10 بهترین کافه در ساکرامنتو (کافه های درجه یک)

ساکرامنتو کالیفرنیا-پیکسابای

هنگامی که به گرمترین مکانها برای بازدید در کالیفرنیا فکر می کنید ، ما حاضریم شرط بگذاریم که ساکرامنتو از اولین مکانهایی نیست که به ذهن شما خطور می کند. ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم غفلت از ساکرامنتو یک اشتباه بزرگ است! پایتخت کالیفرنیا هیچ کمبودی برای انجام و دیدن ندارد و پر از بناهای تاریخی ، پارک ها و موزه ها است.

اگر به ساکرامنتو سفر می کنید و باید بین کاوش در تمام جاذبه هایی که این شهر ارائه می دهد شارژ کنید ، این راهنما برای شما مناسب است. فقط به این دلیل که ساکرامنتو برای قهوه West Coast به اندازه سیاتل یا پورتلند مشهور نیست ، به این معنی نیست که برشته های قهوه درجه یک به نام پایتخت کالیفرنیا وجود ندارد. با ما در گشت و گذار در 10 بهترین کافه ساکرامنتو همراه باشید.جدا کننده 3

10 کافه شگفت انگیز در ساکرامنتو:

1. ویندوز برای بو دادن قهوه

نشانی: 1901 8th St.

اولین توقف ما برای یافتن آن کمی تلاش می کند ، زیرا در واقع فروشگاهی نیست که در رویدادهای روزمره با آن روبرو شوید. با این حال ، ارزش جستجوی آن را دارد ، زیرا Insight Cough Roasters از مطالب خود اطلاع دارند. ما قهوه تفت داده شده سبک را با یک اصل امتحان کردیم و فوق العاده بود. قهوه Insight تمایل دارد تا به طرف سبکتر تاب بخورد ، که برای ریختن و اسپرسو بسیار مناسب است. اگر اشتهای خود را به همراه داشته باشید ، بینش همچنین میان وعده ها و شیرینی های سبک را سرو می کند.

فضای نشیمن داخلی سبک و جادار است و یک پاسیوی راحت در فضای باز با صندلی های اضافی وجود دارد که برای استراحت با لاته یا کاپوچینو در هوای گرم بسیار مناسب است. آنها را در 1901 8th St. بررسی کنید.


2. نان های قهوه ای Temple

نشانی: 1010 9th St.

رستوران های قهوه Temple با مهارت های پخت و پز از همه چیز متمایز هستند. اغراق نمی کنیم وقتی می گوییم قهوه تمپل یکی از قهوه های نرم و کاملاً برشته شده ای است که تاکنون نوشیده ایم. کیف هایی که با خود بردیم یکسان بود و مطابق با طعم چشمگیری بود که در فروشگاه تجربه کردیم.

صحبت از فروشگاه می شود ، Temple مکانی عالی برای نه تنها برای قهوه است ، بلکه همچنین برای تجربه برقراری ارتباط با برخی از دوستانه ترین و آگاه ترین باریستاهای ما در همه جا بوده است. تنها نکته منفی این است که قهوه کمی گران است ، اما ما حاضریم هزینه بیشتری را برای قهوه عالی و حتی سرویس بهتر بپردازیم. می توانید آنها را در 1010 9th Street پیدا کنید.


3. نانوایان قهوه با ماهی شکلات

نشانی: بلوار 4749 فولسوم

رسترهای قهوه Choaster Fish یکی از بهترین نام های هر کافه ای که تاکنون بازدید کرده ایم را دارد و خوشبختانه قهوه مطابق با نام خود ماندگار است. ماهی شکلاتی به جای تلاش برای انجام بسیاری از کارها فقط با شایستگی ، انجام تعداد کمی از کارها به خوبی است. قهوه مانند محصولات پخته شده عالی است ، اما در Chocolate Fish گزینه زیادی وجود ندارد. آنها یک منوی کوچک و جمع و جور دارند ، اما همه آنچه که ما امتحان کردیم از بالاترین کیفیت برخوردار بود.

جو در Chocolate Fish دوستانه و درخشان است و مکان های زیادی برای گردش وجود دارد. ما به راحتی می توانستیم ببینیم که چگونه می توانید ساعتها در یک کتاب خوب گم شوید ، و در Chocolate Fish قهوه بنوشید و فقط از جو لذت ببرید. می توانید ببینید که آنها به تنهایی در بلوار 4749 Folsom چه کاری انجام می دهند.


4. شرکت Old Soul

نشانی: کوچه عقب ، 1716 ل

شرکت Old Soul کمی خارج از مسیر ضرب و شتم است ، اما اجازه ندهید که شما را فریب دهد. آنها قهوه را از طیف گسترده ای از مبدا از سراسر جهان ، همراه با انتخاب چشمگیر چای و کالاهای پخته شده ، سرو می کنند. Old Soul قهوه خود را درست می کند و کیفیت آن از بسیاری دیگر از شیرینی های محلی ساکرامنتو پیشی می گیرد.

خارج از پیست ضرب و شتم بدان معنی است که Old Soul Co. مکانی عالی برای استراحت به دور از شلوغی زندگی و یادگیری یا کار به دور از حواس پرتی است. ما دکوراسیون و جو Old Soul را دوست داریم و توصیه می کنیم حتما آنها را در خیابان 1716 L St.


5. نانوایان قهوه میلکا

نشانی: 1501 G St.

از لحظه ای که نگاهی به Milka Coffee Roasters می اندازید ، می دانید که برای یک معالجه آماده شده اید. این کافه در یک خانه سنتی واقع شده است و به شما این احساس را می دهد که گویی باریستا از اتاق نشیمن خود برای شما قهوه سرو می کند. ما هرگز به کافه دیگری مانند میلکا نرفته ایم و آن را دوست داریم.

سرخ کردن قهوه Milka یک نمایش نیست. قهوه عالی است و کاپوچینو که از نمونه ها گرفته ایم درجه یک است. ما تشکر می کنیم که آنها برای هر کسی که آنها را به شیر معمولی ترجیح می دهد چندین گزینه شیر شیر دارند. این یک لمس خوب است که به همه کمک می کند احساس خوش آمد گویی کنند. برای یک تجربه بی نظیر که نمی توانید به جای دیگری برسید ، به 1501 G St بروید و نگاهی بیندازید.


6. سالن برهنه

نشانی: 1500 ق خیابان

Naked Lounge مکانی مدرن است که در آن می توانید قهوه ای بخورید و غذا بخورید در حالی که از آهنگ های عالی و هر آنچه که شهر ارائه می دهد لذت می برید. Naked دارای صندلی داخلی و خارجی است ، بنابراین اگر می خواهید بیرون بروید مشکلی برای یافتن محل اقامت ندارید. غذا و قهوه خوب است ، اگرچه بسته به آنچه شما سفارش می دهید می تواند کمی گران باشد.

ما یک لاته خوشمزه داشتیم و قطعاً دوباره می آمدیم تا نوشیدنی های دیگر اسپرسو را امتحان کنیم و قهوه را فیلتر کنیم. منوی Naked Lounge کاملاً گسترده است ، بنابراین چیز دیگری برای همه وجود دارد و گزینه های زیادی وجود دارد که برای موارد بیشتر بازگردند. آنها در 1500 Q St.


7. قهوه گودساید

نشانی: 1430 H St.

Goodside Coffee یک کافه روشن ، شاد ، پر از روحیه خوب ، مردم صمیمی و قهوه عالی است. هر چقدر که قهوه در گودساید بود ، محور بازدید ما گپی بود که با باریستا داشتیم. پرسنل گودساید بسیار دوستانه و آگاه هستند و بازدید ما را به سطح بالاتری رساندند.

Goodside دارای صندلی های زیادی است و فروشگاه فضای باز و خوشامدگویی دارد. این مکان عالی برای گرفتن مقداری قهوه و کار در یک فضای مثبت است. آنها در 1430 H St.


8. قهوه شخصی

نشانی: 1430 28th St # 6405

Identity Coffees نمونه بارز کافه های مدرن است. طراحی آن بصورت باز و هوای مطبوع ، با دکوراسیون صنعتی متناسب با زمان است. بسیاری از مکانهای هویت پشت باز دارند ، که مسئله چندان مهمی نیست ، اما قبل از اینکه از ناراحتی خالص ادامه دهیم ، می تواند مدت زمان اقامت و لذت بردن از قهوه و جو را تحت تأثیر قرار دهد. شرم آور است زیرا هویت به زیبایی تزئین شده و قهوه عالی است.

غذای موجود در Identity محل فروش نیست. برای قهوه به هویت می آیید ، که همیشه عالی است ، البته کمی گران. به طور کلی ، هویت مکان زیبایی است که در آن قهوه عالی و غذای با کیفیت متوسط ​​سرو می شود. ما توصیه می کنیم که از آنها در 1430 28th St. # 6405.


9. کافه تیفرت

نشانی: 3020 H St.

کافه خانه Tiferet یک کافه کوچک و دنج است که قهوه با کیفیت بالا و غذاهای سبک را در کافه ارائه می دهد. اگر عبارت “کافه” در ذهن شما تصویر یک فروشگاه کوچک و جمع و جور را ایجاد می کند ، پس در مسیر درست قرار دارید ، زیرا Tiferet فقط کوچک نیست. فقط ریزه یک احتمال عالی وجود دارد که شما صرف نظر از بازدید از سفره خود در Tiferet میزی نداشته باشید.

با وجود کمبود صندلی ، ما Tiferet را به دلیل قهوه و غذاهای لذیذی که سرو می کنند دوست داریم و از صمیم قلب توصیه می کنیم آنها را در 3020 H St. غذایی که آنها دارند از قهوه خوب است و یا حتی بهتر از آن چیزی که می گوید ، زیرا آنها قهوه ای کاملاً بالاتر از حد متوسط ​​سرو می کنند. تا زمانی که آماده پذیرش سفارش خود باشید ، از Tiferet ناامید نخواهید شد.


10. کاملیا برای بو دادن قهوه

نشانی: 1104 R St STE 150

سرانجام ، ما قهوه کاملیا را برشته می کنیم. کاملیا یکی از کافه های کمیاب است که به نظر می رسد همه آن را دارد. آنها یک مغازه خوشامدگویی و تزئین شده دارند ، قهوه تفت داده شده در محیط داخلی را سرو می کنند و اگر کافی نباشد ، بهترین گزینه های صبحانه در هر جای ساکرامنتو وجود دارد. اوه ، و کارکنان برای شارژ مهربان و مفید هستند.

ما نمی توانیم بیش از یک قهوه و بوریتوی صبحانه به راه های خیلی بهتر برای شروع روز خود فکر کنیم ، شاید با خمیر سیب – یا دو مورد پایان یابد. قیمت ها در کاملیا منصفانه و بخش های زیادی هستند. هیچ چیز مورد علاقه شما در مورد برشته کننده های قهوه کاملیا نیست. وقتی در 1104 R St Suite 150 فرصتی پیدا کردید حتما آنها را بررسی کنید.


تصاویر پیشنهادی: WikiImages ، Pixabay

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *