10 بهترین کافه در پاسادنا

مردم در یک کافه

پسادنا غالباً تحت الشعاع خواهر بزرگتر نزدیک خود لس آنجلس قرار می گیرد ، اما ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم وقتی نوبت به قهوه می رسد ، پاسادنا می تواند خودش را حفظ کند. هیچ راهی بهتر از گشت و گذار در یک مکان تاریخی Old Pasadena Old یا بازدید از یکی از موزه ها و گالری های هنری بی نظیر با یک فنجان قهوه خوشمزه وجود ندارد.

در این راهنما ، ما ده مکان مورد علاقه خود را برای گرفتن یک فنجان قهوه قبل از رفتن به بیرون و کاوش در تمام آنچه پاسادنا ارائه می دهد ، به اشتراک خواهیم گذاشت. آفتاب گرم کالیفرنیا صدا می زند. بیا بریم!

تقسیم کننده 6

1. قهوه Philz

قهوه فیلز
اعتبار تصویر: kennejima ، Flickr ، CC 2.0

اولین ایستگاه ما قهوه Philz است ، زنجیره ای که چای ، نانوایی و بله ، قهوه سرو می کند. این مکان در پاسادنا به لطف فضای داخلی بزرگ و میزهای بی شمار – با فروشگاه ها ، مکانی عالی برای چای یک قهوه و انجام برخی کارها است.

تمام قهوه های موجود در Philz عالی است ، اما Mint Mojito مورد علاقه Philz است و قطعاً ارزش امتحان آن را دارد. قیمت ها مناسب هستند و با قیمت سایر فروشگاه های محلی مطابقت دارند ، بنابراین لازم نیست نگران اضافه پرداخت باشید. متأسفانه ، غذا متوسط ​​است ، اما شما برای قهوه به فلت می آیید ، که بیشتر از متوسط ​​پیشنهاد صبحانه است. آنها را در خیابان 146 S Lake Ave بررسی کنید.


2. جام زندگی

جام زندگی

کوپا ویدا یک کافه دنج و با استعداد ایتالیایی است که قهوه ، شیرینی و صبحانه می فروشد. اگر صبح بازدید می کنید ، برای سفارش رفتن آماده باشید ، زیرا بسیار شلوغ می شود و یافتن مکان دشوار است.

ما نمی توانیم تصمیم بگیریم که کیک یا قهوه بهتر هستند ، بنابراین سعی نخواهیم کرد که مورد دلخواه را انتخاب کنیم و به شما بگوییم که هر کدام را یکی بخورید. کورتادویی که سفارش دادیم و همچنین بلوبری بسیار عالی بود. کوپا ویدا مکانی عالی برای گذراندن چند ساعت برای یک کتاب خوب در یک فضای دوستانه است – اگر می توانید بنشینید. می توانید آنها را در خیابان 70 S Raymond Ave پیدا کنید.


3. تفت دادن قهوه جونز

جونز برای بو دادن قهوه

Jones Coffee Roasters در بالای لیست دوستانه ترین کافه هایی است که تاکنون بازدید کرده ایم. باریستاها دوستانه و خوشحال از گپ زدن هستند و حتی یک کیسه قهوه را برای شما خرد می کنند تا بتوانید از قهوه آنها در خانه لذت ببرید. علاوه بر پرسنل خوش برخورد ، فضای جونز با بسیاری از گزینه های نشیمن در محیط داخلی و فضای باز و پذیرای آن است.

اوه ، و آیا ما ذکر کردیم که قهوه عالی است؟ جونز قهوه های بو داده خود را به همراه برخی شیرینی های معمول در کافه و غذاهای شیرین می فروشد. ما نمی توانیم جونز را به اندازه کافی توصیه کنیم و توصیه می کنیم خیابان 693 S Raymond Ave را امتحان کنید.


4. نانوایان قهوه جیمزون براون

جیمسون براون رستر برای قهوه

جیمزون براون قهوه رستوران ترکیبی التقاطی از نوشیدنی های اسپرسوی ویژه از پیشنهادات ساده مانند کاپوچینو و لاته تا انواع نادرتر مانند لاته کدو تنبل و گلوله برفی را ارائه می دهد. در جیمزون براون تعداد زیادی صندلی وجود دارد ، بنابراین مهم نیست که هر وقت بروید در یافتن مکان مشکلی نخواهید داشت.

اگر احساس گرسنگی می کنید ، می توانید از میان تعداد کمی شیرینی استاندارد و کالاهای پخته شده یکی را انتخاب کنید ، اما گزینه های غذایی پایدارتری ندارند. مشکلی نداشتیم زیرا قهوه جیمسون براون بسیار خوب است. اگر می خواهید منوی گسترده اسپرسوی آنها را برای خود تجربه کنید ، به خیابان الن 260 بروید.


5. قهوه را برجسته کنید

قهوه را علامت گذاری کنید

هایلایت قهوه در مرز بین آلتادنا و پاسادنا واقع شده و به سبک محلی می چکد. اگر بخواهید تمرکز بر فضای داخلی Highlight Coffee یک نقاشی دیواری بزرگ است که توسط هنرمندان محلی پاسادنا نقاشی شده است. خود قهوه نیز از این مثال پیروی می کند و به صورت محلی در پاسادنا بو داده می شود. انتخاب کم است اما به خوبی ساخته شده است و خدمات پرسنل دوستانه عالی است.

ما در بسیاری از کافه ها در بسیاری از مکان ها بوده ایم و به ندرت تجربه چنین تجربه مطبوعی را در قهوه هایلایت داشته ایم. باریستاها ، قهوه و جو مدرن ترین و پاشیده شده با لمس های کاشته شده بی نظیر هستند. هایلایت کافه ای است که نمی توان از آن غافل شد و در خیابان 2071 لینکلن واقع شده است.


6. نوار خانگی

نوار خانگی

Home Brewed Bar یک قهوه خوری تازه و تمیز با زیبایی مدرن ، قهوه عالی و باریستاهای دوستانه است. گزینه های معمولی قهوه و اسپرسو بسیار خوب هستند ، اما از جذابیت های اصلی Home Brewed Bar می توان به Iced Toddy Lattes اشاره کرد. بیش از نیم دو لاته Todi وجود دارد که می توانید امتحان کنید ، هرکدام با پایه پخت و پز سرد و مخملی ساخته شده اند.

همه چیز در Brewed Bar در خانه قیمت های بسیار خوبی دارد و احساس کردیم ارزش پول را دارد. فضای نشیمن اندازه ای متوسط ​​تا کوچک دارد که بیشتر متشکل از یک میز معمولی به سبک میز و میله ای با مدفوع است. می توانید آنها را در 39 N Arroyo Pkwy پیدا کنید.


7. کافه جمهوری

قهوه جمهوری

اگر به دنبال یک کافه تمیز و مدرن با صندلی های عالی در فضای باز و استعداد قوی اروپایی هستید ، به دنبال قهوه Republik نباشید. جو در Republik سبز و جذاب است و صندلی های فضای باز نیز لذت بخش است.

اگر به دنبال چیزی کمی متفاوت هستید ، لاته وانیلی مشکی را امتحان کنید. این یکی از خوشمزه ترین و نرمترین لاتهای ما است ، دوره. در آب و هوای خوب ، نوشیدن لاته وانیل سیاه روی صندلی درختی سعادت خالص است. خودتان در 854 E Green St.


8. کافه و رستوران عمارا

تاکنون کافه هایی که تحت پوشش آنها قرار گرفتیم نسبت به گزینه های غذایی بسیار سبک بودند. کافه و رستوران Amara این داستان را برعکس می کند و بخشی از نام رستوران را کاملاً در آغوش می کشد. Amara برخی از غذاهای سبک تر مانند آرپا و چورو و غذاهای مفید مانند cachapas و کاسه های برنج را سرو می کند … و همه خوشمزه است!

ما تقریبا فراموش کردیم … و قهوه عالی است. فراموش کردن قهوه هنگامی که آشپزخانه به اندازه آشپزخانه خوب است آسان است ، اما این یک اشتباه است. غذای Amara اصلی است ، اما لاتها خوشمزه و خوب پخته شده اند. شما می توانید تمام پیشنهادات عالی در Amara را در خیابان 55 S Raymond Ave امتحان کنید.


9. شناور پاسادنا

شناور پاسادنا

شعار فلوت “ساندویچ ها است. ترکیدن. قهوه. “نه تنها به طور مختصر به شما می گوید که برای چه کاری مناسب است ، بلکه سادگی و صریح بودن شعار به شما احساس خلق و خوی آرزوی آنها را نیز می دهد. قهوه شناور فوق العاده است و ارزش سفر را دارد ، اما خوشبختانه ساندویچ ها و شناورها به همان اندازه خوشمزه هستند.

گزینه های صبحانه Float نیز مناسب هستند و فضای آرام و آرام برای ایده آل برای یک پرش پربار در طول روز ایده آل است. اگر می خواهید آنها را بررسی کنید ، به خیابان 380 S Lake Ave بروید.


10. کافه هنر + علم

کافه علمی + هنری

با تکمیل لیست ما ، کافه Art + Science داریم. بیایید بگوییم دکور و احساس هنر + علم جالب است. یک سر تیرانوسوروس سوار شده یک نقطه کانونی اصلی زیبایی شناسی است. ما آن را مانند آن ترک خواهیم کرد. شوخی را کنار بگذاریم ، Art + Science یک کافه سرگرم کننده و پذیرای است که قهوه ای فوق العاده عالی ارائه می دهد.

غذای Art + Science خوب است ، شامل همه میان وعده های کلاسیک اساسی و کالاهای پخته شده که انتظار دارید در یک کافه پیدا کنید. متأسفانه ، این قیمت بسیار گران است ، بنابراین اگر به دنبال مکانی جدید برای نوشیدن قهوه هستید ، به راحتی توصیه کنید که Art + Science را متوقف کنید. هنوز قهوه ارزش بازدید را دارد ، بنابراین آنها را در خیابان 101 Madison ببینید.


تصویر پیشنهادی: StockSnap ، Pixabay

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *