8 بهترین فیلم قهوه ای که تا به حال ساخته شده است

قهوه با دوربین در پس زمینه

قهوه یک انگیزه رایج تقریباً در کل زندگی ما است. ما روز خود را با آن شروع می کنیم ، از آن به عنوان وانت بعد از ظهر یا شاید حتی به عنوان دسر در عصر استفاده می کنیم. وقتی شادی می کنیم یا غم خود را در آن غرق می کنیم ، آن را می نوشیم. این جنبه های زیادی را به زندگی ما تزریق می کند. بنابراین طبیعی است که قهوه را روی صفحه نقره ای ببینید. اما چند فیلم به شدت درباره خود قهوه هستند؟ فیلم های زیر را در مورد قهوه و آنهایی که آن را برای شما به ارمغان می آورند ، ببینید.

جدا کننده 3

1 مرد قهوه ای (2016)

سفر باریستا مشهور جهان به نام ساسا سستیک را دنبال کنید زیرا او در مسابقات جهانی باریستا 2015 در سیاتل ، واشنگتن روی صحنه شرکت می کند. فیلم با تحویل قهوه به اتیوپی ، چشیدن گیلاس و مشاهده نحوه بازگشت او به خانه آغاز می شود. انگیزه او؟ تلاش برای یافتن همیشه یک فنجان کامل و دست نیافتنی قهوه. تلاش های مشترک کشاورزان ، دروکنندگان ، اعضای تیم و خانواده ای که با ساشا کار می کنند را تماشا کنید تا در این راه به او کمک کنند.


2 قهرمانان قهوه (2020)

این دنباله ای است برای مرد قهوه ای قهرمان جهان باریستا 2018 آگنیسکا روزوزکسا از لهستان اولین زنی است که این عنوان را دارد. سازمان دیده بان آگا را به عنوان قهرمان سال 2015 ساشا سستیک به او کمک می کند. آنها به جنگل های دور قهوه سفر می کنند تا قهوه مناسب را برای قهرمانی پیدا کنند. انعطاف پذیری ، خلاقیت و تمایل شدید آقا برای قهرمانی را مشاهده کنید ، زیرا او توسط یکی از وسوسه انگیزترین باریستاهای جهان به قهوه راهنمایی می شود.


3 کافئین (2015)

قلب و روح صنعت قهوه را از طریق فیلم تجربه کنید ، از کشاورزان گرفته تا افرادی که آن را بدون نسخه به شما ارائه می دهند. میلیون ها کشاورز در سراسر جهان زندگی خود را وقف پرورش قهوه و امرار معاش از آن کرده اند. فداکاری آنها و آنچه آنها را برانگیخته است را ببینید. پشت هر فنجان قهوه شادی و غم ، خنده و اشک نهفته است. داستان عالی.


4 فیلم قهوه (2014)

نگاهی به نحوه تهیه یک فنجان قهوه تخصصی بیندازید ، از درخت تا فنجان شما. روند پیچیده تحقیق در مورد دانه های قهوه ، مرتب سازی و بو دادن را ببینید. این فیلم یک کار عاشقانه است که باعث ایجاد شفافیت در فرآیند تولید قهوه می شود. ببینید چگونه شفافیت نه تنها قهوه خوشمزه را در فنجان شما به ارمغان می آورد ، بلکه صداقت و اعتماد را نیز به ارمغان می آورد.


5 Barista (2015)

ادن ماری ، چارلی ، ترومن و رایان برای مسابقات جهانی باریستا 2015 رقابت می کنند. چارلز بابینسکی بعداً می آید و قصد سرقت نمایش را دارد. وسواس بی امان آنها را در مورد قهوه و همه راه های تهیه آن تماشا کنید. هنگام آماده شدن برای حضور در صحنه ، آنها را تمرین کنید و مهارت خود را تقویت کنید. هنر آنها هنر و علم است. این مسابقه شامل مهارت های فنی و نمایش است. آنها برای برنده شدن باید تمایل خود را برای خلاقیت با اصول اولیه تهیه قهوه متعادل کنند.


6 Baristas (2019)

عاقبت به متصدی بار، این مستند باریستاهای ایالات متحده ، ژاپن ، ایرلند و آلمان را در مسابقات جهانی باریستا 2017 در سئول ، کره جنوبی دنبال می کند. بیاموزید که این باریستاها برای توسعه کام کاملاً انتخابی و دقیق خود به منظور کشف ظرافت ها و احساس دهان قهوه خود به چه چیزی نیاز دارند. آنها برای یک مسابقه ، اما همچنین برای شرکت در مسابقات خود ، جمع می شوند. وقتی همیشه در حال تعقیب یک عکس عالی هستید ، درک نادرست است.


7 فیلم AeroPress (2018)

داستان مخترع معروف Aerobie Alan Adler و تلاش جانبی او برای حذف تمام فضای منفی در جام 12 فنجانی او را بشنوید. آلن AeroPress را برای ایجاد یک فنجان کامل قهوه اختراع کرد. نیمی از پرس فرانسوی ، نیم سرنگ ، هیچکس انتظار نداشت این لوله های پلاستیکی کثیف مانند اسباب بازی در مسابقات باریستا برگزار شود. این مستند که به عنوان “بهترین فیلم قهوه سال 2018” شناخته شده است ، شما را مجبور می کند تا قبل از اتمام ، AeroPress را به سبد خرید آمازون خود اضافه کنید.


8 قهوه سایه دار (2020)

در حالی که قهوه ای که در زیر نور مستقیم خورشید پرورش داده می شود اغلب بازده بالاتری دارد ، قیمت آن نیز بالاست. قهوه آفتابگردان در زمین های باز می تواند منجر به فرسایش خاک شود. برای زنده ماندن نیاز به استفاده از برخی مواد شیمیایی دارد و گیاهان از آب بیشتری استفاده می کنند. کشاورزانی که قهوه را در سایه پرورش می دهند ، معمولاً قهوه ای با کیفیت بهتر و به شیوه ای پایدارتر تولید می کنند. در این فیلم غرق شوید تا ببینید چگونه می توان قهوه را از نظر اخلاقی پرورش داد و در برابر سایه مقاوم است.


تصویر توصیه شده: Pixabay

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *