5 افسانه شگفت آور درباره قهوه را نابود کرد

قهوه داغ

قهوه مدتی است که وجود دارد ، بنابراین جای تعجب نیست که در طول سال ها صدها افسانه در مورد قهوه وجود داشته است. قهوه را اغلب به دلیل بسیاری از مواردی که رفع شده است ، مقصر می دانند ، اما هنوز هم افسانه هایی وجود دارد که هنوز هم وجود دارند. متأسفانه ، باور برخی از این افسانه ها همیشه ایمن نیست ، بنابراین مهم است که حقیقت برای شکستن این شایعات کافئین وجود دارد. در اینجا 5 افسانه محبوب قهوه آورده شده است که می توانیم با خوشحالی بگوییم تخریب شده اند:

تقسیم کننده 6

5 افسانه در مورد قهوه برای اینکه امروز دیگر باور نکنیم:

1. قهوه برای سلامتی شما مضر است

زنی که قهوه می نوشد

قهوه اغلب به دلیل خاصیت اعتیاد آور بودن به عنوان رذیله رفتار می شود. با این حال ، نوشیدن روزانه قهوه برخی از مزایای سلامتی دارد که به بسیاری از عوامل ناسازگار ثابت می کند که قهوه بد نیست این فواید سلامتی در مورد قهوه سیاه صدق می کند ، راهی که بیشتر مردم قهوه خود را می نوشند نیست. مشکل در چیست که در قهوه شما: خامه ، شکر ، شیرین کننده ها و شربت های طعم دار. مگر اینکه فقط از a استفاده کنید سمپاشی شیر یا خامه (که هنوز حاوی مقدار کمی شکر است) ، این کرم های با طعم شیرین یا شربت های خوب در کافه ها نه برای سلامتی شما مفید است


2. یک فنجان قهوه بعد از نوشیدن می تواند شما را هوشیار کند

زن افسرده شب بیدار_استوک- asso_shutterstock
اعتبار تصویر: Stock-Asso ، Shutterstock

حتی اگر در مورد دلایل سلامتی که الکل و کافئین به طور بالقوه خطرناک هستند ، بحث نکنیم ، این فرض که یک فنجان قهوه می تواند یک شب نوشیدن را عقب ببرد ، این است به شدت خطرناک. قهوه یا کافئین نه فرایند هوشیاری را تسریع کنید ، مهم نیست که فرد چقدر “هوشیار” است. اگرچه معمولاً متصدیان باران یک فنجان قهوه درست می کردند تا مشتری های خود را از خواب دور کنند ، اما سرانجام این افسانه برای کمک به کاهش نوشیدن و رانندگی شکسته شد.


3. قرار دادن قهوه خود در یخچال یا فریزر ، طراوت آن را طولانی می کند

دانه های قهوه-ذخیره-pixabay

اگرچه مهم است که دانه های قهوه و قهوه آسیاب شده از نور مستقیم خورشید دور باشد ، یخچال و فریزر به دلیل رطوبت برای قهوه ایده آل نیست. رطوبت باعث از بین رفتن طعم قهوه و احتمالاً رشد کپک می شود ، به خصوص اگر قهوه به درستی ذخیره نشده باشد. به جای قرار دادن آنها در یخچال ، قهوه خود را در کمد داخل یک ظرف یا کیسه ای که هوا در آن قرار داده نشده نگه دارید.


4- اگر قهوه شما خسته است ، بیش فعالی دارید

خواب آلود بعد از قهوه

احتمالاً یکی از جدی ترین افسانه ها در مورد قهوه ، که باعث خستگی فرد می شود ، به معنای وجود بیش فعالی نیست. اگرچه برخی از افراد مبتلا به ADHD تشخیص داده می شوند که از قهوه خسته می شوند ، اما افراد زیادی نیز خسته می شوند نه بیش فعالی دارید درک این نکته مهم است که محرک ها صرف نظر از تشخیص ، همیشه برای همه مفید نیستند. بعضی از افراد فقط بعد از یک فنجان قهوه خسته می شوند ، بنابراین کنار گذاشتن ADHD به عنوان توضیح ایده خوبی نیست.


5. قهوه بوداده قوی یا تیره به معنای کافئین بیشتر است

تفت تیره

چه تازه وارد قهوه شده باشید و چه بدنبال یک کافئین قوی تر باشید ، ممکن است وسوسه شوید که به دنبال قهوه بو داده تیره بروید. اگرچه قویتر به نظر می رسد ، اما قهوه تیره کافئین بیشتری خواهد داشت ، در واقع عکس این قضیه است. سبک قهوه بو داده به دلیل کمترین زمان صرف بو دادن ، بیشترین کافئین را دارد بنابراین بیشترین کافئین و اسیدیته را در خود حفظ می کند.

جدا کننده 4

نتیجه

وقتی نوبت به قهوه می رسد ، درک تفاوت بین حقیقت و افسانه دشوار است. اگرچه ثابت شده است که برخی افسانه ها اشتباه هستند ، اما دیگر افسانه ها به این سادگی تخریب نخواهند شد. قبل از اینکه به جدیدترین شایعه درباره قهوه اعتقاد داشته باشید ، مطمئن شوید که این منبع از منبع قانونی است. در غیر این صورت ، ممکن است افسانه دیگری در مورد قهوه بیفتید ، که احتمالاً دور از واقعیت است.


تصویر ویژه: nathan dumlao، Unsplash

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *