاوت های جزئی در طعم و مزه.

در اینجا مواردی است که Wildcrafter Botanicals برای چه کاری استفاده می شود. اثرات ایجاد شده توسط ترکیبات موجود در گیاهان و قارچ ها ، تفاوت آن در قهوه ای است که دارای مواد افزودنی متعددی است. مقدار ترکیبات موجود در ریشه ها ، گیاهان و قارچ ها بیش از استخراج یک ماده واحد در سلامتی ما تأثیر بیشتری دارند.

فواید

مزایای کل گیاه را باید هنگام نوشیدن قهوه Wildcrafter Botanicals بدست آورد.

با تکیه بر سنت های هند ، چین و بومیان آمریکا برای کمک به بدن و ذهن ما در زمینه گیاهان ، تأثیرات متفاوت است. بیشتر افراد بر روی کمک به ذهن شما ، خلاص شدن از اثرات منفی استرس ، خستگی و کمبود استراحت تمرکز می کنند.

ما اغلب از قهوه برای تقویت خود برای انجام یک کار یا ادامه کار در طول روز کاری خود استفاده می کنیم. اما با این کار ، انرژی خود را کش می دهیم بدون اینکه به مغز فرصت دهیم تا بهبود یابد.

گیاهانی مانند Bacopa Leaf با توانایی کمک به ما در به خاطر سپردن اطلاعات یا ریحان مقدس که می تواند ذهن شما را آرام و آرام نگه دارد ، می توانند نیاز به استراحت مغز شما را کاهش دهند. در عین حال ، آن را در شرایط بهینه و عملکردی حفظ می کند.

نوشیدن قهوه Wildcrafter Botanicals نیز به بدن کمک می کند. سیستم ایمنی بدن بسیار مهم است و توسط قارچ Reishi پشتیبانی می شود. این ماده می تواند انرژی بدن شما را افزایش دهد ، در حالی که گون می تواند به طور مستقیم بر نیروهای محافظ بدن شما تأثیر بگذارد. این ترکیب در نهایت از شما در برابر ویروس ها و باکتری های خارجی بهتر محافظت می کند.

خواه بخواهید به مغز خود کمی استراحت دهید ، حافظه خود را افزایش دهید ، با استقامت بیشتری احساس قدرت کنید یا از بدن خود محافظت کنید ، Wildcrafter Botanicals ترکیبی برای شما دارد.

افزودن محصولات گیاهی به قهوه یک کار کاملاً جدید نیست ، اما تجربه و مراقبت هایی که Tieraona Low Dog، MD از قهوه Wildcrafter Botanicals کرده است غیر قابل مقایسه است.

قهوه خوشمزه با منشأ اخلاقی ، که می تواند به سلامتی شما کمک کند ، تعریف کاملی از وضعیت پیروزی است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *