10 نوشیدنی قهوه خوشمزه بعد از شام (با دستور غذا)

کوکتل خامه ای ایرلندی با قهوه

وقتی نوبت به سرگرمی خانواده ، دوستان یا حتی مشتریان می رسد ، نوشیدن قهوه بعد از شام یک راه عالی برای این کار است. قهوه بعد از شام نه تنها آرامش بخش است ، بلکه راهی برای افزودن طعم به عصر و ادامه گفتگو است.

این که آیا شما و مهمانانتان بعد از شام نوشیدنی های الکلی یا الکلی را ترجیح می دهید ، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. در حالی که فنجان های معمولی قهوه با خامه و شکر جای خود را دارند ، چیزی در یک نوشیدنی مخصوص بعد از شام وجود دارد که شما را گرم کرده و در داخل احساس راحتی می کند.

با ما همراه باشید تا 10 خوشمزه ترین نوشیدنی قهوه بعد از شام را که همه باید امشب امتحان کنند ، بررسی کنیم. مطمئناً چیزی در این لیست وجود دارد که حتی باهوش ترین نوشیدنی قهوه را در میز شام شما خوشحال می کند.

جدا کننده 3

10 بهترین نوشیدنی قهوه بعد از شام:

1 قهوه ایرلندی

قهوه ایرلندی
اعتبار تصویر: Pixabay

در حالی که این یک نوشیدنی جدید قهوه نیست ، اما برای یک فنجان قهوه ایرلندی خوشمزه در یک شب طوفانی زمستانی ، چیزی برای گفتن وجود دارد. با این حال ، اگر هرگز قهوه ایرلندی ننوشیده اید و عاشق قهوه مشتاق هستید ، آن را از دست می دهید. این نوشیدنی قهوه بعد از شام از ایرلند در دهه 1940 می آید و استانداردی است که کوکتل قهوه بعد از شام باید باشد.

با قهوه غنی با بدنه قوی شروع کنید ، یک لیوان از بهترین ویسکی ایرلندی را اضافه کنید ، سپس مخلوط را با شکر قهوه ای شیرین کنید. اگر احساس می کنید که بیشتر دچار انحطاط شده اید و می خواهید به سنت پایبند باشید ، یک فنجان خامه زده شده را اضافه کنید و از قهوه خود لذت ببرید ، درست همانطور که ایرلندی ها دهه هاست این کار را انجام می دهند.

قهوه ایرلندی با بیلی

نمی دانید چگونه قهوه ایرلندی درست کنید؟ این کوکتل قهوه داغ به آسانی تهیه می شود و برای شب های دنج زمستانی ایده آل است. قهوه دم کرده گرم را با بیلی و ویسکی ایرلندی ترکیب کنید تا یک درمان غیرقابل مقاومت داشته باشید.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

طرز تهیه قهوه ایرلندی کافی شاپ نینجا

2 نعناع تند

قهوه خامه ای موکا نعناع
اعتبار تصویر: Brent Hofaker ، Shutterstock

همه اعضای خانواده شما نمی توانند بعد از شام در قهوه خود الکل بنوشند یا الکل بنوشند. جایگزین آن موکا نعناع آسان است. این نوشیدنی قهوه بعد از شام به ویژه پس از یک روز طولانی خرید کریسمس در تعطیلات بسیار خوب است.

باز هم ، برای تهیه این خوشمزه به قهوه قوی ، شربت نعناع ، شیر شکلات و چند آب نبات نعناع خرد شده نیاز دارید. پس از اتمام کار ، یک فنجان خامه زده شده را در فنجان بریزید و کنار آتش بنشینید و از این نوشیدنی قهوه شیرین و معطر لذت ببرید.

موکا نعناع دنج

دستور ساده ماکا نعناع به شما کمک می کند تا در راحتی آشپزخانه خود یک نوشیدنی نعناع خوشمزه تهیه کنید. با چند ماده اولیه و مواد مصرفی یکی از بهترین نوشیدنی های زمستانی را خواهید داشت! بنابراین اسکیت روی یخ و دستکش های خود را کنار بگذارید و آماده لذت بردن از یک نوشیدنی دنج شوید.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

دستور پخت موکا نعناع

3 قهوه کارامل ایرلندی

هنگام بحث در مورد خوشمزه ترین نوشیدنی های قهوه بعد از شام ، خلاص شدن از شر ایرلندی دشوار است. این با این قهوه کارامل ایرلندی ثابت می شود. این یک رویکرد مدرن برای نوشیدنی سنتی قهوه ایرلندی در بالا است. خامه ای ، شیرین ، خوشمزه است و تقریباً به همان روشی که دستور قهوه ایرلندی در بالا تهیه شده است ، تهیه می شود.

برای این نوشیدنی فوق العاده به کرم ایرلندی ، ویسکی ایرلندی و کمی شناپ نیاز دارید. در صورت تمایل ، کمی خامه را روی قهوه خود اضافه کنید تا طعم بیشتری داشته باشد و یک قاشق کارامل برای بهتر جلوه دادن آن اضافه کنید.


4 اتصال فرانسوی قهوه

برای مدتی که از ایرلندی ها دور شده اید ، باید یک فنجان قهوه فرانسوی را یک شب بعد از شام امتحان کنید. این نوشیدنی قهوه بعد از شام با کنیاک و آمارتو تهیه می شود. بسیاری از مردم به دلیل طعم نرم و آرامش بخش ، به تنهایی از ترکیب این نوشیدنی ها لذت می برند. با این حال ، برای قهوه بعد از شام شما می خواهید آنها را به قهوه بسیار قوی اضافه کنید.

با این حال ، شما می خواهید نسبت آمارتو و کنیاک را مطابق با سلیقه خود و مهمانان خود تنظیم کنید. به عنوان مثال ، هرچه آمارتو بیشتری اضافه کنید ، نوشیدنی شیرین تر می شود و این شیرینی عمومی برای همه مناسب نیست. برای طعم بیشتر و زیبایی هرچه بیشتر نوشیدنی ، کمی خامه زده شده و چند عدد بادام تراشیده بریزید.


5 Maple Pecan Latte

اگر به نوشیدنی های خاص علاقه بیشتری دارید ، پس از شام Maple Pecan Latte ممکن است فقط یک ترفند برای شما باشد. مدتهاست که شناخته شده است که رایحه افرا و پیکان فصل زمستان را تقویت می کند و این لاته این را به بیل می رساند.

این یک دستور العمل ساده است که ترکیبی از شربت افرا ، کره ، خامه ، کره پیکان و کمی شکر قهوه ای است. همه این مواد را مخلوط کنید ، یک لیوان اسپرسو و شیر خورشتی به آن اضافه کنید و آماده هستید که در آشپزخانه دنج خود بنشینید و برف بیرون را تماشا کنید. البته ، اگر به دنبال کمی گرمای اضافی هستید ، یک لیوان ویسکی را به لاته اضافه کنید ، اما این لازم نیست.

Maple Pecan Latte

برخی از دستور العمل های تخصصی لاته پیچیده هستند و به کابینت های پر از مواد غیر معمول نیاز دارند ، اما این یکی از آنها نیست. این دستور غذا بسیار ساده است و فقط چند دقیقه طول می کشد. از افرا خانگی pecan latte خود لذت ببرید!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

maple pecan latte با ghost latte art

6 قهوه ایتالیایی

مهاجرت به ایتالیا ، کسی که یک یا دو چیز درباره قهوه می داند و در رتبه ششم لیست ما قرار دارد ، قهوه ایتالیایی است. برای این نوشیدنی خوشمزه بعد از شام ، به یک الکل به نام Strega احتیاج دارید ، بنابراین پیش بروید و یک نوشیدنی بخورید.

بوی این قهوه به اندازه طعم آن چشمگیر است. برای طعم و تجربه منحصر به فرد ، خامه زده شده در بالا را فراموش نکنید.


7 قهوه در کنتاکی

قهوه بعد از شام از ایالات متحده خوب قدیمی ، چیزهای زیادی می توان در مورد یک فنجان قهوه از کنتاکی گفت. بوربون شرط شماره یک این قهوه است و در مورد طعم آن واقعا برجسته است. یک فنجان قهوه قوی میل کنید ، یک فنجان بوربون اضافه کنید ، سپس یک فنجان دیگر مایع عسل اضافه کنید ، خامه زده شده را اضافه کنید و بنوشید.

توجه به این نکته ضروری است که این قویترین فنجان قهوه بعد از شام در لیست ما است ، نه این که چیز بدی باشد ، اما شما باید آماده باشید که هنگام نوشیدن این قهوه به عنوان یک نوشیدنی بعد از شام بسیار آرام باشید.


8 قهوه آتشین اسپانیایی

شعله ور شدن قهوه اسپانیایی چیزی است که می خواهید مراقب آن باشید زیرا شامل بازی با آتش است. اما این یک دستور العمل ساده است. شما قهوه قوی و الکل مورد نظر خود را می خورید و آن را روشن می کنید – بله ، شما درست خوانده اید!

هر کدام را انتخاب کنید ، سپس در فنجان قهوه خود یک رم بادوام روی آتش روشن کنید. آتش رام را در لبه شکر کاراملی می کند. مخلوط الکل و قهوه خود را اضافه کنید و بعد از شام یک قهوه فوق العاده دریافت خواهید کرد ، که مهمانان شما در هفته های آینده به آن می بالند.

دستور تهیه قهوه آتشین اسپانیایی

چه چیزی قهوه آتشین اسپانیایی را بسیار خاص می کند؟ شکر کارامل شده و رم با قهوه و لیکور قهوه مخلوط می شوند تا این کوکتل قهوه خوشمزه و پیچیده را درست کنند. و آیا اشاره کردیم که شما آن را به آتش کشیدید؟ در اینجا یک دستور العمل ساده غیر منتظره وجود دارد.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

کوکتل قهوه اسپانیایی شعله ور

9 ایرلندی دیوانه

آیا اشاره کردیم که ایرلندی ها واقعا نوشیدنی های قهوه خود را می شناسند؟ Nutty Irishman یکی دیگر از نوشیدنی های قهوه بعد از شام است که شما آن را دوست خواهید داشت.

برای این نوشیدنی قهوه یک بطری Frangelico و کمی کرم ایرلندی می خواهید. طعم فندق در Frangelico کاملاً با غنای خامه ایرلندی و قهوه مورد علاقه شما با بدنی قوی ترکیب می شود تا شما را با یک عصر زمستانی پذیرایی کند ، که بارها و بارها به آن باز خواهید گشت. اگر شما ترجیح می دهید و نیاز به افزایش انرژی بعد از شام دارید ، یک قاشق اسپرسو در این نوشیدنی معجزه می کند.


10 زمستان ایرلندی

لیست ما از نوشیدنی های قهوه زمستانی ایرلندی را بعد از شام به پایان می رسانیم. ما می دانیم که قهوه ایرلندی گاهی اوقات کمی پیچیده است ، بنابراین این قهوه ایرلندی زمستانی ساده است.

یک دستور العمل ساده برای ریختن و نوشیدن که شامل قهوه قوی به انتخاب شماست ، نمونه ای از جیمسون و کمی کاهلوآ. کرم ایرلندی مورد علاقه خود را به مخلوط اضافه کنید و یک نوشیدنی گرم برای گرم نگه داشتن شما در هر شب سرد خواهید داشت.

جدا کننده 5

افکار پایانی

اینها تنها برخی از بهترین و خوشمزه ترین نوشیدنی های قهوه بعد از شام هستند که فکر می کنیم شما آن را دوست خواهید داشت. از زمستان های ایرلندی در یک شب سرد زمستانی گرفته تا قهوه ایتالیایی ، جایی که می توانید کنار آتش بازی کنید و همچنان از قهوه داغ لذت ببرید ، این نوشیدنی های قهوه زمستانی یا تابستانی عالی هستند. به یاد داشته باشید که تعداد کمی از افراد برای افراد غیر الکلی که قهوه می نوشند در لیست وجود دارد ، فقط برای اینکه سطح آن را تنظیم کرده و مطمئن شوند که همه می توانند بعد از شام از نوشیدنی قهوه مورد علاقه خود استفاده کنند.


تصویر توصیه شده: Micaela Fiorelini ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *