Illy Ready to Drink Cold Brew – 2021 بررسی محصول

Little Coffee Place توسط خوانندگان نگهداری می شود. وقتی از طریق پیوندهای سایت ما خرید می کنید ، می توانیم کمیسیون شریک را بدست آوریم.

آهک سرد ایلی ، آماده نوشیدن ، قهوه

اگر اعتقاد دارید که تهیه محصولات عالی زمان بر است ، قهوه ایلی را دوست خواهید داشت. ترکیب 100٪ Arabica آنها برای بیش از 85 سال تصفیه شده است ، که ابتدا در منطقه خود ، ایتالیا و سپس در سراسر جهان مورد قدردانی قرار می گیرد.

ایلی به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در تولید قهوه پایدار ، به داشتن یک ترکیب پایه عالی که در بین بهترین ریشه های منفرد جهان تولید می شود ، مشهور است. از زمان تولد آنها در سال 1933 در تریست ایتالیا ، ایلی برخی از بهترین منشأ های ​​قهوه را در سراسر جهان انتخاب کرده است.

بسته بندی شده در یک جعبه نمادین و بی انتها ، کاملاً آلومینیومی ، بسته قرمز و نقره ای Illy بازتابی از لوگوی آنهاست و بلافاصله قابل تشخیص است.

ترکیب نمادین Illy که به عنوان یکی از قله های قهوه می تواند شناخته شود ، برای هیچ عاشق قهوه ای خبری نیست. از 9 بهترین انتخاب عربیکا در جهان ساخته شده است و برای بهترین مدت در حدود یک قرن در بهترین کافه ها ، هتل ها ، رستوران ها ، دفاتر و البته خانه ها ارزش دارد.

در عوض ، آنچه امروز جدید است این است که این مخلوط نه تنها به عنوان یک قهوه داغ و دم کرده معمولی ، بلکه هم اکنون به عنوان یک قهوه سرد در دسترس است. بدیهی است که به طور واضح نمی توانست بازار در حال رشد قهوه یخ زده را از دست بدهد. دوستداران نوشیدنی های سرد از آن بیرون رانده و ترکیب 8 ساله آنها را اصلاح می کنند ، همچنین به عنوان یک نوشیدنی سرد فوق العاده عمل می کند.

و فرم انتخاب شده فقط مانند لوبیا نیست که خودتان را آماده کنید ، بلکه مانند آهک سرد آماده نوشیدن است. بیایید ببینیم این دقیقاً برای نوشندگان قهوه سرد چه معنی دارد.

Cold Brew “آماده نوشیدن” است

به زبان ساده ، قهوه آماده برای نوشیدن قهوه ای است که قبلاً برای شما تهیه شده و سپس در یک قوطی یا مشابه آن بسته بندی شده است ، که می تواند طعم خود را حفظ کند تا زمانی که آن را باز کنید. سپس کاملاً آماده نوشیدن ، بدون نیاز به هیچ عملی غیر از لذت بردن از آن.

ایلی آماده نوشیدن پخت و پز سرد

نوشیدنی سرد ایلی ، آماده نوشیدن ، قهوه

امروزه نسخه های آماده زیادی برای نوشیدن قهوه وجود دارد. بیشتر آنها به طور معمول ، داغ و سپس طعم دار یا غیر طبخ می شوند و بسته بندی می شوند و آماده حمل به نزدیکترین فروشگاه هستند. برخی از آنها محصولات لبنی یا گزینه های دیگری را اضافه کرده اند. کاپوچینو نوشیدنی آماده یا سفید تخت این روزها در فروشگاه های مواد غذایی یک اتفاق غیر معمول نیست. بسیاری از آنها شیرین شده ، دیگران قهوه صاف و سیاه هستند.

خود ایلی انواع قهوه های آماده نوشیدنی را نیز به فروش می رساند که انواع دیگری از ترکیب کلاسیک آنهاست. با این حال ، همه به صورت گرم آماده می شوند.

ویژگی آهک سرد آماده نوشیدن تعجب آور نیست که قبل از کنسرو ، سرد و گرم نپخته شده است. همانند چای سرد برای نوشیدن ، نان سرد نیز برای نوشیدن تهیه می شود ، با این تفاوت که بدون استفاده از آب گرم آن را دم می کنید.

آماده نوشیدن در برابر پخت و پز منظم سرد

س obviousال واضح در این مرحله این خواهد بود: تفاوت آهک سرد آماده نوشیدن با آهک سرد معمولی چیست؟ با تشکر از شما برای پرسیدن پاسخ به نحوه تهیه قهوه سرد برمی گردد.

بیشتر دستورالعمل ها به 8-16 ساعت دم کشیدن احتیاج دارند ، با مقدار زیادی قهوه به آب ، به صورت عمده تهیه می شود. به این ترتیب ، هر بار مقادیر زیادی قهوه تهیه می شود ، زیرا قهوه ای که به این روش تهیه می شود ، بسیاری از کیفیت خود را برای بسیاری از روزها ، سرد ، حفظ می کند.

نوشیدنی های کلاسیک سرد ، قهوه غلیظ ، بسیار شدید است که گمان می رود بعداً با یخ یا آب یا هر دو رقیق شود تا نوشیده شود. برخی از افراد موفق به نوشیدن کنسانتره مستقیم برای یک نوشیدنی سرد می شوند ، اما انصاف است که بگوییم آنها در اقلیت هستند.

قهوه سرد با شیر و یخ

بنابراین ، دم کرده سرد نوعی قهوه غلیظ ، بسیار قوی است. نوشیدنی سرد نوشیدنی نوعی نوشیدنی است که از قبل در نسبت نوشیدن قهوه و آب غلیظ رقیق شده است. مواد غذایی کنسرو شده ، برای دسترسی آسان و حمل و نقل ، آماده نوشیدن دم کرده سرد دقیقاً همان چیزی است که در این نام وجود دارد: این غذا بدون نیاز به رقیق شدن بیشتر به صورت نوشیدنی آماده می شود.

شاید فقط چند قطعه یخ برای لذت بردن از یک قهوه سرد خوشمزه همراه با قهوه یخ زده. اما این به خود شما بستگی دارد.

این واقعیت که حفظ می شود و بنابراین فقط قبل از نوشیدن باز می شود ، به این معنی است که رایحه ها تا حد ممکن حفظ می شوند. “بهترین موارد قبل” وجود دارد و اگر طرفدار قهوه عالی هستید ، تا آن تاریخ نباید به فکر نوشیدن قهوه آماده از جمله دم کرده سرد ایلی باشید.

طعم ها را نمی توان برای همیشه حفظ کرد و نزدیک شدن به تاریخ توصیه شده مصرف به معنای آن است که برخی به سختی وجود دارند. نوشیدن با تهیه تازه ، منظم و سرد که شب گذشته تهیه شده تفاوت چشمگیری خواهد داشت.

مزه اش چطور است؟

البته مهمترین سوال این است که قهوه تمام شده چقدر خوب است. به خصوص ، چقدر این ایلی آماده نوشیدن یک نوشیدنی سرد است؟

واضح است که این مخلوط برای یک نوشیدنی سرد درست شده است ، اما به ترکیب کلاسیک قهوه Illy بسیار نزدیک است. به این ترتیب می توانید انتظار چنین تجربه ای را داشته باشید. قهوه پررنگ ، سبک ایتالیایی ، که بسیار صاف نیز هست ، هرگز تلخ و سیر نیست.

طعم آن مطابق با طیف وسیعی از قهوه Illy آماده برای نوشیدن است که شامل قهوه ای است که از مخلوط غنی و کامل به ابریشمی و صاف تبدیل می شود. دم کرده سرد دارای مزایای دم سرد معمول است ، یعنی اسیدیته کم ، تلخی و بدن متوسط.

جعبه غذای آماده برای نوشیدن Illy به همراه نوشیدنی سرد

دم نوش سرد ، که توسط بسیاری از افراد که به طور کلی طرفدار قهوه سیاه نیستند ، قابل درک است ، زیرا طعم ملایم تری دارد ، اما صاف و خوشمزه است ، همانطور که از قهوه ساخته شده توسط ایلی انتظار دارید.

همچنین عطر و بوی خوبی نیز انتظار می رود ، زیرا روش دم سرد تمام طعم دهنده هایی را که به طعم قهوه کمک می کنند ، استخراج می کند. البته رایحه چیزی نیست که بتوان به راحتی در کنسرو قهوه تولید کرد ، بنابراین انتظار معجزه در این زمینه را نداشته باشید.

اما ایلی قهوه ای را برای نوشیدن سرد آماده کرد که تقریباً به نسخه های دم کرده آنها نزدیک است و هر زمان که بخواهید می توانید آن را مصرف کنید بدون اینکه حتی یک فنجان برای سرو آن داشته باشید.

آنچه به طور حتم در روش بسته بندی و نگهداری از بین می رود ، با لذت بردن از آن و بدون هیچ گونه تلاش کاربر متعادل می شود.

در نتیجه

نوشیدنی آماده ایلی برای بسیاری از موارد یک قهوه عالی است. چه بخواهید از آن به عنوان یک قهوه سرد برای روزهای گرم لذت ببرید و چه یک انرژی سریع در طول روزهای کاری خود داشته باشید ، یا به عنوان یک خوراکی تازه در اواسط صبح لذت ببرید ، ایلی موفق شد تجربیات خوبی را با دم کرده سرد به شکل کنسرو تولید کند.

به آسانی که فکر می کنید نیست.

در حالی که طرفداران قهوه خوب همیشه دم نوش سرد را به یک نسخه آماده برای نوشیدن ترجیح می دهند ، قابل درک است که تلاش ایلی برای ایجاد مجدد مشخصات طعم ترکیب نمادین آنها به شکل سرد و نوشیدن آن بسیار آسان است ، اما به طور کلی موفقیت آمیز است.

کسانی که می خواهند هر بار نوشیدنی خوشمزه ترین فنجان قهوه را دریافت کنند ، هر زمان که بخواهند از قهوه تازه دم شده لذت می برند ، اما این بازار قهوه آماده نیست.

راحتی نوشیدن آن در هرجایی ، بدون آماده سازی و هنوز نوشیدن یک فنجان قهوه خوب ، از نکات اصلی فروش قهوه آماده است. و دم کرده سرد کاملاً در اینجا جا می گیرد ، زیرا به طور طبیعی بعد از پخت و پز کمتر از گرم شدن طعم و مزه از بین می رود.

اگر تا به حال از امتحان قهوه آماده نوشیدن احتیاط کرده اید ، به ایلی یک دم نوشیدنی سرد فرصت دهید. ممکن است مثبت تعجب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *