10 نوشیدنی Keto Starbucks (نحوه سفارش)

فنجان استارباکس بالا

اگر در تلاش برای کاهش وزن هستید ، این کربوهیدرات ها را کاهش دهید و رژیم کتو را رعایت کنید ، ممکن است فکر کنید که باید عادت خود را برای ترک قهوه در استارباکس ، صبح هنگام رفتن به محل کار یا مدرسه ترک کنید.

خوشبختانه ، این دیگر صادق نیست و شما می توانید مقدار زیادی نوشیدنی کتو در استارباکس نزدیک خود پیدا کنید. چندین انتخاب وجود دارد تا بتوانید Starbucks خود را برطرف کنید و همچنان به رژیم کتو پایبند باشید. در این مقاله ما در مورد 10 مورد از بهترین نوشیدنی های کتو استارباکس صحبت خواهیم کرد.

جدا کننده 3

10 نوشیدنی برتر کتو استارباکس:

1 قهوه دم کرده

فنجان قهوه استارباکس روی داشبورد
اعتبار تصویر: اریک مکلین ، Unsplash

برای نوشیدنی استارباکس بدون کربوهیدرات ، یک لیوان ساده ساده جو هنوز بهترین گزینه شما است. این که آیا کباب پایک باشد یا کباب دیگری که مناسب کربوهیدرات است ، با خوردن یک فنجان قهوه داغ تازه اشتباه نخواهید کرد. کباب تیره همچنین برای یک لیوان بدون کربوهیدرات گزینه ای مناسب است.


2 نوشیدنی سفید کتو


نوشیدنی کتو سفید دارای 11 گرم کربوهیدرات خالص است و در منوی اصلی استارباکس وجود ندارد. شما باید از چای سفید مرکبات هلو بخواهید که بدون شیرین است. شما فقط یک کرم سنگین کم عمق ، دو تا چهار پمپ شربت وانیل ، بدون شکر ، بدون آب و کمی یخ می خواهید. طعم این نوشیدنی شبیه به کفش هلو است ، اما هنوز کربوهیدرات ها را پایین نگه می دارد.


3 موکای لاغر

Skinny Mocha تنها با 1 گرم کربوهیدرات خالص ، نوشیدنی مناسبی برای افرادی است که به نوشیدنی Starbuck نیاز دارند اما کربوهیدرات ها را حساب می کنند. اگر در نوشیدنی موکای مورد علاقه خود شیر و سس موکا را عوض می کنید ، موکای لاغر ، مناسب کربوهیدرات ها را ترک می کنید ، که هنوز هم خوشمزه است. در عوض ، می خواهید یک موکای سنتی با “سس موکا ترش” سفارش دهید. از آنها بخواهید این کار را با مقداری خامه سنگین و مقداری آب به جای شیر سنتی انجام دهند تا غذای خوشمزه ای که رژیم شما را خراب نمی کند.


4 یک نوشیدنی صورتی کم کربوهیدرات


اگر از طرفداران نوشیدنی سنتی استارباکس صورتی هستید ، احتمالاً فکر می کنید در رژیم کتو نمی توانید آن را بنوشید. با این حال ، با چند تغییر سریع ، می توانید نوشیدنی صورتی مورد علاقه خود را بنوشید. مانند همیشه نوشیدنی صورتی کلاسیک را سفارش دهید ، اما شربت و کرم مایع بدون قند بخواهید. این به شما 10 گرم کربوهیدرات خالص می دهد که اگر فکر کنید بد نیست.


5 قهوه سرد شیرین نشده

مردی که نوشیدنی استارباکس را در دست داشت
اعتبار تصویر: عمر لوپز ، Unsplash

در حالی که هنگام شمارش کربوهیدراتها ، قهوه سرد شیرین مطمئناً خوشمزه است ، اما شیرین نشده بهترین راه است. این به شما 0 گرم کربوهیدرات خالص می دهد ، که باعث می شود کاملا سزاوار باشد. با این حال ، اگر نمی توانید قهوه بدون شیرینی تهیه کنید ، به جای آن چند تکه طعم دهنده بدون قند بخواهید.


6 سفید بدون کربوهیدرات تخت

کافئین استارباکس
تصویر: Unsplash

به جای شیر کامل ، یک نوشیدنی سفید کم کربوهیدرات سفارش دهید. این نوشیدنی با 10 گرم کربوهیدرات خالص ، حاوی نصف آب و نیمی خامه سنگین است. این نسخه کم کربوهیدرات Starbucks است و هنوز هم طعم عالی دارد.


7 مه کم کربن در لندن

دو فنجان قهوه استارباکس
اعتبار تصویر: Pixabay

نوشیدنی کتو کم کربوهیدرات London Fog Starbucks دارای بیشترین میزان کربوهیدرات است و به 15 گرم کربوهیدرات خالص می رسد که هنوز هم بد نیست و در رژیم کتو امکان پذیر است. اگر عاشق مه سنتی لندن از Starbucks هستید ، می توانید با جایگزینی شیر خورشتی و شربت فوق العاده قند که معمولاً با آن تهیه می شود ، آن را برای کتو راحت تر کنید.

در عوض ، چای خاکستری ارل سفارش دهید ، سپس مقداری خامه سنگین و چند تکه شربت بدون قند بخواهید. شما طعم مه مه لندن را بدون تمام کربوهیدرات ها دارید.


8 کتو استارباکس فراپوچینو

دست نگهدارنده فراپوچینو
اعتبار تصویر: Pixabay

بسیاری از مشتریان وفادار Starbucks فراپیچینو روزانه خود را دوست دارند ، اما اگر رژیم کتو و کم کربوهیدرات دارید ، نمی توانید این را داشته باشید. ممکن است نتوانید Frappuccino را به طور منظم مصرف کنید ، اما می توانید به جای آن از کتو Starbucks Frappuccino استفاده کنید. اگر شربت غلیظی را که معمولاً در فراپوچینو استفاده می شود حذف کنید ، حاوی 5.5 گرم کربوهیدرات خالص است. فقط قهوه سرد بدون شربت کلاسیک و مقدار زیادی یخ بخواهید. سپس سه تکه شربت بدون قند و سه تکه خامه سنگین درخواست کنید.


9 دارچین کتو دولچه لاته


دارچین Keto Dolce Latte با 5.5 گرم کربوهیدرات خالص ، پر از دارچین و طعم عالی است. اگر شکر را کنار گذاشتید ، خامه سنگین بخواهید و شربت را بدون شکر نگه دارید ، لاته شما مانند کرم معمولی که حاوی یک تن کربوهیدرات است ، خامه ای و معطر خواهد شد.


10 چای سرد شیرین نشده

چای سرد استارباکس
اعتبار تصویر: Kilyan Sockalingum ، Unsplash

اگر به دنبال نوشیدنی استارباکس بدون کربوهیدرات خالص هستید ، می توانید از چای سرد شیرین نشده رستوران در منو استفاده کنید. چند پمپ شربت بدون قند بخواهید تا طعم شیرینی را بدون اختلال در رژیم غذایی شما ایجاد کند.

جدا کننده 5

Starbucks Keto Concoctions

اینها تنها برخی از بهترین نوشیدنی های کتو استارباکس هستند که به شما کمک می کند رژیم خود را حفظ کنید و همچنان بتوانید صبح هنگام راه رفتن به محل کار استارباکس محلی بروید. به یاد داشته باشید که فقط به دلیل شمارش کربوهیدرات ها به این معنا نیست که نمی توانید چیزهای خوب را در زندگی داشته باشید. با نوشیدنی های کتو استارباکس می توانید کربوهیدرات بنوشید و بشمارید!

همچنین ببینید:


تصویر توصیه شده: سورین سیربو ، Unsplash

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *