چگونه با قهوه از حلزون و حلزون خلاص شویم

حلزون ها و آفات باغ

تفاله قهوه می تواند یک ابزار باغبانی مفید باشد ، باعث اسیدی شدن خاکهای بیش از حد قلیایی و تأمین مواد مغذی مفید برای گیاهان مانند گل رز شود. اما دلیل دیگری نیز وجود دارد که باید قهوه قدیمی خود را برای باغ خود نگه دارید: حلزون و حلزون.

حلزون ها و حلزون ها می توانند از آفات باغچه باشند زیرا آنها دوست دارند برگ گیاهان را بخورند. در این روند ، آنها می توانند باغ شما را که با دقت نگهداری می شود تخریب کنند! خوشبختانه یک داروی خانگی وجود دارد که می تواند از سبزیجات شما محافظت کند. در اینجا نحوه خلاص شدن از حلزون و حلزون با قهوه آورده شده است.

جدا کننده 4

چرا قهوه حلزونها و حلزونها را دفع می کند؟

به نظر می رسد حلزون ها و حلزون ها از کافئین متنفر هستند ، بنابراین افزودن هر نوع کافئین برای ارسال آنها به جای دیگر باید کافی باشد. کافئین به طور طبیعی در گیاهانی مانند قهوه ، کاکائو و چای وجود دارد – و احتمالاً برای جلوگیری از خوردن گیاه ایجاد شده است. مردم در لذت بردن از کافئین بی نظیر هستند زیرا بیشتر دنیای حیوانات از مصرف آن جلوگیری می کنند.

این بدان معناست که بعید است باقی مانده های قهوه بدون کافئین مثر باشد. ماده دافع کافئین است ، قهوه دم کرده یا دانه نیست ، بنابراین شما می خواهید از قهوه با تمام قدرت استفاده کنید.

حلزون در باغ

زمینه های قهوه در مقابل قهوه

آیا باید از قهوه قهوه قدیمی خود یا از قهوه استفاده کنید؟ اگرچه کف قهوه م coffeeثر است ، قهوه به خودی خود م moreثرتر است. این ممکن است به دلیل خیساندن آسان خاک با مایع کافئین دار باشد. محل های قهوه ساینده هستند ، بنابراین حلزون ها و حلزون های قلاب دوست ندارند روی آنها بخزند ، اما کافئین به طور کامل تری کار می کند.

طبق تحقیقات دانشمندان USDA ، تصمیمات با کافئین 1-2٪ در طی دو روز باعث از بین رفتن حلزونها و حلزونهای حلزونی می شودو غلظت ها تا 01/0 درصد کافئین می توانند به عنوان مواد دافع عمل کنند. این چقدر قهوه است؟ دانه های قهوه می توانند از 0.8 تا 2.8٪ کافئین باشند. قهوه فوری معمولاً 05/0 درصد کافئین دارد و قهوه ای که به طور مرتب دم می شود اغلب کمی بیشتر از آن کافئین دارد.

حلزون هایی که گل می خورند

بنابراین ، چگونه می توان حلزون و حلزون را با قهوه خلاص کرد؟

برای دستیابی به بهترین نتیجه ، باید یک فنجان غلیظ قهوه حاوی کافئین قوی را دم کنید. آن را روی خاک اطراف گیاهانی که می خواهید از آنها محافظت کنید بریزید ، در صورت بازگشت حلزون یا حلزون ، مقدار بیشتری اضافه کنید. به عنوان یک پاداش ، می تواند گربه ها و سایر آفات باغ را نیز دور نگه دارد!

قهوه چه تاثیری روی گیاهان شما دارد؟

همه گیاهان قهوه را دوست ندارند ، بنابراین شما می خواهید از استفاده از این روش در برخی از برگ های خود جلوگیری کنید. از قهوه در گیاهانی مانند گوجه فرنگی ، شبدر ، یونجه استفاده نکنید. از طرف دیگر ، گیاهان اسیدپسند مانند گل رز ، زغال اخته ، آزالیا ، هویج ، تربچه ، ردودندرون ، هورنسی ، کلم ، سوسن و سوراخ می توانند از قهوه بهره مند شوند.

قهوه برای گیاهان گل سرخ
گل سرخ گیاهانی اسید دوست هستند که از قهوه به عنوان کود لذت می برند.

اگر می دانید که خاک شما از قبل اسیدی است ، ممکن است بخواهید یک ماده حلزون دفع دیگر مانند سبوس گندم ، خاک دیاتومه یا حتی جلبک ها را امتحان کنید. تشویق شکارچیان مانند اردک ، سوسک ، قورباغه و وزغ نیز می تواند کمک کند.

تقسیم کننده 5

ردیف پایین

می توانید از مواد قهوه یا قهوه دم کرده به عنوان ماده دافع طبیعی حلزون ها و حلزون ها استفاده کنید. قهوه با کافئین قوی بهترین عملکرد را دارد ، اگرچه شما می خواهید هنگام استفاده از آن در برخی گیاهان مراقب باشید. به گیاهان دوستدار اسید مانند گل سرخ ، کلم و سوسن بچسبید و بدون کافئین را فراموش کنید!

همچنین مشاهده کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *