نحوه خرید بهترین پارچ لاته آرت (مشاوره تخصصی)

خلاقیت لاته

انتخاب پارچ مناسب برای تکمیل هنر لاته بسیار مهم است ، چه شما یک هنرمند باتجربه باشید و چه تازه وارد هنر لاته باشید. چند نکته مهم باید به خاطر داشته باشید که می توانند توانایی ریختن شما را تغییر دهند ، بنابراین یافتن پارچ متناسب با سطح تجربه و نیازهای شما مهم است. همه پارچ ها یکسان نیستند ، که هنگام خرید یک مورد گیج کننده است. اگر به دنبال بهترین پارچ لاته هستید ، ما این راهنما را برای کمک به شما در یافتن پارچ مناسب برای شما درست کرده ایم:

تقسیم کننده 6

1. اندازه مناسب را پیدا کنید

کوزه های هنری لاته معمولاً در دو اندازه 12 اونس و 20 اونس در دسترس هستند. بعضی از پارچ ها در اندازه های مختلفی ارائه می شوند ، اما اگر تازه شروع به کار کرده اید توصیه می کنیم 12 اونس یا 20 اونس را امتحان کنید. اگر فکر می کنید چه اندازه ای بگیرید ، این به میزان شیر مورد نیاز شما از لاته بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر برای لاته خود به بیش از 8 اونس شیر نیاز دارید ، ریختن یک کوزه 20 اونسی راحت تر خواهد بود زیرا 12 اونس تقریباً پر خواهد شد. طراحی یک کوزه کامل از هنرهای دیررس دشوار است ، بنابراین اگر می خواهید بیش از 8 اونس شیر استفاده کنید توصیه می کنیم به طبقه بالا بروید.


2. عرض را انتخاب کنید

هنگام در نظر گرفتن کوزه های لاته ، عرض برای تبخیر شیر در ریز کف بسیار مهم است.

هنر دیرهنگام
اعتبار تصویر: StockSnap ، Pixabay

نقطه مقابل ماکرو فوم (خشک با حباب های بزرگتر) ، میکروفوم مرطوب و براق به نظر می رسد ، با حباب های ریز کوچک. پارچ انتخاب کنید که حداقل 3 اینچ عرض یا حداقل آنقدر بزرگ باشد که بتواند یک گرداب ایجاد کند. بدون چرخش شیر ، شما میکروفوم برای ساختن هنر لاته نخواهید داشت. میکرو فوم مرطوب و براق به نظر می رسد ، تقریباً قوام رنگ مرطوب است.


3. فلز یا مواد را انتخاب کنید

قبل از پرداختن به جزئیات ، پارچ انتخابی شما باید از نظر مایعات گرم بی خطر باشد. از هر کوزه پلاستیکی صرف نظر کنید زیرا به طور بالقوه می توانند از بخار داغ ذوب شده و یا تاب بخورند. همانطور که گفته شد ، بیشتر هنرمندان لاته و باریستاها از پارچ های فولاد ضد زنگ استفاده می کنند. فولاد ضد زنگ با حفظ ثبات میکرو فوم هنگام ریختن و طراحی ، به گرم نگه داشتن شیر تبخیر شده کمک می کند.

پارچ هنر لاته
اعتبار تصویر: ناتان داملائو ، Unsplash

4. نوع فواره را انتخاب کنید

فوران پارچ نیز کاملاً مهم است و می تواند بازی هنری لاته شما را کاملاً تغییر دهد. بیشتر فواره های کلاسیک نه خیلی پهن و نه خیلی باریک هستند ، که به شما امکان می دهد طرح های اساسی مانند قلب و گل ایجاد کنید. با این حال ، اگر می خواهید طراحی های پیچیده تری انجام دهید ، یک فوران تیزتر و باریک تر کار خواهد کرد.


5. رنگ و طرح را انتخاب کنید

آخرین مرحله در انتخاب پارچ لاته هنری سرگرم کننده ترین مرحله شماست! بعضی از پارچ ها به فلز فولاد ضد زنگ کلاسیک می چسبند و هیچ رنگ و طرحی ندارند ، اما صندلی های لاته بسیاری وجود دارند که در انواع مختلفی از انواع اتمام ، رنگ های فلزی و حتی طرح های برجسته وجود دارند.

برای هنرمندان جدید لته ، پارچ استیل ضد زنگ ساده برای درک چیزها مناسب است. اگر در اینستاگرام یا Tiktok فیلم تهیه کنید ، یک کوزه رنگی به آنها اضافه می شود.

جدا کننده 2

نتیجه

خرید کوزه های هنری لاته به نظر آسان می رسد ، اما یک اشتباه می تواند هنر و سبک شما را خراب کند. در نظر گرفتن مواردی مانند اندازه ، فلز ، عرض و فواره ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است ، به ویژه برای طرح هایی که ماهیت پیچیده ای دارند. مهمترین نکته ای که باید با کوزه های هنری اواخر به خاطر بسپارید این است که برای ساخت میکرو فوم مناسب به عرض کافی احتیاج دارند ، بنابراین هنگام مشاهده پارچ این نکته را بخاطر بسپارید.

همچنین مشاهده کنید:


تصویر ویژه: من عاشق قهوه هستم ، شاتر استوک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *