5 بهترین نوشیدنی TikTok Starbucks برای سفارش امروز

دو نوشیدنی استارباکس

یک قهوه خور مشتاق حداقل یک بار – گاهی دو بار – در روز به استارباکس سر می زند. حتی اگر شما یکی از کسانی هستید که قهوه می نوشید و فقط یک فنجان ساده جو ، سیاه و بدون حاشیه می خواهید ، باید در مورد سایر نوشیدنی های منوی استارباکس تعجب کنید.

البته ، همه ما می دانیم که تلاش برای چیزهای جدید می تواند ترسناک باشد ، حتی اگر این نوشیدنی جدید Starbucks باشد که هنگام تماشای فیلم های مورد علاقه خود در TikTok مشاهده کرده اید. هنگام تماشای این ویدئوها که بهترین نوشیدنی ها را برای سفارش از استارباکس به شما می گویند ، هنوز باید آماده امتحان آنها باشید. در این مقاله ، برخی از TikTok Starbucks را که می توانید در حال حاضر سفارش دهید ، بررسی می کنیم. برخی از آنها را می توانید در منوی معمولی پیدا کنید ، و برخی دیگر فقط در منوی مخفی. هر کدام را که انتخاب می کنید ، چند مورد را امتحان کنید و امروز برای قهوه از منطقه راحتی خود خارج شوید.

جدا کننده 3

5 نوشیدنی برتر TikTok Starbucks:

1 پخت سرد کاکائو

کاکائو داغ و طبخ سرد؟ کی فکرش را می کرد که سرد و گرم با هم مزه خوبی داشته باشند؟ ظاهراً TikTok این کار را انجام داده است. اگر شما از جمله افرادی هستید که در طوفان برفی زمستانی قهوه سرد سفارش می دهید ، پس Hot Cocoa Cold Brew یک نوشیدنی برای شما است.

یک مربای وانیلی سرد از باریستای محلی بخواهید ، فقط با دو پاشش وانیل. سپس از او بخواهید چهار تکه سس موکا ، و سپس یک قطره سس موکای سفید ، پودر شکلات به آن اضافه کند و سپس چند چرخ شکلات روی آن بپاشید. اگر عاشق شکلات هستید ، معتاد این نوشیدنی TikTok Starbucks خواهید شد.


2 کیک پنیر توت فراپوچینو

کیک پنیر توت فرنگی Frappuccino بیشتر یک دسر منحط است تا یک نوشیدنی. طعم آن شبیه چیزکیک توت فرنگی مادر شما است و بسیاری از TikTokers علاقه زیادی به آن دارند. این نوشیدنی از چهار تکه موکای سفید ، سه تکه شربت دلچسب دارچین دلچس و سه قاشق چایخوری دانه وانیل تشکیل شده است که همگی در چیزکیک توت فرنگی فراپوچینو مخلوط شده اند. این یکی بسیار شگفت انگیز است. همه باید آن را امتحان کنند.


3 توئیکس فراپوچینو

چه کسی Twix را دوست ندارد؟ بنابراین ، اگر نمی توانید به اندازه کافی از این آب نبات استفاده کنید و عاشق Starbucks Frappuccinos هستید ، این نوشیدنی TikTok Starbucks را نیز دوست خواهید داشت. این ترکیب تنها در منوی مخفی استارباکس یافت می شود و از قسمت های بسیار خوشمزه تشکیل شده است. شما باید یک کارامل تهویه ای Frappuccino سفارش دهید ، سپس از باریستا بخواهید کمی چیپس جاوا ، دو تکه فندق و کمی کارامل اضافی اضافه کند. در بالای خامه زده شده ، که نوشیدنی را تزئین می کند ، باید کمی موکا اضافه کنید. با دو چیز مورد علاقه خود ، Twix و Starbucks Frappuccino ، از رانندگی در جاده لذت خواهید برد.


4 هلو و خامه شکلات داغ

https://www.youtube.com/watch؟v=Rt2zb6X_YIY

چه کسی طعم هلو و خامه را در ترکیب با شکلات داغ دوست ندارد؟ شما می توانید این نوشیدنی TikTok Starbucks را با سفارش شکلات داغ سفید از Starbucks و سپس درخواست افزودن چند تکه طعم هلو امتحان کنید. این منوی مخفی نوشیدنی استارباکس رویایی است که برای دوست داران هلو محقق می شود.


5 موکای سفید یخی با کف خامه شیرین و باران کارامل اضافی

این نام طولانی برای نوشیدنی Starbucks است ، اما TikToker آن را دوست دارد ، و ما مطمئن هستیم که شما آن را دوست خواهید داشت. این یکی از ساده ترین نوشیدنی های موجود در لیست ما است ، اما این بدان معنا نیست که طعم شگفت انگیزی ندارد. اگر عاشق موکا و کارامل هستید ، می خواهید این نوشیدنی را در اسرع وقت امتحان کنید. این نام تقریباً توصیف کننده نوشیدنی است ، بنابراین اگر دندان شیرینی دارید ، این لیوان ساده را به جو بسپارید و به جای آن این نوشیدنی را امتحان کنید.

جداکننده 2

نوشیدنی های TikTok Starbucks: Bottom Line

اینها تنها برخی از نوشیدنی های TikTok Starbucks هستند که TikTokers امروز در کانال های خود از آنها لذت می برد. اگر دوست دارید بی خطر بازی کنید و به قهوه معمولی استارباکس خود پایبند باشید ، خوب است. با این حال ، اگر برای قهوه آماده بیرون آمدن از منطقه راحتی خود هستید ، اینها نوشیدنی هایی هستند که امروزه محبوب هستند. دفعه بعد که در استارباکس هستید یکی دو مورد را انتخاب کنید.

نوشیدنی مورد علاقه TikTok Starbucks چیست؟ آیا در این لیست نیست؟


تصویر توصیه شده: Pixabay

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *