Blue Bottle vs Bean Box: کدام اشتراک قهوه را انتخاب کنید

جعبه دانه در برابر اشتراک قهوه با یک بطری آبی

ده ها اشتراک قهوه در بازار وجود دارد و بسیاری از آنها عالی هستند. اما همه آنها چیزهای مختلفی را ارائه می دهند ، بنابراین یافتن موارد مناسب برای شما دشوار است. Blue Bottle و Bean Box نام های مشابهی دارند که اگر این دو را اشتباه بگیرید قابل درک است.

جدا از همه این B ​​ها ، تفاوت این اشتراک های قهوه چیست؟ ما برای یافتن شرکت جدید قهوه مورد علاقه خود ، هر دو را با دقت بررسی می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت های اشتراک قهوه خوشمزه ادامه مطلب را بخوانید:

جدا کننده 2

همه چیز درباره اشتراک قهوه روی جعبه های غلات

تهیه قهوه روی Bean Box

Bean Box اشتراک منحصر به فرد قهوه را با پیچ و تاب منحصر به فرد ارائه می دهد: شما می توانید انتخاب کنید یک جعبه نمونه شامل چهار نوع مختلف قهوه – هر بار! نمونه ها منحصر به Bean Box نیستند – اشتراک هایی مانند Driftaway نیز با آنها شروع می شوند – اما با اشتراک Bean Box ، هرگز مجبور نیستید به سفارش کیف های کامل بپردازید.

وقتی اشتراك Bean Box را شروع می كنید ، تنها تصمیماتی كه باید بگیرید قهوه بو داده مورد علاقه شما و اینكه آیا می خواهید دانه های خود را آسیاب كنید ، هستند. جدی ، خیلی ساده است!

کافه جعبه لوبیا

ما اشتراک Bean Box را آزمایش کردیم و تنظیم نمونه را دوست داشتیم. جعبه اول ما شامل طیف وسیعی از قهوه ها بود: Drip Blend ، Brazil Canaan Estate ، Guatemala Hunapu و Roaster’s Choice. مورد علاقه ما “خمیر کلوچه” لوبیای برزیل بود – نوعی قهوه که هر روز ملاقات نمی کنید! در این جعبه همچنین دستور تهیه “شربت قهوه دارچین” و آب نبات کارامل نیز وجود داشت.

اکنون می توانید 60 درصد تخفیف باور نکردنی برای اولین سفارش Bean Box خود بگیرید – این اشتراک قهوه لذیذ بسیار مقرون به صرفه است. تنها اشکال؟ نمی توانید قهوه ای را که خودتان می گیرید انتخاب کنید یا برای خود در بازار خرید کنید.

حرفه ای ها

 • انتخاب نمونه ها یا کیف های 12 اونسی
 • پرماجرا و سرگرم کننده
 • غلات کامل و گزینه های پیش زمین
 • شما می توانید حداکثر 48 نوع قهوه در سال امتحان کنید
 • لوازم جانبی خوب مانند دستور العمل و آب نبات
 • در حال حاضر با 60٪ تخفیف ارائه می شود

منفی ها

 • کمتر شیک
 • خیلی شخصی نیست
 • نمی توانید برای خود خرید کنید

همه چیز در مورد اشتراک قهوه با یک بطری آبی

اشتراک قهوه با یک بطری آبی

Blue Bottle یک شرکت معروف قهوه با کافه های براق در سراسر جهان است. اگر از یک فنجان قهوه با یک بطری آبی در ساختمان کشتی در سانفرانسیسکو یا یکی از ده ها مکان دیگر لذت برده اید ، می دانید که قهوه چقدر خوب است. اما ممکن است سرویس اشتراک قهوه Blue Bottle را امتحان نکرده باشید!

Blue Bottle اشتراکی کاملاً آماده را ارائه می دهد. شما می توانید بین لوبیا ، مخلوط و اسپرسو یک اصل انتخاب کنید. با یک کیت خوش آمد گویی که شامل یک ریختن بطری آبی مخصوص بطری ، فیلترهای کاغذ و کیسه است ، شروع کنید یا اشتراکی را برای هدیه سرگرم کننده انتخاب کنید.

اشتراک قهوه با یک بطری آبی

هنگامی که ما بطری آبی را امتحان کردیم ، از چگونگی ساده بودن آن استقبال کردیم. بسته بندی ساده اما ظریف است و کیف ما با دانه های غیر معمول السالوادور همراه با یک کارت پستال آموزنده همراه است. بسیاری از تزئینات غیر ضروری وجود ندارد ، زیرا تمرکز بر لوبیا به جای موارد اضافی است. قهوه ما نشانه های جذاب کولا و افرا داشت – و یکی از تازه ترین هایی بود که تا به حال چشیده ایم!

Blue Bottle فقط قهوه غلات کامل را ارائه می دهد ، بنابراین اگر از آسیاب کردن دانه ها متنفر هستید ، این اشتراک شما نیست. اما اگر هنوز آن را ندارید ، اکنون زمان آن است که یک سنباده ارزان قیمت تهیه کنید!

حرفه ای ها

 • دانه های قهوه خوشمزه و تازه
 • انتخاب منشأ ، مخلوط یا اسپرسو
 • بسته بندی شیک و حداقل
 • کارت پستال آموزنده
 • برنامه شما ارسال می شود
 • گزینه های استقبال و هدیه خوب

منفی ها

 • فقط یک لوبیا کامل
 • گران تر
 • گزینه های نمونه گیری وجود ندارد

تقسیم کننده 7

جعبه لوبیا یا بطری آبی: نحوه تصمیم گیری

بنابراین کدام اشتراک را باید انتخاب کنید؟ بستگی دارد شما بدنبال چه هستید. هر دو اشتراک قهوه شگفت انگیزی را به درب منزل شما می آورد. اگر لوبیای عالی ، بسته بندی ساده و آماده سازی کامل می خواهید ، بطری آبی را امتحان کنید. همچنین از مجموعه استقبال و گزینه های جالب هدیه قدردانی خواهید کرد. از طرف دیگر ، اگر می خواهید ماجراجویی کنید و فرصتی برای امتحان 48 نوع قهوه در یک سال داشته باشید ، ما Bean Box را به شما پیشنهاد می کنیم. با هر بار حمل می توانید چهار نوع قهوه را امتحان کنید ، و این شرکت شامل موارد اضافی دقیق مانند دستور العمل ها و آب نبات های همراه با قهوه است.

به طور کلی ، ما به اشتراک Bean Box خم می شویم. دریافت چنین لوبیاهای خوشمزه ای با تخفیف 60 درصدی کاملاً غیرمعمول است و نمی توانید گزینه نمونه گیری ماجراجویانه را شکست دهید. اما واقعاً نمی توانید با این اشتراک های عالی اشتباه کنید!

بازخوانی های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *