15 دستور العمل مناسب برای قهوه شیرین (دندان شیرین خود را راضی کنید!)

گزینه های سالم تری برای شکر قهوه

تشنه چیزی شیرین هستید؟ شما احتمالاً با روش های اصلی شیرین سازی یک فنجان قهوه کاملاً آشنا هستید: یک قاشق شکر سفید ، یک قطره شربت قهوه خانگی ، خامه قهوه شیرین. اما در مورد یک چیز کمی جالب تر چطور؟

اگر حس و حال یک نوشیدنی شیرین قهوه را دارید ، ما 15 گزینه شگفت انگیز برای شما داریم! از قهوه سرد کارامل ساده گرفته تا لاته تند و حتی کوکتل های شیرین قهوه ، این لیست دستور العمل های خوشمزه حاوی همه چیز است. برای ارضای شیرینی خود آماده شوید!

تقسیم کننده 6

15 نوشیدنی قهوه شیرین خوشمزه:

1. قهوه سرد کاراملی

قهوه سرد کارامل

لیست خود را با یک نوشیدنی ساده و خوشمزه قهوه آغاز می کنیم: قهوه سرد کارامل. قهوه تازه و تازه با کارامل غنی ترکیب می شود و یک نوشیدنی چشمگیر اما سریع می سازد. و شما می توانید این دستور را با یکی از مواد مورد علاقه ما از بالا تهیه کنید: مکعب های قهوه یخ زده!

قهوه سرد کارامل آسان

هنگامی که می خواهید قهوه سرد کاراملی را در خانه بشکنید ، بازگشت به کافه دشوار خواهد بود – به ما اعتماد کنید! در اینجا مراحل ساده ای وجود دارد که به شما نشان می دهد چگونه قهوه سرد کارامل تهیه کنید. بنابراین مواد خود را جمع کنید و شروع کنیم!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

طرز تهیه لاته یخی

2. چای Latte Mist لندن

تعداد مه لندن لاته خاکستری
تصویر: Rima Bondarenko، Shutterstock

از نظر فنی ، این لاته فاقد قهوه است. اما این ماده کافئین دار است و سه طعم خوشمزه را با هم ترکیب می کند: چای ارل گری قوی ، شیر بخارپز صاف و فقط نوعی وانیل شیرین.

Easy London Fog Latte

London Fog Latte ترکیبی از چای ارل گری ، شیر بخارپز و شربت وانیل است. این نام از شکل ظاهری نوشیدنی ناشی شده است – ابری مانند مه غلیظ لندنی – و عشق معروف انگلیسی ها به چای! در اینجا نحوه تهیه یک نسخه خانگی خوشمزه آورده شده است.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

تعداد مه لندن لاته خاکستری

3. لاته چغندر گل

چغندر لاته زیبا

این لاته زیباست اما همه چیز به نظر نمی رسد! رنگ صورتی روشن از چغندر (به صورت پودر یا پخته) گرفته می شود که طبیعتاً کمی شیرین است. برای یک درمان سالم ، یک تکه عسل یا شکر قهوه ای اضافه کنید.

چغندر خیره کننده Latte

این لاته با طعم طبیعی سایه زیبایی از رنگ صورتی است – به لطف چغندر! با کمی شیر بادام گازدار ، دارچین و شربت افرا یا عسل ، این یک روش خوشمزه برای دریافت کافئین و خوردن همزمان چندین سبزیجات است.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

چغندر لاته زیبا

4. موکا کوکی کرامبل فراپوچینو

کلوچه موکا فرپوچینو خرد می شود
اعتبار تصویر: النا وسلووا ، Shutterstock

همه چیز نباید سالم باشد! Mocha Cookie Crumble Frappuccino اسپرسوی پررنگ را با Oreos ، شیر و شکلات نرم می کند. آیا می توانید چیز رضایت بخشی تری داشته باشید؟

کلوچه موکا فرامپوچینو

شکلات ، کلوچه ، شیر و قهوه در این frappuccino شگفت انگیز جمع می شوند. آنقدر شیرین ، شکلاتی و کافئین است که بعد از ظهر به شما کمک می کند! برای یک نوشیدنی با طراوت و خوشمزه آماده شوید.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

کلوچه موکا فرپوچینو خرد می شود

5. کدو تنبل سالم Spice Latte

لاته ادویه کدو تنبل با شیر بادام

وقتی برگها شروع به ریزش می کنند و طراوت تازه ای در هوا ایجاد می شود ، بسیاری از ما به PSL کلاسیک روی می آوریم. این پیچ و تاب در مورد این کلاسیک شامل شیر بادام برای لاته ادویه کدو تنبل کم کالری (در عین حال بسیار شیرین) است.

ادویه کدو تنبل سالم لاته با شیر بادام

ادویه کدو تنبل آسان ، مقرون به صرفه و سالم را با ادویه های شیر بادام بزنید! مقدار زیادی ادویه جات ترشی جات و یک شیرین کننده طبیعی مانند عسل یا گون اضافه کنید تا نوشیدنی پاییزی عالی باشد.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

لاته ادویه کدو تنبل سالم

6. لاته نان زنجبیلی

دستور پخت کلوچه لاته
تصویر: عکاسی P Maxwell ، Shutterstock

سپس ما یک لاته نان زنجبیلی ، یکی دیگر از نوشیدنی های دنج معروف داریم. این دستورالعمل پر از ادویه است و از یک شیرین کننده غیر معمول – ملاس استفاده می کند ، که به آن عمق طعم بیشتری می بخشد. برای یک غذای کریسمس ، یک کوکی نان شیرینی زنجبیلی تازه پخته شده را بپوشید!

دستور تهیه نان زنجبیلی با لاته

اگر تعطیلات شما را به فکر شبهای دنج کنار آتش و کلوچه های تقلبی نان شیرینی می اندازد ، این دستور پخت لاته برای شماست! اسپرسو ، ملاس و ادویه ها را بزنید و روی آن را با شیر بخار مخملی بخورید تا یک خوراکی مناسب در زمستان باشد.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

دستور پخت کلوچه لاته

7. Maple Latte

شیرین کننده قهوه شربت افرا

برای لذت بردن از این نوشیدنی خوشمزه نیازی نیست که کانادایی باشید! برای یک نوشیدنی شیرین و پیچیده قهوه سعی کنید شربت افرا را به لاته خود اضافه کنید. اگر آن را با پنکیک سرو کنید ، امتیاز اضافی می دهد.

دستور العمل دنج از لاته افرا

قلب لاته افرا ، لاته کلاسیک است. لاته سنتی سه قسمت اسپرسو شیر به یک قسمت است و ما برای این دستور العمل به این نسبت پایبند خواهیم بود. شربت افرا را اضافه کنید و یک غذای دلپذیر و شیرین خواهید داشت!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

افرا لاته

8. قهوه شکسته (دالگونا)

قهوه شکسته و بدون قهوه فوری

مدتی است که اینترنت با این نوشیدنی قهوه ای کرکی و شیری وسواس می کند. اگر فرصتی برای امتحان آن نداشته اید ، اکنون فرصت شماست. و ما همچنین دستور العمل تهیه قهوه خرد شده بدون قهوه فوری را تهیه کرده ایم!

قهوه شکسته

برای مبتدیان ، شما به سه ماده اولیه و دو قطعه تجهیزات نیاز دارید که احتمالاً قبلاً در خانه دارید. زیبایی قهوه شکسته این است که تهیه آن بسیار آسان است و برای امتحان آن در خانه مجبور به شکستن بانک نخواهید شد.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

قهوه شکسته

9. قهوه یخ زده Dunkin Donuts

قهوه سرد

دونک دونات به خاطر قهوه خامه ای و شیرین سرد معروف است. شما می توانید یک نسخه خانگی بسازید که حتی بهتر باشد! این گزینه عالی بعد از ظهر است.

قهوه یخ زده Dunkin Donuts

چه چیزی قهوه یخ زده Dunkin را بسیار خوب می کند؟ مقدار سخاوتمندانه شیر و شکر! در اینجا یک دستور العمل ساده آورده شده است.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

موکا قهوه یخ زده با کاه

10. موکا مکزیکی

دارچین موکا مکزیکی
تصویر: Unsplash

دارچین و شکلات یکی از بهترین ترکیبات طعم دهنده در جهان است. اسپرسو و کمی کاین اضافه کنید و جوانه های چشایی شما در بهشت ​​خواهد بود! موکا مکزیکی نوشیدنی است که طعم چشمگیری دارد ، اما به طرز شگفت انگیزی تهیه آن آسان است.

موکا معتبر مکزیکی

موکا مکزیکی یک نوشیدنی قهوه است که با استفاده از قهوه یا اسپرسوی قوی پایه پروفیل ادویه را با الهام از کیک شکلاتی مکزیکی و سایر دسرها ایجاد می کند. شامل دارچین ، جوز هندی ، پودر کاکائو و فلفل کاین است. درست است! فلفل کاین یک مشت کوچک را ارائه می دهد که کاملاً با شیر و شکر مطابقت دارد که شما نیز به این نوشیدنی اضافه خواهید کرد.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

قهوه مکزیکی

11. کافه کوبا

طرز تهیه کافه کوبانو در خانه

اسپوم (کف) موجود در این نوشیدنی اسپرسو با مخلوط کردن قند و اسپرسو با هم درست می شود. خوشبختانه برای آزمایش آن نیازی به پرواز به کوبا (یا میامی) نیست!

قهوه اصیل کوبایی

Café cubano به طور سنتی با کمک قهوه کوبایی ریز آسیاب شده در یک صفحه داغ موکا تهیه می شود. نوشیدنی خود را در یک لیوان کوچک ، که به آن لمس نیز معروف است ، سرو کرده و آن را با یک کف مشخص قهوه ای روشن بنام اسپوما پر کنید! این لایه که با شکر و اسپرسو زده شده ساخته شده ، نسخه ای از کرم است که در عکسهای معمولی اسپرسو یافت می شود.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

طرز تهیه کافه کوبانو در خانه

12. کینگ کیک لاته

چای لاته

لیست دستور العمل های شیرین قهوه بدون بازدید از نیواورلئان چیست؟ King Cake Latte بهترین راه برای جشن مردی گراس – یا هر سه شنبه دیگر است.

کیک شگفت انگیز سلطنتی لاته

با این دستور العمل شگفت انگیز لاته King Cake جعلی ، Mardi Gras را به سبک جشن بگیرید! شکر قهوه ای ، کارامل و دارچین مواد جشن اضافی را به لاته کلاسیک اضافه می کنند.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

چای لاته

13. قهوه سرد ویتنامی

قهوه سرد ویتنامی

قهوه سرد ویتنامی ترکیبی از قهوه خیسانده شده با شیر تغلیظ شده شیرین شده است. نتایج ممکن است کم کالری نباشد ، اما در خارج از این دنیا خوشمزه است!

قهوه یخ زده ویتنامی

قهوه سرد ویتنامی شیرین ، غنی و خامه ای یک درمان منحط است. و برای آزمایش آن نیازی به پرواز به ویتنام نیست! در اینجا یک دستورالعمل آسان برای تهیه قهوه سرد ویتنامی در خانه آورده شده است.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

قهوه سرد ویتنامی

14. قهوه ایرلندی

طرز تهیه قهوه ایرلندی کافی شاپ نینجا

آیا به دنبال یک نوشیدنی قهوه شیرین الکلی هستید؟ قهوه ایرلندی پادشاه کوکتل های قهوه است و ویسکی ایرلندی را با خامه ایرلندی Baileys و قهوه غلیظ مخلوط می کند. یک خوراکی دنج که در مقابل آتش خروشان شگفت انگیز است.

قهوه ایرلندی با بیلی

نمی دانید چگونه قهوه ایرلندی درست کنید؟ این کوکتل گرم قهوه به راحتی آماده می شود و برای شبهای دنج زمستان ایده آل است. قهوه دم کرده گرم را با بیلی و ویسکی ایرلندی ترکیب کنید تا یک درمان غیر قابل مقاومت باشد.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

طرز تهیه قهوه ایرلندی کافی شاپ نینجا

15. شعله ور قهوه اسپانیایی

کوکتل قهوه آتشین اسپانیایی
تصویر: استودیوی آفریقایی ، Shutterstock

کپسول آتش نشانی را آماده کنید! برای تهیه این کوکتل ، شما یک رم بسیار مقاوم روشن می کنید. شعله های آتش قند نوشیدنی را کارامل می کند ، و بعد شیرینی به قهوه و لیکور قهوه می بخشد.

دستور قهوه آتشین اسپانیایی

چه چیزی قهوه داغ اسپانیایی را بسیار خاص می کند؟ شکر و رم کارامل شده با قهوه و لیکور قهوه مخلوط می شوند تا این کوکتل قهوه خوشمزه و پیچیده را تهیه کنند. و آیا ما ذکر کردیم که شما آن را آتش زده اید؟ در اینجا یک دستور العمل ساده غیر منتظره آورده شده است.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

کوکتل قهوه آتشین اسپانیایی

جدا کننده 2

افکار نهایی

امیدواریم یک دستور العمل شیرین برای قهوه (یا سه مورد) پیدا کرده باشید که امروز می توانید لذت ببرید. نوشیدن قهوه به رنگ سیاه یک روش عالی برای امتحان دانه های پیچیده است ، اما گاهی اوقات چیزی کمی شیرین تر می خواهید.

بازخوانی های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *