چگونه می توان غلاف Nespresso را بازیافت کرد (آسان است!)

اگر مثل ما هستید ، احتمالاً مقدار زیادی قهوه می نوشید – شاید حتی به اندازه ای که طبق استانداردهای معمول “بیش از حد” در نظر گرفته شود. جدا از ملاحظات بهداشتی ، یک اشکال عمده در نوشیدن مقادیر زیادی قهوه ، ضایعات اجتناب ناپذیری است که نوشیدن قهوه ایجاد می کند. فیلترهای کاغذی ، همزن قهوه ، فنجان K و کپسول نسپرسو فقط برای یکبار مصرف هستند و به همین دلیل مشروبات الکلی معمولی با سرعت نگران کننده ای می سوزند.

اگر به طور مرتب با نسپرسو قهوه درست می کنید ، احتمالاً با گناهی که هنگام پرتاب غیرمجاز کپسول مستعمل در سطل آشغال احساس می کنید ، آشنا هستید. اگر این مورد برای شما طنین انداز است ، ما خبرهای خوبی داریم. نسپرسو یک برنامه بازیافت رسمی برای کپسول های دست دوم در بسیاری از نقاط جهان دارد. مشارکت بسیار ساده است و در این مقاله همه کارهایی را که باید انجام دهید تا کاربر آگاهتر از محیط زیست Nespresso باشید به شما می گوییم.

تقسیم کننده 6

اصول اولیه

کپسول نسپرسو به دو دلیل اصلی از آلومینیوم ساخته شده است. اولین مورد این است که آلومینیوم ماده عالی برای تازه نگه داشتن قهوه آسیاب شده برای مدت زمان طولانی است. وقتی کپسول نسپرسو پر از قهوه شده و بسته می شود ، ممکن است هفته ها یا ماه ها طول بکشد در حالی که از آن برای تهیه قهوه استفاده می شود. کپسول های آلومینیوم اطمینان حاصل می کنند که قهوه در این مدت تا حد ممکن تازه باقی بماند.

کافه نسپرسو
اعتبار تصویر: هلنا یانکوفسکا ، Unsplash

دلیل دوم این است که آلومینیوم ماده قابل بازیافت است. جعبه های آلومینیوم به دلایلی نماد تاریخی بازیافت هستند. یعنی آلومینیوم یکی از آسانترین مواد برای بازیافت است و تقریباً هیچ یک از مواد اصلی هدر نمی رود. از آنجا که کپسول های نسپرسو از آلومینیوم ساخته شده اند ، بازیافت آنها بسیار آسان است.

غلاف نسپرسو پس از بازیافت ، در هر محصولی که به آلومینیوم نیاز دارد استفاده می شود. آلومینیوم بازیافتی نسپرسو در طیف وسیعی از اقلام شامل دوچرخه ، موتور اتومبیل و سایر کپسول های نسپرسو عرضه می شود.

چگونه غلافهای نسپرسو را بازیافت کنم؟

نسپرسو یک برنامه جهانی بازیافت ایجاد کرده است تا بازیافت کپسول های استفاده شده را برای مشتریان راحت تر کند. اگر شما علاقه مند به بازیافت غلاف Nespresso خود هستید ، چندین گزینه پیش رو دارید.

اولین گزینه یافتن سایت رسمی بازیافت نسپرسو در نزدیکی خانه شما است. تقریباً 100000 مکان در سراسر جهان وجود دارد که می توانید کپسول های دست دوم را برای بازیافت به آنها بیاورید. در بسیاری از موارد ، فروشگاه ها و بوتیک های نسپرسو در حال دریافت ایستگاه هستند و غلاف های دست دوم شما را گرفته و بازیافت می کنند. سایت های بازیافت را می توانید در این وب سایت پیدا کنید.

k فنجان

گزینه عالی دیگر برای بسیاری از افراد این است که کپسول های قدیمی را در فروشگاه محلی UPS خود بگذارند. Nespresso و UPS توافق نامه ای دارند که به سهولت و بدون دردسر بازیافت کمک می کند. حتی اگر فروشگاه فیزیکی نسپرسو در نزدیکی خود ندارید ، احتمالاً یک فروشگاه UPS در این نزدیکی دارید. توصیه می کنیم قبل از عزیمت فقط با آنها تماس بگیرید تا مطمئن شوید در برنامه شرکت می کنند.

اگر در نزدیکی خود ایستگاه های بازیافت ندارید یا وقت ندارید به یکی از آنها بروید ، نگران نباشید! همچنین می توانید کپسول های خود را برای بازیافت از طریق پست به Nespresso برگردانید. هنگام سفارش کپسول نسپرسو ، می توانید از آنها بخواهید که کیسه بازیافت را در سفارش شما قرار دهند.

جدا کننده 3

نتیجه

روزهایی که شرکت ها می توانند پایداری را در شیوه های کاری خود نادیده بگیرند گذشته است. ما در دنیایی در حال تغییر زندگی می کنیم که آینده بیش از هر زمان دیگری نامشخص است. تلاش هایی مانند برنامه بازیافت نسپرسو برای ایجاد محیطی ضروری است که در آن بتوانیم از فناوری خود به نفع خود استفاده کنیم بدون اینکه در نهایت خودمان را به پا بزنیم.

برای اطمینان از سلامتی و طول عمر هر دو صنعت قهوه و محیط زیست ، صرف کمی تلاش از جانب مشتریان نسپرسو مانند شما و ما لازم است. زمان بازیافت طولانی می شود و Nespresso این کار را انجام داده بنابراین فقط باید کمی کار کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابتکار بازیافت نسپرسو ، به این صفحه مراجعه کنید.

همچنین مشاهده کنید: نسپرسو متعلق به چه کسی است؟ حقایق شگفت آور


تصویر ویژه: Jesper Brouwers ، Unsplash

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *