10 کافه برتر در نیواورلئان (مکان های قهوه برای بازدید!)

کافه Du Monde در نیواورلئان ، یک کافه با دونات

نیواورلئان به دلیل بسیاری از موارد شناخته شده است و قهوه مطمئناً در این لیست قرار دارد. چه قهوه کاسنی بخورید و چه کیسه های قهوه را استنشاق کنید ، نیواورلئان می داند که چگونه یک فنجان قهوه شگفت انگیز تحویل دهد. اگر در منطقه هستید ، توصیه می کنیم همه غذاهای لذیذ محلی را امتحان کنید تا جادوی NOLA را تجربه کنید. در اینجا 10 بهترین کافه در نیواورلئان آورده شده است:

تقسیم کننده 6

1. قهوه فرانسوی مخصوص کامیون ها

قهوه کامیون فرانسوی

قهوه کامیون فرانسوی یک هدف دارد: تازه ترین فنجان قهوه را سرو کنید! قهوه کامیون فرانسوی در دسته های کوچک قهوه تازه بو داده و آسیاب شده تخصص دارد که اگر قبلاً هرگز قهوه تازه واقعی نخورده اید ، بازی را کاملاً تغییر می دهد. با بسیاری از مکان ها و انواع ترکیبات مختلف برای امتحان کردن ، قهوه کامیون فرانسه مکانی عالی برای نوشیدن یکی از بهترین فنجان های قهوه ای است که در NOLA پیدا خواهید کرد.


2. اسپرسوی ماموت

اسپرسوی ماموت

Mammoth Espresso متخصص در نوشیدنی های اسپرسوی دست ساز با کیفیت بالا ، درست در قلب منطقه Warehouse است. این کافه مناسب برای مکانی برای استراحت روی پای شما هنگام گشت و گذار در شهر است. با انواع کالاهای پخته شده Scout Bakery و برخی از بهترین اسپرسوهایی که تاکنون امتحان کرده اید ، Mammoth Espresso باید در لیست کافه های همه باشد.


3. قهوه Spitfire

قهوه Spitfire

اگر هرگز قهوه فله یا قهوه ای از همان منشا را امتحان نکرده اید ، لذت واقعی در قهوه Spitfire در انتظار شماست. یکی از اولین کافه های تخصصی NOLA ، این کافه French Quarter یک ایستگاه عالی برای دور شدن از مناطق توریستی شهر است. آنها دانش گسترده ای در مورد قهوه دارند و به شما کمک می کنند چیزی را که می خواهید بارها و بارها سفارش دهید انتخاب کنید.


4. کافه بیگنت

کافه بیگنت

غیرممکن است که در مورد کافه ها صحبت کرد بدون ذکر نام مرغ ، سنتی در نیواورلئان که با یک کافه au lait ترکیب شده است. در Café Beignet می توانید از این سنت خوشمزه لذت ببرید و از جادوی “پیراشکی بدون سوراخ” لذت ببرید و یک نوشیدنی اسپرسو کلاسیک میل کنید. آنها همچنین در Café Beignet ، یکی دیگر از سنت های بی انتها NOLA ، قهوه کاسنی می نوشند.


5. علم قهوه

علم قهوه

علم قهوه در کنار یکی قهوه دارد ، خوب ، علم! این کافه توسط یک متخصص قهوه در نیواورلئان اداره می شود که قهوه های مخصوص را درست می کند ، و درک می کند که چگونه واقعا دم کردن کار می کند. این مکان طیف وسیعی از نوشیدنی ها را در خود جای داده است که غبار اسپرسو یکی از محبوب ترین گزینه هاست. علم قهوه از طریق غذا از مزرعه تا میز جامعه محلی را پشتیبانی می کند و همچنین به کشاورزان محلی کمک می کند.


6. قهوه و چای میمون میمون

قهوه و چای Monkey Monkey مکانی عالی برای استراحت پای شما و لذت بردن از قهوه و چای بو داده خانگی با برگ های شل است. آنها ترکیبی عالی از نوشیدنی های کلاسیک و شرکتی و میان وعده های سریع ، از جمله کیک های دست ساز را ارائه می دهند. Monkey Monkey از Wi-Fi رایگان و فضای عالی برخوردار است ، بنابراین ضمن لذت بردن از قهوه تازه بو داده ، مکان مناسبی برای مطالعه کتاب یا کار است.


7. شرکت قهوه و بیگنت نیواورلئان

شرکت قهوه و بیگنت نیواورلئان

شرکت قهوه و بیگنت نیواورلئان آن را تسهیل می کند در حالی که سنت محبوب کافه ها و beignets را حفظ می کند. او روحیه ای گرم و صمیمی دارد و البته چاشنی زیادی هم دارد. اگر می خواهید سنتی را در نیواورلئان امتحان کنید و نمی خواهید در جای دیگری در صف منتظر بمانید ، این توقف عالی برای امتحان کردن است.


8. Rue de la Course

خیابان مسابقه

Rue de la Course در یک ساختمان تاریخی که زمانی بانک بوده است واقع شده است و از داخل بسیار با شکوه است ، اما در داخل یک بار ساده است. این مکان جایی است که افراد زیادی برای خنک شدن و پیاده روی به آنجا می روند ، به ویژه جمعیت جوان در NOLA. این مکان فقط با پول است اما قهوه و اسپرسو ارزش آن را دارند.


9. کافه دو موند

تصویر کافه دو موند

هیچ کافه ای بدون کافه du Monde که در سال 1892 تاسیس شده است کامل نخواهد بود. با داشتن صندلی های فراوان و میزهای شلوغ ، گردشگران و افراد محلی در کافه du Monde گرد هم می آیند تا کافه ها و قهوه های کافه جدید را امتحان کنند. اگرچه احساسی شلوغ و توریستی دارد اما ارزش انتظار را دارد.


10. قهوه PJs از نیواورلئان

قهوه PJs از نیواورلئان

PJ’s Coffee of New Orleans نسخه NOLA استارباکس است ، متخصص در نوشیدنی های اسپرسو و قهوه ، چای و نوشیدنی های مخلوط دست ساز. آنها می توانند از طیف گسترده ای انتخاب کنند ، اما ما توصیه می کنیم نوشیدنی سرد و کافه خود را امتحان کنید. اگر به دنبال قهوه در حال حرکت هستید ، PJ توقف عالی است.


تصویر پیشنهادی: Adrianna Calvo، Pexels

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *