10 بهترین کافه در هوستون

کافه

به بزرگترین شهرهای ایالات متحده فکر کنید. اگر هوستون به بالای لیست شما نزدیک است ، دست خود را بلند کنید. ما حاضریم شرط ببندیم که اکثر مردم نمی دانند که هوستون پرجمعیت ترین شهر تگزاس و چهارمین شهر پرجمعیت ایالات متحده است. این اعداد چشمگیر است که هیوستون را پشت سر نیویورک ، لس آنجلس و شیکاگو قرار می دهد.

برای برخی از افراد به همان اندازه تعجب آور است که بسیاری از کافه های عالی هوستون را خانه خود می دانند. شهرهای بزرگ معمولاً تقاضای زیادی برای قهوه دارند و هوستون نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این مقاله ، شما را از طریق 10 بهترین کافه در هوستون راهنمایی خواهیم کرد تا دفعه دیگر که در شهر هستید ، فقط بهترین قهوه را بنوشید. بیا شروع کنیم.

تقسیم کننده 6

1. قهوه از Boomtown

قهوه Boomtown همه چیز را دارد. آنها قهوه خود را در دسته های کوچک و دست ساز درست می کنند ، مغازه خود را با هنر هنرمندان محلی تزئین می کنند و برخی از شیرینی های خارج از جهان و غذاهای سبک را در کافه سرو می کنند. اگر به دنبال یک اسپرسو و میان وعده عالی هستید ، Boomtown فروشگاه یک مرحله ای شماست.

ما زیبایی شناسی در Boomtown را دوست داریم ، که از طراحی مدرن و تمیز برخوردار است و از استقبال خوبی برخوردار است. اگر گوشه های دنج قهوه سرعت شما بیشتر باشد ، ممکن است Boomtown از نظر زیبایی برای شما خوشایند نباشد ، اما با این حال باید به آنها مراجعه کنید تا مواد منحصر به فرد یک منبع را امتحان کنید. بروید آنها را در 242 W 19 St.


2. حالا

آگورا کافه ای است که از ثانیه ای که از درب ورودی عبور می کنید کیفیت عالی را از دست می دهد. آنها از اسپرسو و کلوچه گرفته تا آبجو و شراب ، همه در یک محیط تمیز و تصفیه شده سرو می شوند. هنگام بازدید ، مکان در حال پریدن بود ، اما در حیاط بیرونی زیبا یک میز پیدا کردیم. این مکان عالی برای استراحت و لذت بردن از یک قهوه خوشمزه است.

صحبت از قهوه است ، اسپرسوی Agora عالی است. ما کاپوچینو را بسیار توصیه می کنیم ، زیرا غنی و خامه ای بود و تعادل کافی قهوه و شیر دارد. اگر در اواخر روز به آنجا برسید ، آنها همچنین دارای یک منوی آبجو و شراب قابل توجه و انتخاب ماست و پنیر یونانی هستند. اگر می توانستیم فقط یک کلمه را برای توصیف آگورا استفاده کنیم ، بسیار لوکس بود. می توانید آنها را در 1712 Westheimer Rd پیدا کنید.


3. از طریق قهوه خوب

Throughgood Coffee مکان مناسب برای گرفتن قهوه صبحانه و صبحانه در یک مکان مناسب است. قهوه مقوی و خوشمزه است و منوی غذای آن کمی است اما تنوع زیادی دارد. بنابراین ، کامیون در محل انتخاب خوبی از گزینه های صبحانه را ارائه می دهد. سینه برای صبحانه به ویژه قابل توجه است.

جنبه مورد علاقه ما در Throughgood فضای نشیمن در فضای باز است که در آب و هوای خوب بسیار دلچسب است. میزهای سرپوشیده زیادی وجود دارد اما پارکینگ محدودی دارد ، بنابراین ممکن است لازم باشد در ساعات شلوغ پارک کنید و در نزدیکی پارک کنید. قیمت ها عادلانه است و ما احساس می کنیم با توجه به کیفیت بالای غذا و قهوه ارزش پول را داریم. اگر می خواهید آنها را امتحان کنید ، می توانید آنها را در 732 W 27th St.


4. Retrospect Cafe Bar

Retrospect Coffee Bar یک کافه جوی است که بسیاری از صندلی های فضای باز را در یک مکان منحصر به فرد دارد. این فروشگاه یک پمپ بنزین کلاسیک تبدیل شده است که از نظر پایداری و بهره وری انرژی ساخته شده است. ما عاشق تعهد دوستانه بودن با محیط زیست هستیم و بازسازی یک پمپ بنزین قدیمی نمادی از ماموریت آنها است.

اوه ، بله ، و قهوه عالی است. قهوه Retrospect از رست محلی تهیه می شود و به طور مثبت خوشمزه است. می توانید یک نوشیدنی اسپرسو کلاسیک سفارش دهید یا یکی از گزینه های جالب تر مانند استروپوافل لاته را امتحان کنید. در حالی که آنجا هستید ، حتما برخی از میان وعده ها را برای صبحانه امتحان کنید. آنها را در 3709 La Branch St.


5. آهنگر

بعضی از کافه ها غذای عالی ارائه می دهند ، بعضی قهوه عالی دارند ، اما تعداد نسبتاً کمی هر دو را دارند. آهنگر یکی از موارد نادری است که ما کاملا راضی را ترک کردیم. غذا مخصوصاً عالی است ، اما سخت است که بگوییم از قهوه آنها بهتر است زیرا قهوه نیز عالی است. منوی موجود در Blacksmith اندازه متوسطی دارد اما پر از گزینه های خوشمزه صبحانه و ناهار است. توصیه رسمی صبحانه ما استیک و تخم مرغ ویتنامی است.

منوی قهوه برای تمام قهوه هایی که انتظار دارید پیدا کنید مناسب است. هیچ نوشیدنی مخصوص غذاهای دیوانه وار وجود ندارد ، فقط نوشیدنی های اسپرسو کلاسیک ساخته شده به کمال رسیده است. تنها نقطه ضعف Blacksmith قیمت است. غذا و قهوه ، حتی با توجه به خوب بودن همه چیز ، بسیار گران هستند. اگر به دنبال یک لقمه ارزان قیمت هستید ، Blacksmith گزینه مناسبی نیست. در غیر این صورت ، اگر یک کاپوچینوی برتر و یک صبحانه دلچسب می خواهید ، از آنها در 1018 Westheimer Rd دیدن کنید.


6. قهوه کاتالینا

اگر به قهوه ای نیاز دارید و همچنین سیری ناپذیر است ، قهوه Catalina یکی از بهترین مکانها برای بازدید در هوستون است. منوی گسترده ای وجود دارد که پر از غذاهای لذیذ صبحانه است که در بخشهای زیادی سرو می شود. در واقع سخاوت دست کم گرفتن است. قسمت های آن بسیار زیاد است ، اگرچه نسبتاً ارزان هستند.

قهوه در کاتالینا جای خود را به پشت غذا می دهد ، اما این بدان معنی نیست که قهوه بد است ، دور از آن. قهوه آنها سفت است ، اگرچه مکان های بهتری وجود دارد که قهوه تنها تمرکز شما باشد. هنوز هم لاته ای که داشتیم بسیار خوب بود و قهوه فیلتر معمولی هم خوب بود. به خیابان 2201 واشنگتن بروید و اشتهای خود را بیاورید.


7. اسپرسوی Southside

چند فروشگاه قبلی در لیست ما تمرکز خود را روی غذا گذاشته اند ، اگر گرسنه باشید بسیار عالی است ، اما این ورودی بعدی دوباره تمرکز خود را فقط بر روی قهوه قرار می دهد. Southside Espresso یک کافه تخصصی است که لوبیای برشته شده خانگی را سرو می کند. وقتی یک فروشگاه قهوه خود را درست می کند ، معمولاً به این معنی است که آنها در مورد قهوه خود فکر و تلاش زیادی کرده اند و به نظر می رسد این موضوع در Southside صادق است.

اسپرسوی آنها واقعاً عالی است و کاپوچینوی که داشتیم یکی از بهترین های دورهمی بوده است. چیز دیگری برای گفتن وجود ندارد ، مگر چشیدن قهوه. عالی است و شما ناامید نخواهید شد قیمت ها کمی بالا است ، اما هیچ چیز دیوانه کننده ای نیست و آنها همچنین شیرینی و کالاهای پخته را ارائه می دهند. آنها را در مجموعه C 904 Westheimer Rd بررسی کنید.


8. قهوه سیگار

قهوه Pura یک کافه بسیار شاد و روشن با زیبایی مدرن و دوستانه است. فضای نشیمن با میزهای زیادی باز و هوا است که می تواند افراد کافی را برای کنار آمدن با عجله صبحگاهی در خود جای دهد. این مکان مناسب برای پرش در طول روز یا حتی ملاقات با یک کار کوچک یا یک گروه مطالعه است.

قهوه عالی است ، اگرچه رست آنها به سمت انتهای تاریک طیف تاب می یابد. جالب است که آنها همچنین قهوه را با یک روکش سرو نمی کنند ، که البته با توجه به اینکه کباب تیره همیشه با قهوه خوب بازی نمی کند ، منطقی است. قهوه سالم اگر قهوه شکلات ، مالت را دوست دارید خوب است و با انتخاب کمی از غذاهای شیرین که آنها سرو می کنند بسیار خوب است. مطمئناً ارزش تماشای 7925 Katy Fwy Ste C.


9. پادزهر

پادزهر قهوه و کالاهای پخته شده را در محلی که فقط می توانیم از آن به عنوان یک محیط شاد تعریف کنیم ، سرو می کند. پرسنل دوستانه و خوشحال از صحبت هستند و فضای نشیمن در فضای باز انبوهی از رنگ های دوستانه است. صرف یک یا دو ساعت صرف صبحانه ای زیبا با نوشیدن قهوه در حیاط پادزهر یکی از بهترین راه هایی است که می توانیم برای گذران وقت فکر کنیم.

و صحبت از قهوه است ، قهوه در پادزهر جسورانه و خوشمزه است و با انتخاب شیرینی هایی که در دست دارند بسیار مطابقت دارد. لمس دلپذیر کالاهای پخته شده گیاهی است ، چیزی که مکان های زیادی آن را ارائه نمی دهند. پادزهر فقط برای محوطه عالی نشیمن در فضای باز ارزش بازدید را دارد. می توانید آنها را در 729 Studewood St.


10. کافه کامپزینو

با تکمیل لیست ما ، کافه Campesino را داریم. کمپسینو ظاهری منحصر به فرد دارد که در قدم دوم از در عاشق آن شدیم. دکوراسیون و جو ، برخلاف هر کافه دیگری که بازدید کرده ایم ، با پیچ و تاب و لاتین یک احساس زیبا و پرنعمت ایجاد می کند. قهوه همچنان از تم آمریکای لاتین با منویی پر از دستورهای سنتی لاتین پیروی می کند. کافه دلا از نظر ما یک امر ضروری است.

Campesino همچنین دارای یک منوی غذایی کوچک همراه با تاکو صبحانه ، یک منوی تمام روزه tamale و یک منوی ساندویچ ناهار است. بنابراین پنیر و تخم مرغی که داشتیم خوشمزه بود و به هیچ وجه گران نبود. Campesino مکانی عالی برای امتحان دستور العمل ها و غذاهای سنتی قهوه لاتین است و ما از صمیم قلب توصیه می کنیم آنها را امتحان کنید. آنچه 2602 Waugh Dr. ارائه می دهد را بررسی کنید.


تصویر پیشنهادی: bantersnaps ، Unsplash

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *