15 دستور طراوت قهوه تابستانی (آسان و خوشمزه!)

نوشیدنی های خلاقانه با کنسانتره نوشیدنی سرد

هنگامی که تابستان می بارد ، شما احتمالاً آماده اید که دستورالعمل های گرم و نرم را کنار بگذارید و کمی طراوت بخش تر را امتحان کنید. خوشبختانه گزینه های بسیار خوشمزه ای برای قهوه سرد دارید! لیوان داغ جو را کنار بگذارید و برای یک وعده سرماخوردگی آماده شوید.

در اینجا 15 دستورالعمل مورد علاقه قهوه تابستانی ما وجود دارد ، از دم نوش سرد و لات های یخ خوشمزه گرفته تا دسرهای غیر منتظره ژاپنی. برای جشن هوای گرمتر و با سبک آماده شوید!

جدا کننده 4

15 بهترین دستور العمل قهوه تابستانی:

1. دم سرد

کوکتل برای تهیه سرما
اعتبار تصویر: P-photography ، Shutterstock

ما لیست خود را با آثار کلاسیک آغاز می کنیم: آهک سرد و نرم. می توانید این قهوه جهانی را پیش رو تهیه کرده و در هفته گرم تابستان از آن لذت ببرید. همچنین ، ایده های ما را برای شیرین کردن دم سرد خود بررسی کنید!

قهوه سرد عالی

دم کرده غنی ، شیرین و نرم ، سرد به یک دلیل مشهور محبوب است! اما برای لذت بردن از این وعده های سرماخوردگی نیازی به پرداخت هزینه کلان در یک کافه محلی نیست. تهیه پخت و پز سرد آسان است – به شرطی که 16 ساعت صبر کنید – به شرط آنکه چند مرحله اصلی را دنبال کنید.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

پخت سرد

2. قهوه یخ زده ویتنامی

قهوه سرد ویتنامی به هم خورد

شیر تغلیظ شده شیرین و قهوه غلیظ در این دستورالعمل منحصر به فرد ویتنام ترکیب شده است. این دقیقاً یک غذای رژیمی نیست ، اما برای جوانهای چشایی شما خوشایند است!

قهوه یخ زده ویتنامی

قهوه سرد ویتنامی شیرین ، غنی و خامه ای یک درمان منحط است. و برای آزمایش آن نیازی به پرواز به ویتنام نیست! در اینجا یک دستورالعمل آسان برای تهیه قهوه سرد ویتنامی در خانه آورده شده است.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

قهوه سرد ویتنامی

3. ماتچا لاته منجمد

یخ کبریت یخی

لاته مورد علاقه همه با چای سبز – تهیه شده با پودر پودر ژاپنی – به همان زیبایی است که روی یخ سرو می شود!

دستور پخت لاته ماتچا

ماتچا یک نوشیدنی شدید چای سبز از ژاپن است. این غذا معمولاً گرم سرو می شود – اما نه لزوما! این دستورالعمل ساده را با لاته یخچال یخی امتحان کنید تا طراوت بخشیدن به کلاسیک ها باشد.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

دستور العمل با لاته یخ ماتچه

4. لیموناد کافه

لیموناد قهوه مازاگران
تصویر: Unsplash

درست است: شما می توانید نوشیدنی کافئین دار مورد علاقه خود را با نوشیدنی رسمی در تابستان ترکیب کنید! لیموناد قهوه پررنگ ، مرکبات و طراوت بخش است.

یک دستورالعمل ساده برای لیموناد قهوه

با این دستور العمل خوشمزه لیموناد قهوه درخشان قهوه خود را درست کنید! با فشردن یک لیمو ، پاشیدن آب مقوی و مقدار زیادی قهوه سرد ، ترکیب نوشیدنی مناسب تابستان کافئین دار کافئین را ایجاد می کند.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

لیموناد قهوه

5. لاته لوبیای خانگی

مروارید لوبیا در یک کافه

بسیاری از مردم لوبیا را در چای شیرین و شیری می نوشند ، اما ما عاشق جویدن توپ تاپیوکا تایوانی در لات های خانگی هستیم.

Easy Iced Boba Latte

مروارید لوبیا اغلب در فنجان های شیر به عنوان یک چای تازه و کمی شیرین میل می شود. اما در لاته یخی کاملاً خوشمزه هستند! در اینجا دستور ساده ما برای تهیه لاته کامل دانه یخ آورده شده است.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

لوبیای یخ نوشیدنی قهوه لاته

6. اسموتی اسپرسو

دستور اسموتی قهوه موز کره بادام زمینی
تصویر: کریستینا گریس ، شاتر استوک

وقتی واقعاً گرم باشد ، نوشیدنی های یخ زده آن را قطع نمی کنند. اسموتی های اسپرسوی آسان (و خوشمزه) را با شیر ، ماست یونانی ، موز ، پودر کاکائو و اسپرسوی تازه تهیه شده بزنید.

اسموتی اسپرسو تقلبی

افزودن یک فنجان اسپرسو به اسموتی شما می تواند آن را از بالا ببرد! عناصر خامه ای مانند موز ، شیر و ماست یونانی با طعم شکلات و قهوه به خوبی تعادل دارند. از این دستور ساده مقداری کافئین و طعم دهنده های زیادی دریافت خواهید کرد.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

اسپرسو شرمنده

7. لاته توت فرنگی یخی

لاته توت فرنگی یخی
تصویر: thaweerat ، Shutterstock

آیا تابستانی تر از توت فرنگی وجود دارد؟ لاته یخی خود را با کمی شربت توت فرنگی خانگی به یک جهت زیبا و میوه ای بردارید. همچنین می توانید یک دسته بزرگ شربت درست کنید تا در تمام دسرهای تابستانی خود استفاده کنید!

توت فرنگی لاته یخی

این لاته توت فرنگی که روی یخ سرو می شود ، لایه های خیره کننده ای از اسپرسو ، شیر و شربت توت فرنگی خانگی را ارائه می دهد. توت فرنگی افزودنی مناسبی برای اسپرسو پررنگ و شیر مخملی است!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

لاته توت فرنگی یخی

8. قهوه آلمانی با بستنی (Eiskaffee)

قهوه سرد
اعتبار تصویر: roDesignment ، Pixabay

مخلوطی از بستنی وانیلی و اسپرسو ، eiskaffee یک لذت آلمانی همراه با کافئین است. آنرا با شربت شکلات بردارید و بپاشید!

ایسکافی (قهوه با بستنی)

“Eiskaffee” یک کلمه آلمانی است که به معنی “قهوه سرد” است اما معمولاً با هر قهوه سردی که در آمریکا می نوشید متفاوت است! بیشتر شبیه قهوه آلمانی خوشمزه با بستنی است. این ماده معمولاً با ترکیب بستنی وانیلی و نوعی قهوه تهیه می شود و درصورتی که با دیدن عکس ها نتوانید آن را تشخیص دهید ، کاملاً خوشمزه است.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

قهوه سرد

9. قهوه سرد آب پرتقال

نوشیدنی قهوه و آب پرتقال
تصویر: gowithstock ، Shutterstock

اسپرسو و آب پرتقال ممکن است ترکیب عجیبی به نظر برسد ، اما به طرز شگفت انگیزی خوشمزه است! این نوشیدنی صبحانه غیر معمول تابستانی را در یک لیوان امتحان کنید.

قهوه یخورده آب پرتقال

قهوه و آب پرتقال یک نوشیدنی مخلوط غیر معمول ایجاد می کنند. آب پرتقال مرکبات شیرین با اسپرسوی پررنگ به خوبی تعادل پیدا می کند. آن را برای یک صبحانه تازه و بی نظیر در یک لیوان روی یخ سرو کنید!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

نوشیدنی قهوه و آب پرتقال

10. غرق شده

چگونه یک afogato درست کنیم
تصویر: PxHere

Affogatos دسرهای خوشمزه ایتالیایی است که با ریختن اسپرسوی گرم روی بستنی درست می شود. تهیه آنها در خانه آسان است – و برای یک شب گرم تابستان بسیار مناسب هستند!

دستورالعمل آسان Affogato

Affogato یک دسر ایتالیایی است که شامل بستنی است که روی آن اسپرسو قرار دارد. کلمه “affogato” در ایتالیایی به معنای “غرق شده” است – و به راحتی می توان فهمید که این اسم از کجا آمده است! این شیرینی است که می خواهید سریع بخورید ، زیرا اسپرسو بستنی را به سرعت غرق می کند.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

دستور پخت و پز

11. ژله قهوه

ژله قهوه
اعتبار تصویر: junpinzon ، Shutterstock

اگر هرگز به ژاپن نرفته باشید ، ممکن است ژله قهوه را امتحان نکرده باشید. اما این دسر غیرمعمول یک غذای جالب تابستانی است که غالباً با میوه یا در یک لیوان شیر سرو می شود. چرا امتحان نمی کنید و نظر خود را نمی بینید؟

ژله قهوه آسان

ژله قهوه یک دسر ژاپنی است که به همان اندازه که تهیه آن هم خوشمزه است. اگر دسرهای با طعم قهوه را دوست دارید اما به دنبال چیزی سبک تر از بستنی قهوه هستید ، ژله قهوه گزینه مناسبی است. این غذا معمولاً به صورت خنک ، خرد شده و با خامه زده شده سرو می شود ، که وقتی می خواهید با چیز شیرینی خنک شوید آن را به یک غذای تابستانی خوشمزه تبدیل می کند.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

ژله قهوه

12. قهوه یخ زده Chemex

Chemex با یخ

آیا از انتظار برای خنک شدن قهوه دم کرده خسته شده اید؟ با استفاده از آبجو Chemex می توانید قهوه سرد سریع تهیه کنید! فقط کف یخ را یخ اضافه کنید و قهوه را مستقیماً روی آن درست کنید.

قهوه سرد Chemex

ما در اینجا هستیم تا به شما نشان دهیم چگونه می توانید قهوه سرد Chemex را بدون دردسر درست کنید. آسان است – فقط قبل از پخت و پز پایه Chemex خود را با یخ پر کنید – و بسیار با طراوت است. شما قبل از احساس یک فنجان قهوه سرد خانگی لذت خواهید برد!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

طرز تهیه قهوه سرد Chemex

13. تراشه جاوا Frappuccino

تراشه جاوا frappuccino
اعتبار تصویر: wut studio ، Shutterstock

حال و هوای نوشیدنی قهوه یخی پر از چیپس شکلات را دارید؟ برای لذت بردن از این غذای شیرین نیازی نیست که استارباکس را پیدا کنید. یخ ، چیپس شکلات ، اسپرسو و شیر را مخلوط کنید تا یک نسخه خانگی خوشمزه ایجاد کنید.

دستورالعمل آسان تراشه جاوا Frappuccino (Starbucks Copy-Cat)

بعد از امتحان کردن این دستورالعمل تراشه جاوا برای فراپوچینو ، احتمالاً دیگر نخواهید به اصل برگردید! قهوه ، شیر و شکلات را با هم مخلوط کنید و یک دسر خامه ای و نه چندان شیرین درست کنید.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

تراشه جاوا frappuccino

14. شیر جو دو سر یخ لاته

شیر یولاف یخ

اگر عاشق لاته خامه ای هستید اما می خواهید از لبنیات صرف نظر کنید ، چرا بلغور جو دوسر لاته یخ زده را شلاق نزنید؟ حتی می توانید بلغور جو دوسر خودتان درست کنید!

شیر جو دو سر یخ لاته

لاته بلغور جو دوسر خامه ای و خوشمزه است – و به راحتی می توانید آن را در خانه درست کنید. همه شما به چند ماده ساده و خوشمزه مانند شربت افرا ، اسپرسو و شیر جو دو سر نیاز دارید. آماده شوید تا جوانه های چشایی خود را لذت ببرید!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

شیر یولاف یخ

15. مکعب های یخ قهوه

مکعب یخ قهوه در یک فنجان

تابستان گذشته قهوه یخ ریخته شده بسیار زیاد است. می توانید نوشیدنی های تازه کننده قهوه خود را در روزهای گرم با یک ترفند ساده نگه دارید: تکه های یخ. فقط مانده قهوه خود را در یک سینی یخ منجمد کنید!

تکه های یخ قهوه

ما به شما نحوه تهیه تکه های یخ از قهوه را نشان خواهیم داد ، قهوه کاملاً آماده شده شما را خنک می کند بدون اینکه طعم آن را خراب کند. این بسیار آسان و خوشمزه است ، ما تضمین می کنیم هرگز به عقب نگاه نخواهید کرد!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

مکعب یخ قهوه در یک فنجان

جدا کننده 2

افکار نهایی

امیدواریم این لیست دستور العمل های خوشمزه قهوه تابستانی به شما کمک کند از فصل لذت ببرید! با یک اسموتی اسپرسو ، قهوه سرد ویتنامی یا یک دسر افوگاتو خنک شوید. یا چیز غیرمعمولی مانند قهوه آلمان با بستنی ، ژله قهوه یا آب پرتقال از قهوه سرد را امتحان کنید. بسیاری از خوراکی های خوشمزه قهوه وجود دارد که می توانید بدون تعریق از آنها لذت ببرید.

بازخوانی های مرتبط:


تصویر پیشنهادی: FootMade0525 ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *