7 بهترین نوشیدنی استارباکس برای هالووین

استارباکس فراپی و یک لیوان روی میز

ترسناک ترین زمان سال نیاز به ترسناک ترین نوشیدنی ها دارد تا به شما در روح هالووین کمک کند. استارباکس دارای نوشیدنی های بسیار خوبی است – هم در منوی معمولی و هم در منوی مخفی – که به شما کمک می کند تا لباس خود را بپوشید و آب نبات بدهید.

امیدواریم از این لیست از هفت نوشیدنی تعطیلات استارباکس هالووین لذت ببرید. ما نشان خواهیم داد که کدام یک در منوی واقعی و کدام از منوی مخفی هستند ، بنابراین می دانید که هنگام سفارش باید چقدر دقیق باشید.

جدا کننده 6

7 نوشیدنی برتر استارباکس برای هالووین:

1 فراپولا

فقط برای به روز نگه داشتن شما ، این لیست را با یک نوشیدنی شروع می کنیم که قبلاً در منوی اصلی Starbucks وجود داشت ، اما از آن زمان متوقف شده است و اکنون فقط به عنوان یک نوشیدنی مخفی در منو موجود است. Frappula یک شکلات سفید Mocha Creme Frappuccino با سس موکا است که در کنار فنجان پخش شده و با پوره توت فرنگی پوشانده شده است تا ظاهری خونین و اشتهاآور به نوشیدنی بدهد – اگر خون آشام هستید اشتها آور است.


2 فرانکن فرپ

در ادامه موضوع شخصیت ها ، این نوشیدنی با هدف شبیه سازی ظاهر معشوق مورد سوء تفاهم همه قهرمانان ادبی ، هیولا فرانکنشتاین قرار می گیرد. Frankenfrapp در بیشتر منوهای Starbucks به منوی مخفی ارسال می شود ، اما تعداد کمی از آنها به عنوان یک آیتم منوی رسمی عمل می کنند. برای سفارش Frankenfrapp از منوی مخفی ، Frappuccino را از چای سبز با موکای سفید ، چیپس و شربت نعنا بخواهید. ما سعی کردیم یک پیچ بزرگ در هر طرف شیشه بخواهیم ، اما باریستا نگاه خنده داری به ما کرد.


3 ولفمن فراپوچینو

یکی دیگر از شخصیت های الهام گرفته از فراپوچینو ، Wolfman Frappuccino ، همه چیز را به خود جلب می کند زوزه کشیدن سطحی دیگر. Wolfman Frappuccino همچنین در مکانهای انتخاب شده Starbucks در دسترس است ، اما اکثر آنها فقط به عنوان یک نوشیدنی مخفی در منو ارائه می دهند. فرااپوچینو جاوا چیپس را با یک فنجان اسپرسو مخلوط با پوره توت فرنگی بخواهید. روی آن خامه فرم گرفته ، تراشه های شکلاتی و پوره توت فرنگی بیشتری بریزید.


4 آب نبات سرد آب نبات

بیایید از شخصیت Frappuccinos فاصله بگیریم و یک نوشیدنی ساده از منو ، Candy Corn Cold Brew را به شما معرفی کنیم. استارباکس در پاییز یک مربای سرد با ادویه کدو تنبل ارائه می دهد ، اما ما می توانیم با جایگزینی طعم معمول وانیل با سس موکای سفید برای تقلید از طعم ذرت آب نبات ، سطح اولیه را افزایش دهیم و آن را شبیه هالووین کنیم. اگر برای هالووین آب نبات بلعیده اید و احساس تشنگی برای قند بیشتر دارید ، این نوشیدنی در محل ظاهر می شود.


5 این Frappuccino است

It Frappuccino از داستان استفان کینگ در مورد دلقک ترسناک پنی وایز الهام گرفته است. می توانید با درخواست از باریستا دانه های وانیل فراپوچینو و درخواست پوره توت فرنگی و خامه فرم گرفته سفارش دهید. حتی اگر فیلم را ندیده اید یا کتابی را نخوانده اید ، مانند It It Frappuccino همه چیز را که باید در مورد داستان بدانید به شما می گوید.


6 جک اسکلینگتون فراپوچینو

خوب ، برگردیم به نوشیدنی های با موضوع شخصیت! جک اسکلینگتون فراپوچینو با استفاده از شربت ادویه فصلی استارباکس ، یک فراپوچینو شایسته نام پادشاه کدو تنبل شهر هالووین خلق کرد. شما می توانید فراکچینو را از جک اسکلینگتون سفارش دهید و به بارستا خود بگویید که می خواهید فراپوچینو را از ادویه کدو تنبل با شربت چای برای ادویه جات ترشی جات کنید. برای تکمیل و تقلید از ظاهر لباس جک ، درخواست خامه زده شده ، جاوا و چیپس موکا کنید.


7 فراپوچینو توسط Brew’s Brew

نکته آخر اینکه ما یک نوشیدنی معمولی با موضوع هالووین برای دوستداران میوه داریم. اگر سایر نوشیدنی های این لیست حاوی مقدار زیادی شکلات و کدو تنبل برای سلیقه شما هستند ، ممکن است بیشتر در کوچه شما باشد. فراپیچینو را از دانه های وانیل سفارش دهید و یک قاشق چایخوری شاه توت خشک ، یک پمپ شربت تمشک و یک قاشق چایخوری ماچا بخواهید. نوشیدنی به دست آمده دارای ترکیب کلاسیک جادوگران بنفش و سبز است که با آنها مشهور هستند. این یک نوشیدنی عالی برای سفارش بعد از Candy Corn Cold Brew است ، زمانی که حتی دندان شیرین شما به کمی قند نیاز دارد.

جداکننده 1

نتیجه

اگر حوصله جشن هالووین را دارید و می خواهید سفارش خود را از Starbucks برای سرگرمی دریافت کنید ، یکی از این نوشیدنی های سرگرم کننده هالووین را سفارش دهید. هالووین برای بسیاری از افراد فصل تعطیلات را آغاز می کند ، بنابراین به این سرگرمی بپیوندید و فصل را با سبک شروع کنید – فقط سعی کنید زمانی که سطح قند خون شما به حالت عادی بازگشت ، چکاپ سالانه خود را به خوبی برنامه ریزی کنید.


تصویر توصیه شده: Adrianna Calvo ، Pexels

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *