چه مقدار کربوهیدرات در قهوه وجود دارد؟ آنچه باید بدانید!

فنجان قهوه روی میز چوبی

اگر تا به حال رژیم کم کربوهیدرات را امتحان کرده اید ، می دانید که حذف خوشمزه ترین درشت مغذی های زندگی چقدر دشوار است. به نظر می رسد غذای مورد علاقه همه کربوهیدرات ها هستند. پاستا ، نان ، اکثر دسرها و صبحانه ها ، مانند غلات ، پنکیک و وافل ، ممنوع است ، بنابراین به نظر می رسد چیزی برای خوردن وجود ندارد. خوشبختانه پلیس کربوهیدرات نمی تواند فنجان صبح شما را بگیرد زیرا قهوه خود هیچ کربوهیدرات ندارد.

با این حال ، اگر شما معمولاً یک لاته طعم دار یا نوشیدنی خوب دیگر از کافه محلی دارید ، وضعیت پیچیده تر است. در این مقاله همه آنچه را که باید در مورد کربوهیدرات موجود در قهوه بدانید پیدا می کنیم. ما توضیح خواهیم داد که چه نوع قهوه ای حاوی کربوهیدرات است و چه جایگزین هایی برای کمک به قهوه در سبک زندگی کم کربوهیدرات خود دارید.

جدا کننده 3

آیا قهوه حاوی کربوهیدرات است؟

همانطور که در مقدمه ذکر شد ، قهوه فاقد کربوهیدرات است اگر در آنچه شما قهوه می نامید سخت گیر باشید. اگر فقط در مورد دانه های قهوه صحبت می کنید ، خیر ، قهوه کربوهیدرات نداردبه با این حال ، اکثر مردم هنگام گفتن قهوه چندان دقیق نیستند و بسیاری از نوشیدنی های قهوه حاوی مقدار قابل توجهی کربوهیدرات در آنها هستند.

اگر یک فنجان قهوه ساده با شیر و شکر بنوشید ، دومین منبع اصلی کربوهیدرات ها خواهد بود. شکر نوعی کربوهیدرات ساده است و معمولاً در برچسب مواد غذایی در قسمت کربوهیدرات ها ذکر شده است. اگر کربوهیدرات خود را حساب می کنید و می خواهید راهی مناسب برای تخمین میزان کربوهیدرات دریافتی از قند داشته باشید ، به یاد داشته باشید که 1 قاشق چایخوری شکر حدود 4 گرم کربوهیدرات است. اکثر مردم قند قهوه خود را با قاشق چایخوری اندازه گیری می کنند ، بنابراین به خاطر سپردن این عدد مفید است.

هنگامی که شروع به استفاده از نوشیدنی های خاص می کنید ، تعداد کربوهیدرات ها در هر نوشیدنی می تواند بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال ، یک قهوه لاته بزرگ از استارباکس حدود 19 گرم کربوهیدرات ، یک قهوه بزرگ قهوه موکا 40 گرم کربوهیدرات و یک موکا شکلات سفید بزرگ بیش از 60 گرم کربوهیدرات دارد. در مقایسه ، یک بطری نوشابه 12 اونسی حاوی 50 تا 70 گرم کربوهیدرات ، بیشتر قند است.

زن فنجان قهوه را در دست دارد
اعتبار تصویر: Kira auf der Heide، Unsplash

آیا قهوه سیاه حاوی کربوهیدرات است؟

اگر قهوه سیاه خود را بنوشید ، برای شما آسان خواهد بود. قهوه سیاه فاقد کربوهیدرات است و نیازی نیست نگران محاسبه میزان قند اضافه شده یا چه نوع شیری باشید. اگر نگران مصرف کربوهیدرات هستید ، قهوه سیاه سالم ترین راه برای نوشیدن قهوه است. برخی از افراد طعم قهوه سیاه را دوست ندارند و شیر و شکر را برای پوشاندن عطر قوی به آن اضافه می کنند.

اگر می خواهید قهوه خود را سیاه بنوشید ، اما طعم قهوه خالص را دوست ندارید ، توصیه می کنیم مقدار شیر و شکر مورد استفاده خود را به آرامی برای چند هفته کاهش دهید. اگر جوانه های چشایی خود را با برداشتن روکش شیر و شکر تکان ندهید ، شانس خود را برای به دست آوردن طعم قهوه به میزان قابل توجهی افزایش می دهید. مانند شراب خوب ، قهوه دارای طعم اکتسابی است که بلافاصله بر شما تأثیر نمی گذارد. با گذشت زمان ، شما شروع به تشخیص و درک طعم های خوب می کنید و قهوه خود را با شیر کم می نوشید.

فنجان قهوه سیاه
اعتبار تصویر: شانزده مایل خارج ، Unsplash

جایگزین های کم کربوهیدرات برای نوشیدنی های شیرین

اگر عادت دارید چندین بار در هفته قهوه شیرین و خامه ای بنوشید ، ترک این عادت بوقلمون سرد کار دشواری است. علاوه بر حذف قهوه پر کربوهیدرات ، می توانید زندگی خود را با جایگزینی مواد غنی از کربوهیدرات در نوشیدنی های قهوه مورد علاقه خود با جایگزین های کم کربوهیدرات ، آسان کنید.

تعویض شیر بادام شیرین نشده یا شیر نارگیل یک راه عالی برای جایگزینی شکر بدون مبادله یک ماده شیرین با دیگری است. بسیاری از مردم متوجه می شوند که طعم اضافی اضافه شده توسط شیر جایگزین به آنها کمک می کند از قند کمتری در قهوه خود استفاده کنند بدون اینکه طعم آن به طور چشمگیری تغییر کند.

یک گزینه عالی دیگر این است که در خانه به جای خرید لاته با شکر سنگین در محل کار ، یک دمکرده سرد تهیه کنید. تهیه آهک سرد آسان است و به طور طبیعی شیرین تر از قهوه معمولی بدون نیاز به شکر است. طعم های مختلف در طول فرآیند دم سرد استخراج می شود و به نوشیدنی سرد طعم شیرین و شکلاتی می دهد ، حتی اگر 100٪ قهوه باشد.

جداکننده 2

نتیجه

با این حال ، قهوه سیاه فاقد کربوهیدرات است ، اما این ادعا که قهوه فاقد کربوهیدرات است می تواند گمراه کننده باشد. اکثر نوشیدنی های ویژه ای که در منوی کافه پیدا می کنید مملو از کربوهیدرات هستند و در رژیم کم کربوهیدرات جایی ندارند. خوشبختانه ، چندین جایگزین هوشمند به شما امکان می دهد تا نوشیدنی های قهوه لذیذ را بدون شکستن کربوهیدرات ادامه دهید. استفاده از شیر جایگزین شیرین نشده یا تهیه یک نوشیدنی سرد راه های خوبی برای لذت بردن از قهوه خوشمزه و شیرین برای افرادی است که از کربوهیدرات ها مطلع هستند.


تصویر توصیه شده: Ozgu Ozden ، Unsplash

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *