نحوه رنگ آمیزی فیلترهای قهوه (راهنمای کودکان!)

پروانه های ساخته شده از فیلتر قهوه

اگر تعداد زیادی فیلتر قهوه اضافی دارید و به دنبال کاری هستید – البته علاوه بر تهیه قهوه بیشتر – ایجاد صنایع دستی رنگارنگ را در نظر بگیرید. فیلترهای قهوه برای هنرها و صنایع دستی بسیار عالی هستند زیرا نازک و جاذب هستند و همین امر باعث می شود تا در هر شکل و رنگی تا شوند.

در این مقاله به شما نشان می دهیم که چگونه فیلترهای قهوه را رنگ آمیزی کنید تا عضلات خلاق خود را توسعه دهید. صنایع دستی با فیلترهای قهوه هدایای بی نظیری برای عروسی ها و دوش ها ایجاد می کند و فعالیت مناسبی برای کودکان در یک روز بارانی است. بیایید یاد بگیریم که چگونه برخی از آنها را بسازیم.

جدا کننده 3

چه چیزی به عنوان رنگ استفاده کنیم؟

با توجه به در دسترس بودن این صنایع دستی ، پیشنهاد می کنیم از رنگ خوراکی به عنوان رنگ استفاده کنید. رنگهای خوراکی به راحتی در دسترس بسیاری از افراد قرار می گیرد ، استفاده از آنها آسان و ارزان است ، و این امر برای پروژه های هنری ارزان قیمت مانند نقاشی فیلترهای قهوه ایده آل است. همچنین در همه رنگهای اصلی موجود است و به راحتی مخلوط می شود. رنگ آن – از این رو به عنوان یک رنگ مفید است – بنابراین هنگام استفاده از آن مراقب باشید ، به خصوص اگر با کودکان کار می کنید. توصیه می کنیم قبل از شروع هرگونه پروژه ای به “لباس هنری” تبدیل شوید.

https://www.youtube.com/watch؟v=FcHfu3wCog0

جدا کننده 4

پروانه های ساخته شده از فیلتر قهوه

چاپ

نحوه رنگ آمیزی فیلترهای قهوه

اگر تعداد زیادی فیلتر قهوه اضافی دارید و به دنبال کاری هستید – البته علاوه بر تهیه قهوه بیشتر – ایجاد صنایع دستی رنگارنگ را در نظر بگیرید.

کلمه کلیدی: فیلترهای قهوه ، صنایع دستی

قیمت: 5 دلار

مواد

 • فیلترهای قهوه (ترجیحاً سفید)
 • رنگهای غذایی
 • دستمال توالت
 • کاغذ پوستی

دستورالعمل ها

 • فیلترهای قهوه را بر اساس رنگی که می خواهید آنها را رنگ آمیزی کنید به گروه ها تقسیم کنید.

 • کاسه های خود را جمع آوری کنید (یکی برای هر رنگ) و بین 10 تا 20 قطره رنگ خوراکی در هر کاسه قرار دهید. در صورت وجود از کاسه های شیشه ای برای جلوگیری از لک شدن استفاده کنید.

 • به هر کاسه 2 فنجان آب اضافه کنید و هم بزنید تا رنگ آمیزی به خوبی با آب مخلوط شود.

 • فیلترها را یکی یکی در کاسه ها قرار دهید. می توانید چندین فیلتر به هر کاسه رنگ اضافه کنید ، اما مطمئن شوید که همه فیلترها غوطه ور شده اند. ما دریافتیم که 10 فیلتر در هر کاسه در اطراف مرز هستند.

 • اجازه دهید فیلترها به مدت 30 دقیقه خیس بخورند. هرچه بیشتر اجازه دهید فیلترها خیس بخورند ، رنگ تیره تر می شود.

 • در حالی که فیلترها خیس می شوند ، یک ورق پخت را با حوله های کاغذی بچینید.

 • فیلترها را از کاسه ها بردارید و آنها را روی سینی فر روی یک حوله کاغذی قرار دهید. وقتی فضای شما تمام شد ، یک لایه دیگر دستمال کاغذی بگذارید و فیلترها را روی آن قرار دهید. ادامه دادن فیلترها را در لایه هایی که با حوله های کاغذی از هم جدا شده اند قرار دهید تا زمانی که همه فیلترها را روی سینی فر قرار دهید.

 • مهم! مطمئن شوید که فیلترها صاف هستند. اگر فیلتری چروکیده باشد ، خشک نمی شود و رنگ آن پر می شود.

 • پس از قرار دادن همه فیلترها روی سینی فر بین لایه های دستمال کاغذی ، روی فیلترها ضربه بزنید تا آب آن تخلیه شود. وقت بگذارید و دقیق باشید. هدف این است که در این مرحله حداکثر آب را حذف کنید.

 • حالا باید فیلترها را خشک کنید. شما می توانید لایه های فیلتر را از مرحله 7 جدا کرده و بگذارید خشک شوند ، یا فیلترها را روی یک ورقه پخت پوشانده شده با پوست قرار دهید و آنها را در فر قرار دهید. اگر وقت دارید ، توصیه می کنیم فیلترها را یک شبه خشک کنید. اگر برای مدتی فشار داده شد ، فر را با دمای 250 درجه فارنهایت گرم کنید و فیلترها را به مدت 5 تا 10 دقیقه بپزید. فیلترها را در حالی که در فر هستند با دقت تماشا کنید تا نسوزند.

با فیلترهای رنگ شده خود چه کنیم

هنگامی که مجموعه ای از فیلترهای رنگ آمیزی شده را در اختیار دارید ، می توانید کاردستی های سرگرم کننده زیادی با آنها بسازید. گلها محبوب ترین پروژه فیلتر برای قهوه رنگی هستند و همیشه مورد توجه کودکان قرار می گیرد. اگر می خواهید گل رز و گلهای دیگر بسازید ، به تمیزکننده های لوله احتیاج خواهید داشت ، اما در غیر این صورت هیچ تجهیزات یا لوازم اضافی وجود ندارد. ترکیب بسیاری از گلها در یک دسته گل ، تزئینات خلاقانه ای برای عروسی ایجاد می کند و گلهای جداگانه برای چسباندن به هدایا و افزودن یک جلوه شخصی عالی هستند.

همچنین می توانید از فیلترهای قهوه رنگی به عنوان بخشی از یک پروژه جذاب استفاده کنید. بچه ها دوست دارند از فیلترهای قهوه رنگ شده به عنوان بخشی از حیوانات در صنایع دستی بزرگتر استفاده کنند. فیلترهای قهوه رنگی به خوبی پرهای طاووس ، یال شیر یا بدن جغد عمل می کنند. تنها محدودیت خلاقیت است این می تواند سرگرم کننده باشد که یک اتاق پر از بچه ها را با فیلترهای قهوه رنگ آمیزی کنید و ببینید به چه نتیجه ای می رسند. از آنجا که فیلترهای قهوه نازک هستند و شکل آنها آسان است ، آنها دکوراسیون عالی جهانی هستند و پایه ای عالی برای سایر صنایع دستی هستند.

جداکننده 2

نتیجه

رنگ آمیزی فیلترهای قهوه یک پروژه سرگرم کننده برای یک روز بارانی است ، که نسبتاً آسان است ، نه چندان آشفته و می تواند جلسات صنایع دستی خلاقانه را پرورش دهد. استفاده از رنگ خوراکی به عنوان یک رنگ به شما امکان دسترسی به همه رنگهای اولیه را می دهد و در مقایسه با استفاده از رنگهای مخصوص یک فروشگاه صنایع دستی و صنایع دستی صرفه جویی می کند. دفعه بعد که به دنبال یک پروژه خلاق هستید ، به فکر رنگ آمیزی چند فیلتر قهوه باشید و ببینید چه فکر می کنید!


تصویر توصیه شده: Malgorzata WI ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *