Frappe در مقابل Frappuccino: تفاوت چیست؟

سه frappuccino

وقتی تابستان می بارد ، هیچ چیز به اندازه یک نوشیدنی قهوه مخلوط سرد و یخ آور راضی کننده نیست. اما این نوشیدنی یخ زده فراپه یا فراپوچینو است و آیا تفاوتی بین آنها وجود دارد؟

ما نگاه دقیق تری به تقسیم بندی frappe و frappuccino داریم ، از جمله اینکه هر نوشیدنی از کجا ناشی می شود و تفاوت اصلی آنها چیست. به خواندن ادامه دهید تا همه چیزهایی را که باید در مورد این غذاهای تازه و شیرین بدانید بیاموزید!

جواب کوتاه

Frappé نوشیدنی محبوب یونانی است که با قهوه فوری تهیه می شود و Frappuccino علامت تجاری استارباکس است. اما در ایالات متحده ، این نوشیدنی ها اساساً یکسان هستند: قهوه مخلوط گازدار ، که اغلب با کارامل یا وانیل طعم دار می شود.

جدا کننده 4

فرپه از کجا آمده است؟

Frappe چندین دهه قبل از Frappuccino بود. در سال 1957 ، یک کارمند نسکافه به نام دیمیتریس واکوندیوس نسخه اصلی این نوشیدنی را اختراع کرد. در یک نمایشگاه بین المللی در تسالونیکی یونان ، واکوندیوس به دنبال راهی برای لذت بردن از نوشیدنی مورد علاقه خود – قهوه فوری شیرین – بدون گرم شدن بیش از حد بود. وی یک شیکر طراحی شده برای استفاده با محصول شکلات نسکافه را به دست آورد ، قهوه فوری ، شکر و مکعب های یخ را به آن اضافه کرد و اولین قلاب را ایجاد کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=WxaPkznKE7A

این نوشیدنی قهوه فوری یخ زده و شیرین هنوز هم در یونان محبوب است و به ویژه در تابستان در سراسر کشور یافت می شود. اخیراً ، frappe در ایالات متحده محبوب شده است ، جایی که به جای قهوه فوری با اسپرسو درست می شود. فراپه مدرن آمریکایی شباهت زیادی به فراپوچینو دارد: اسپرسو ، شیر ، شکر و طعم دهنده هایی که با یخ مخلوط شده اند.


Frappuccino از کجا آمده است؟

از اوایل سال 1992 ، یک کافی شاپ در ماساچوست به نام Coffee Connection تبلیغ نوشیدنی جدید را آغاز کرد. Frappuccino ، یک نوشیدنی مخلوط که با اسپرسو ، شیر ، شکر و یخ درست می شود ، به سرعت در بین دانشجویان محلی هاروارد محبوب شد. Coffee Connection ساخت این نوشیدنی را با دستگاه های گرانیت آغاز کرد و سپس به دستگاه های بستنی نرم سرویس روی آورد.

چای سبز Starpucks frappuccino

این همان جایی است که استارباکس وارد تصویر می شود: همزمان ، زنجیره شروع به آزمایش یک نوشیدنی مشابه می کند. استارباکس به جای گرانیت یا دستگاه نرم استفاده از مخلوط کن استفاده می کند ، که تهیه نوشیدنی را آسان و سریعتر می کند.

تا سال 1994 ، استارباکس Coffee Connection و محبوب ترین نوشیدنی آن ، Frappuccino را خریداری کرد. استارباکس به سرعت نام تجاری را حفظ کرد ، Frappuccino را در سراسر کشور راه اندازی کرد و بقیه تاریخ است!


دستورالعمل های مورد علاقه Frappe و Frappuccino:

می خواهید دست خود را در فراپه خانگی یا فراپوچینو امتحان کنید؟ دستور العمل های مورد علاقه ما در اینجا آمده است:

Frappuccino آسان

در اینجا نحوه ساخت Frappuccino در خانه آورده شده است! تنها آنچه شما نیاز دارید چند ماده اولیه ساده و یک مخلوط کن خوب است. طعم های دلخواه را اضافه کنید تا غذای خود را به سطح بالاتری برسانید.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

Frappuccino_AppleZoomZoom_shutterstock
دستورالعمل آسان تراشه جاوا Frappuccino (Starbucks Copy-Cat)

بعد از امتحان کردن این دستورالعمل تراشه جاوا برای فراپوچینو ، احتمالاً دیگر نخواهید به اصل برگردید! قهوه ، شیر و شکلات را با هم مخلوط کنید و یک دسر خامه ای و نه چندان شیرین درست کنید.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

تراشه جاوا frappuccino
ضربه فریبنده موکا

آیا چیزی خوشمزه تر از قهوه شکلاتی یخ زده وجود دارد؟ طعم شیرین شربت شکلات کاملاً با تلخی غنی قهوه غلیظ ترکیب می شود. این نوشیدنی که با خامه زده شده مخملی و برگ های نعناع پوشانده شده است ، واقعاً شکست ناپذیر است.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

دستور العمل بازدید موکا

جدا کننده 2

Frappe در مقابل Frappuccino: تفاوت چیست؟

Frappe (یا frappe) از یونان می آید ، جایی که معمولاً آن را با قهوه فوری درست می کنند و تکان می دهند. فراپوچینو از ماساچوست آغاز شد ، جایی که در اصل با استفاده از دستگاه های گرانیت و بستنی ساخته می شد. امروزه ، frappe تقریباً با Frappuccino قابل تشخیص نیست و هر دو با استفاده از مخلوط کن درست می شوند. از آنجا که استارباکس با نام Frappuccino نامگذاری شده است ، شما فقط می توانید Frappuccino واقعی را از این زنجیره سفارش دهید. اگر به یک کافه آمریکایی دیگر بروید ، می توانید فراپه سفارش دهید ، که احتمالاً بسیار شبیه خواهد بود: اسپرسو مخلوط ، شیر ، شیرین کننده ها و طعم دهنده ها.


تصویر ارائه شده: AppleZoomZoom ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *