چه کسی قهوه با تفنگ سیاه دارد؟

شرکت قهوه تفنگ سیاه

هنگام خرید محصولات از یک شرکت ، طبیعی است که درباره تاریخچه و صاحبان شرکت کنجکاو باشید. به ویژه امروزه جستجوی اطلاعات در مورد هر شرکتی بسیار آسان تر از همیشه شده است. اینترنت به ما امکان دسترسی به همه چیز را می دهد ، بنابراین شرکت قهوه سیاه تفنگ به شکوه خود رسیده است. این شرکت قهوه که یک شرکت کهنه کار است ، به وضعیت جانبازی خود افتخار می کند و اهمیت قهوه با کیفیت بالا را درک می کند.

جدا کننده 6

برای شرکت قهوه تفنگ سیاه

شرکت قهوه سیاه تفنگ یک شرکت قهوه برتر از سالت لیک سیتی ، یوتا است. مالک و مدیرعامل فعلی این شرکت ایوان هافر ، جانباز نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده است. قهوه بسته بندی شده وی Freedom Roast اولین محصولی بود که به صورت آنلاین فروخت و سرانجام به شرکت قهوه Black Rifle نقل مکان کرد. BRCC که در دسامبر 2015 تأسیس شد ، دانه های قهوه با کیفیت بالا و تخصصی را بصورت اشتراک یا یکبار به فروش می رساند.

این پست اینستاگرام را ببینید

پست به اشتراک گذاشته شده توسط Seonae Strong – املاک یوتا (utahhomesandlife)

استارباکس در مقابل قهوه تفنگ سیاه

در طول وضعیت پناهندگان در سال 2017 ، استارباکس قول داد که 10 هزار پناهجو را در سراسر جهان برای کار استخدام کند. در مورد استارباکس و استخدام جانبازان اختلاف نظرهایی وجود داشته است ، اما هیچ یک از طرفین بحث در مورد اینکه آیا آنها سربازان قدیمی را استخدام می کنند یا نه نمی خواهند عقب نشینی کنند. به گفته مدیرعامل آن زمان ، استارباکس بیش از 8000 سرباز قدیمی را استخدام کرده بود و تا به امروز نیز چنین است.

با این وجود ، تصمیم به استخدام 10 هزار پناهجو مجموعه ای از بحث های سیاسی و حقوق بشری در رسانه های اجتماعی است. در پاسخ به استخدام پناهندگان ، شرکت قهوه سیاه تفنگ در سال 2017 متعهد شد 10 هزار سرباز قدیمی را استخدام کند و به سرعت شهرت (و طرفداران زیادی) در اینترنت به دست آورد. در حالی که هر دو شرکت ادعا می کنند کهنه سربازان را استخدام می کنند ، کل پایگاه شرکت Black Rifle Coffee جانبازان را احاطه کرده و به آنها کمک می کند.

این پست اینستاگرام را ببینید

پست به اشتراک گذاشته شده توسط جاش مک دونالد (joshlmcdonald)

تناقضات

شرکت قهوه تفنگ سیاه همیشه برای سربازان قدیمی بوده است ، اما مجبور بود با جنجال نیز روبرو شود. پس از آنکه کایل ریتنهاوس 17 ساله در 25 آگوست 2020 دو معترض را به ضرب گلوله کشت ، یک پادکستر عکسی از کایل ریتنهاوس با پیراهن BRCC منتشر کرد. در پاسخ ، شرکت محافظه کار قهوه گفت که از ریتنهاوس حمایت نمی کند یا در “حمایت قانونی” شرکت نمی کند. آنها همچنین گفتند که از اجرای قانون و سیستم قضایی کشور حمایت می کنند. پس از تیراندازی در سال 2020 ، هیچ بحث دیگری در رابطه با BRCC وجود ندارد.

جدا کننده 4

قهوه آنها از کجا آمده است؟

بررسی قهوه تفنگ سیاه

شرکت قهوه Black Rifle متخصص در دانه های قهوه با کیفیت بالا است ، بنابراین آنها به منابع خود توجه می کنند. این شرکت متعلق به کهنه کارها به دو غول وارد کننده قهوه می رود: برزیل و کلمبیا. هر دو کشور سالانه میلیونها دانه قهوه تولید می کنند که برزیل اولین تولید کننده قهوه است. BRCC سپس آن را به صورت داخلی ، با استفاده از روشهای آزمایش شده و واقعی برای تشخیص طعم و نشان دادن کیفیت ، می پزد. در صورت خرید قهوه از این شرکت انتظار قهوه درجه یک و تخصصی با تأکید بر بهترین تجربه مصرف کننده را داشته باشید.

محبوب ترین انواع قهوه با تفنگ سیاه:
  • فقط قهوه سیاه بو داده
  • سوخت قهوه بو داده آزادی
  • قهوه بو داده رایگان
  • کباب بر روی ریش سیاه
  • کباب قهوه صاف خاموش کننده

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *