هاریو یک دستگاه قهوه ساز جدید دارد: W60

آرم شرکت هاریو

Move، V60: یک قهوه ساز جدید در شهر وجود دارد! شرکت معروف ژاپنی قهوه Hario در حال راه اندازی یک تولید کننده جدید آب ، W60 ، با برخی از ویژگی های بسیار عالی است.

هاریو W60 را با کمک پیت لیکا ، برنده مسابقات قهرمانی جهان باریستا 2013 طراحی کرد. مانند مینی کتری Tetsu-Kasuya ، که توسط برنده مسابقات قهرمانی جهان باریستا در سال 2016 طراحی شده است ، این یک آبجوسازی متخصص و ساخته شده است.

باید امتحان کنید؟ به مطالعه ادامه دهید تا بدانید چه چیزی این طغیان جدید را بسیار متفاوت کرده است!

جدا کننده 4

Hario W60 چگونه کار می کند؟

طراحی کلی این آبجوسازی جدید Hario W60 چندان متفاوت به نظر نمی رسد. این یک شکل مخروطی خمیده است که روی لب جام یا پاستا قرار می گیرد. خطوط مارپیچ V60 در آن جا وجود دارد و دارای دسته کوچکی است.

محل واقعی تفاوت این آبجوسازی در فیلترها است. V60 برای کار با فیلترهای مخصوص کاغذ طراحی شده است ، اما این کارخانه تولید آبجو چیز بسیار متفاوتی دارد: یک فیلتر قابل استفاده مجدد از کف تخت. این فیلتر پلاستیکی و مش متحرک در بالای آبجوسازی قرار گرفته و یک تخت صاف برای محلول قهوه شما ایجاد می کند. اگر می خواهید از فیلتر کاغذ استفاده کنید ، می توانید آن را در زیر اضافه کنید.

با استفاده از W60 می توانید حداقل سه روش مختلف تهیه کنید: با اجاق گاز کف تخت و فیلتر کاغذ ، فقط با بشکه کف تخت یا فقط با فیلتر کاغذی. این تطبیق پذیری یادآور AeroPress است که به هر روشی قابل تهیه است! در اینجا یک مرور مختصر از سه روش پخت و پز وجود دارد:

1. آبجو با ته صاف

اگر تصمیم دارید فقط از آبجو با کف تخت استفاده کنید ، در آخر یک فنجان قهوه کامل و مقداری لبو خواهید گرفت. اتمام پخت و پز این فیلتر حدود 3.5 دقیقه طول می کشد ، و هاریو توصیه می کند اندازه آسیاب کمی ریزتر از آنچه برای V60 استفاده می کنید (ریز تا متوسط ​​ریز) باشد.

2. فیلتر کاغذ

اگر فقط از فیلتر کاغذ استفاده می کنید ، می توانید فرآیند و نتیجه مشابه استفاده از V60 را انتظار داشته باشید. فیلتر کاغذ را بشویید ، از دستگاه آسیاب با ظرافت متوسط ​​استفاده کنید و انتظار داشته باشید که زمان پخت حدود 2.5 دقیقه باشد.

3. آماده سازی با هر دو فیلتر

به نظر می رسد معنای واقعی این آبجوسازی استفاده از هر دو فیلتر است تا بتوانید بهترین ها را از هر دو جهان بدست آورید. خاک خود را در یک آبجو ته صاف پهن کرده و یک فیلتر شسته شده در زیر آن قرار دهید. سپس تمام طعم های اشباع بدون رسوب یا روغن های ناسالم بالقوه را بدست می آورید. پخت و پز با هر دو فیلتر کمی بیشتر طول می کشد – حدود 4.5 دقیقه – و هاریو توصیه می کند از آسیاب ریز تا متوسط ​​استفاده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=UOovJXhl0U4

آیا باید Hario W60 را امتحان کنید؟

W60 مطمئناً از ویژگی های طراحی وسوسه انگیزی برخوردار است ، بنابراین رأی ما “بله” است! توانایی آزمایش با فیلترهای مختلف – و حتی ترکیب چندین فیلتر – هیجان انگیز است. پیت لیکاتا ، طراح آبجوسازی می گوید که تمرکز اصلی وی بر روی فیلتر کف صاف است که به شما امکان می دهد بستر قهوه را یکنواخت نگه دارید و همچنین انعطاف پذیری را بر عهده دارد. اگر از علاقه مندان به جوش هستید و می خواهید برای بهبود تجهیزات جدید وقت و تلاش خود را صرف کنید ، احتمالاً این آبجوسازی را دوست خواهید داشت. هنوز در ایالات متحده نیست ، اما می توانید آن را در وب سایت جهانی هاریو بررسی کنید!

جدا کننده 3

افکار نهایی

این آبجوسازی جدید هنوز در ایالات متحده موجود نیست ، اما مطمئناً خوشحال می شویم که آن را امتحان کنیم! Hario V60 یک دستگاه قهوه ساز ساده و کارآمد است و W60 یک ابتکار وسوسه انگیز به نظر می رسد. می توانید با فیلترهای کاغذی ، فیلتر مش دائمی یا هر دو آشپزی کنید – به شما اجازه می دهد برای یافتن دستور مورد علاقه خود آزمایش کنید!

بازخوانی های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *