6 بهترین کافه در Myrtle Beach

زن در حال تهیه قهوه لاته

قهوه بخش مهمی از روز است ، به ویژه هنگامی که در تعطیلات هستید و برای شروع روز به یک فنجان بزرگ کافئین نیاز دارید. ساحل میرتل یک مقصد محبوب تعطیلات است ، اما همچنین مکانی عالی برای امتحان قهوه و غذاهای محلی است. اگر روز طولانی را در کنار گردشگاه و ساحل در پیش دارید ، توقف در یکی از این کافه ها ضروری است. در اینجا 6 بهترین کافه در Myrtle Beach وجود دارد که به برنامه سفر خود اضافه کنید:

جدا کننده 4

6 کافه برتر در Myrtle Beach:

1 قهوه خانه Boardwalk

لوگوی کافه Boardwalk

قهوه خانه Boardwalk یک کافه و کافه اسپرسو محبوب است که در کنار تفرجگاه ساحلی میرتل بیچ ، نوشیدنی و اقلام صبحانه می فروشد. این مکان به سایر مقاصد گردشگری سرگرم کننده نزدیک است ، بنابراین قبل از اینکه روز خود را با گشت و گذار شروع کنید ، بهترین ایستگاه است. نوشیدنی گوزن در این کافه ، فرپه یخ زده ، که در آفتاب داغ ساحل میرتل بسیار خوش طعم است ، فروشنده بزرگی است.


2 کافه تازه دم کرده

لوگوی یک کافه تازه دم کرده

اگر به دنبال قهوه لذیذ هستید و از فرهنگ محلی لذت می برید ، کافی شاپ تازه دم کرده را به برنامه سفر خود اضافه کنید. آنها موسیقی ، شعر و رویدادهای هنری با ارائه قهوه کلاسیک و نوشیدنی های اسپرسو برگزار می کنند. قهوه یک قهوه جهانی ، با کیفیت و حرفه ای است. کافی شاپ تازه دسر دارای شیرینی و شیرینی محدودی است ، بنابراین هیچ غذای توقفی وجود ندارد ، اما تعداد انگشت شماری از غذاهای محلی عالی در این منطقه وجود دارد.


3 کافه Hi-Fi

سلام لوگوی کافه سلام

کافه های Hi-Fi در حمایت از مشاغل محلی مشارکت دارند و این کار را با تهیه تمام قهوه تازه بو داده خود از برشته های محلی انجام می دهند. کافی شاپ Hi-Fi با یک منوی کافه کامل و مجموعه گسترده ای از غذاهای پخته محلی ، مکانی عالی برای توقف قبل از رفتن به گردشگاه یا ساحل است. Hi-Fi همچنین بستنی می فروشد ، بنابراین می تواند یک توقف عالی برای یک غذای سرد و طراوت باشد.


4 کافه گرند استرند

لوگوی قهوه گرند استرند

قهوه دم کرده سرد یک هوس از قهوه است که در اینجا باقی می ماند و قهوه گرند استرند تصمیم شما را برای دم کشیدن آماده می کند. آنها قهوه خود را از سراسر جهان تحویل می دهند و قهوه مخصوص را به سواحل میرتل بیچ می آورند. قهوه گرند استرند بهترین نوشیدنی های سرد را در ساحل میرتل دارد که در آفتاب داغ کارولینا کاملاً طراوت بخش است.


5 کافه اجتماعی

کافه اجتماعی

کافه اجتماعی یک توقف عالی برای ملاقات با مردم محلی است ، که تجارت عادلانه ، قهوه ارگانیک و محصولات پخته محلی را ارائه می دهد. این نقطه داغ همیشه در حال وزوز است و ناهار دارد ، بنابراین مکانی عالی برای استراحت پای شما پس از صبح در ساحل میرتل است. اگر حوصله خوردن قهوه لذیذ و مکانی برای استراحت دارید ، کافی شاپ اجتماعی بهترین مکان است.


6 کافه کاریبو

لوگوی کافه کاریبو

در حالی که این ایستگاه قهوه در فرودگاه بین المللی Myrtle Beach قرار دارد ، همیشه مهم است که بدانید قبل یا بعد از یک پرواز طولانی کجا می توانید قهوه بخورید. Caribou همچنین به خاطر غلاف های قهوه K-Cup آن مشهور است ، اما دانه های اخلاقی آنها نیز حرف اول را می زند. اگر در فرودگاه میرتل بیچ هستید و به قهوه احتیاج دارید ، برای یک فنجان قهوه بسیار بهتر کاریبو ، چیزهای پرواز را کنار بگذارید.

جدا کننده 5

نتیجه

اگرچه ممکن است ساحل Myrtle بخاطر قهوه اش مشهور نباشد ، اما برخی از توقف های عالی برای بدست آوردن جاوا درجه یک وجود دارد. این مکان زیبا برای استراحت و لذت بردن از فرهنگ محلی است ، اما چندین جواهر پنهان مانند قهوه گرند استرند و قهوه خانه Boardwalk نیز وجود دارد. این که آیا به دنبال یک فنجان قهوه داغ یا یک نوشیدنی سرد و خنک هستید ، لیست بالا به شما کمک می کند تا بهترین فنجان بهترین قهوه را در Myrtle Beach بیابید.


تصویر توصیه شده: Tyler Nix ، Unsplash

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *