کدام شهر در ایالات متحده بیشترین سرانه کافه را دارد؟

برای پنجره یک کافه محلی ثبت نام کنید

محاصره شدن توسط کافه های شگفت انگیز آرزوی هر عاشق قهوه است. خواه قصد جابجایی یا صرفاً تعطیلات را داشته باشید ، ممکن است این س beال برای شما پیش بیاید: کدام شهر در ایالات متحده بیشترین سرانه کافی شاپ را دارد؟

خبر بد این است که هیچ پاسخ ساده ای وجود ندارد. گفتن داده ها دشوار است و اطمینان از آنها بدون مراجعه به هر کافه در کشور دشوار است (بله ، این یک پیشنهاد تعطیلات است). و خبر خوب؟ هزاران کافه عالی در سراسر کشور وجود دارد – و شهرهای عالی برای دوستداران قهوه از ساحل به ساحل دیگر وجود دارد!

جواب کوتاه

اگرچه این بستگی به کسی دارد که برکلی ، کالیفرنیا احتمالاً این شهر آمریکایی با بیشترین سرانه کافه است. اما به طور کلی بهترین شهرهای دوستداران قهوه سیاتل ، واشنگتن و نیویورک هستند.

جدا کننده 1

کدام شهر در ایالات متحده بیشترین سرانه کافه را دارد؟

طبق آخرین تجزیه و تحلیل انجام شده توسط وب سایت ApartmentGuide ، برکلی ، کالیفرنیا بیشترین سرانه کافه را دارد. برکلی ، خانه قهوه Peet و دانشگاه معروف ، دارای یک اثر چشمگیر است کافه برای هر 2073 نفر. برای قرار دادن این تعداد در متن ، به ازای هر 23130 نفر یک مک دونالد آمریکایی وجود دارد. و ایالت کالیفرنیا به ازای هر 1426 نفر یک استارباکس دارد.

نمای برتر_ کافی شاپ
اعتبار تصویر: فیصل خالد ، Unsplash

در کدام شهرهای دیگر سرانه کافه های زیادی وجود دارد؟

به گزارش ApartmentGuide ، از بهترین مدعیان می توان به ونکوور ، واشنگتن (از هر 2224 نفر 1 نفر) ، سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا (از هر 2297 نفر) و سیاتل ، واشنگتن (از هر 2308 نفر) اشاره کرد.

از طرف دیگر ، WalletHub تخمین می زند که اورلاندو ، فلوریدا ، هونولولو ، هاوایی و پیتسبورگ ، پنسیلوانیا ، بیشترین سرانه کافه را دارند. اما تجزیه و تحلیل عوامل دیگر مانند استطاعت ، میزان نوشیدن قهوه و در دسترس بودن Wi-Fi را سنجید تا مشخص شود که سیاتل بهترین شهر در ایالات متحده برای دوستداران قهوه است. می توانید رتبه هر شهر را در نقشه بالا ببینید!

نیویورک چطور؟

یکی دیگر از مدعیان اصلی سرانه بیشترین کافه هاست؟ نیویورک، نیویورک. سیب بزرگ یک شهر قهوه دوست است و اکثریت آشکار سالمندان از اسپرسو خود لذت می برند. طبق یک مطالعه در سال 2018 ، 62٪ از مردم نیویورک قهوه می نوشند و 42٪ برای شروع روزهای خود به قهوه نیاز دارند.

خرید قهوه در شهر نیویورک |

دلیل اینکه نیویورک در بالای سرانه در بالای لیست نیست این است که افراد زیادی در آنجا زندگی می کنند. طبق ApartmentGuide ، در نیویورک از هر 10 هزار نفر 9.1 کافه وجود دارد. این 764 کافه باورنکردنی ، 2.5 مایل مربع است که بیش از هر شهر دیگری در ایالات متحده است.

چرا هیچ پاسخ ساده ای وجود ندارد؟

آمار می تواند به سرعت پیچیده شود! کافه ها ، مانند همه مشاغل کوچک ، می توانند خیلی سریع بیایند و بروند. تا سال سرشماری نباشد ، یک سرشماری دقیق نیز پیچیده است. از آنجا که به طور سرانه لیست رسمی کافه ها وجود ندارد ، همه چیز به روش شما بستگی دارد. بسیاری از شرکت ها اطلاعات مربوط به صنعت را جمع آوری می کنند و نحوه تجزیه و تحلیل این داده ها پس از صدور مجوز ، روی لیست تأثیر می گذارد.

جدا کننده 2

افکار نهایی

ردیف پایین؟ اگر می خواهید به مدت دو سال هر روز یک کافه جدید امتحان کنید ، به نیویورک بروید. اما اگر اصرار دارید که به شهری با بیشترین سرانه کافه بروید ، برکلی مکان مناسب شماست!

بازخوانی های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *