نحوه استفاده از فیلترهای دائمی قهوه (مراحل آسان)

فیلتر دائمی قهوه نینجا

استفاده از فیلترهای دائمی قهوه آسان است ، اما باید چند نکته را بخاطر بسپارید. این که آیا دستگاه قطره ای شما دارای یک فیلتر قابل استفاده مجدد است یا شما در یک فیلتر برای AeroPress یا Chemex سرمایه گذاری می کنید ، ما به شما نحوه شروع کار را نشان خواهیم داد!

برای دیدن راهنمای استفاده از فیلترهای دائمی قهوه در دستگاه های قطره چکان و کارخانه های آبجوسازی به مطالعه ادامه دهید. و اگر سوالی دارید ، به سQالات متداول ما پایبند باشید!

جدا کننده 3

طرز تهیه غذا با فیلتر قهوه دائمی:

1. آبجوسازی خود را راه اندازی کنید.

چه در حال آشپزی با Chemex باشید و چه در دستگاه قطره چکان مانند قهوه نینجا ، اولین قدم تهیه آبجوسازی است. اگر از دستگاه قطره چکان استفاده می کنید ، به مخزن آب اضافه کنید ، فیلتر دائمی را در سبد فیلتر قرار دهید و از قرار گرفتن کوزه مطمئن شوید. اگر از Chemex یا ریختن دیگر استفاده می کنید ، با آب جوش شروع کنید و فیلتر قابل استفاده مجدد را در بالای آبجوسازی قرار دهید.

رابط کاربری و تنظیمات کافی نت بار

2. قهوه خود را آسیاب کنید.

با استفاده از دستگاه آسیاب ، اگر دانه های قهوه تازه دارید ، آسیاب کنید. اطمینان حاصل کنید که سازگاری مناسب برای کارخانه آبجوسازی خود را سنگ زنی کنید – متوسط ​​برای دستگاه چکه و متوسط ​​برای اکثر ریخته ها.

3-قهوه را در فیلتر دائمی قهوه بریزید.

با دقت فلفل قهوه را به فیلتر دائمی قهوه اضافه کنید. نیازی به استفاده از فیلتر کاغذ نیست. فقط پایه را مستقیماً به مش یا فلز سوراخ دار اضافه کنید. سپس به آرامی ضربه بزنید تا پایه هم سطح شود.

قهوه نینجا کافه بار آسیاب شده و فیلتر شده است

4. طبق معمول طبخ کنید.

اکنون وقت آن است که قهوه خود را درست کنید! دکمه شروع قطره را فشار دهید یا شروع به ریختن آب داغ برای ریختن کنید. در این مرحله هیچ رمز و راز وجود ندارد – فقط همان کاری را انجام دهید که معمولاً انجام می دهید.

5. فیلتر خود را تمیز کنید.

اینجاست که این فرایند با نسخه فیلتر کاغذ تفاوت دارد. به جای دور انداختن (یا کمپوست) فیلتر و زمین ، باید فیلتر دائمی را تمیز کنید. فیلتر قابل استفاده مجدد خود را برداشته و خاک را در سطل کمپوست یا سطل زباله بیندازید. برای برداشتن لایه زیرین پی ممکن است لازم باشد از قاشق یا کفگیر استفاده کنید. مراقب باشید فیلتر فلزی خود را خراشیده یا پاره نکنید!

تمیز کردن مکرر فیلتر قهوه

وقتی محوطه از بین رفت ، می توانید فیلتر را کاملا بشویید. آن را وارونه کنید و از سوراخ ها آب بپاشید. شما می خواهید از سمتی که پایه را نگه نداشته است ، اسپری کنید! به این ترتیب بیشتر از آنها بهره خواهید برد.

هر بار که طبخ می کنید نیازی به استفاده از صابون نیستید – فقط می خواهید مطمئن شوید که فیلتر با روغن یا لجن خوب مسدود نشده است. سپس اجازه دهید فیلتر قبل از ذخیره آن کاملا خشک شود.

برای DEEPER CLEAN آماده هستید؟ در اینجا نحوه تمیز کردن فیلتر قهوه قابل استفاده مجدد آمده است

جدا کننده 4

سوالات متداول

تهیه قهوه با فیلتر دائمی کار سختی نیست ، اما موانع مختلفی وجود دارد. در اینجا پاسخ س theالاتی است که دائماً از ما پرسیده می شود.

سرکه قابل استفاده مجدد برای فیلتر قهوه

آیا برای دم کشیدن با فیلتر قهوه دائمی به فیلتر کاغذی نیاز دارید؟

خیر ، اگر فیلتر فلزی داشته باشید نیازی به فیلتر کاغذ نخواهید داشت. فیلتر قابل استفاده مجدد ، جایگزین فیلترهای کاغذی می شود و این گزینه را به یک گزینه دوستدار محیط زیست تبدیل می کند. بعلاوه ، افزودن فیلتر کاغذ به فیلتر قابل استفاده مجدد در دستگاه قطره ای ممکن است منجر به سرریز شود. دو برابر شدن فیلترها باعث می شود تا آب با سرعت کمتری از طریق قهوه تخلیه شود ، در نتیجه قهوه بسیار قوی تر و سرعت دم دم آهسته ایجاد می شود که ممکن است دستگاه شما توانایی تحمل آن را نداشته باشد. در صورت استفاده از ریختن می توانید به صورت دستی جریان آب را تنظیم کنید ، اما ممکن است قهوه هنوز خیلی غلیظ شود.

همچنین مشاهده کنید: آیا می خواهید از فیلترهای کاغذی و فیلترهای دائمی با هم استفاده کنید؟ آبجوسازی جدید و پیشگام هاریو را ببینید!

فیلتر دائمی چه تاثیری روی قهوه دم کرده دارد؟

فیلترهای دائمی معمولاً ورقه های فلزی سوراخ دار یا مش ریز هستند که برای به دام انداختن کف قهوه طراحی می شوند در حالی که اجازه می دهد هر چیز دیگری جریان یابد. اگر با یک فیلتر دائمی دم کنید ، قهوه شما با احساس دهان متراکم تری کامل می شود. روغن های طبیعی دانه های قهوه به فنجان شما نفوذ می کنند و طعم غنی تر و تجربه کامل تر دانه ها را به شما می دهند. از طرف دیگر ، مقدار زیادی قهوه نیز پیدا خواهید کرد ، به خصوص اگر دانه های خود را خیلی ریز خرد کنید. به طور کلی ، می توانید یک فنجان قهوه ، مشابه پرس قهوه فرانسه انتظار داشته باشید.

کنتس برای کافه بار نینجا

مضرات استفاده از فیلتر قهوه دائمی چیست؟

فیلترهای دائمی قهوه شما را از خرید فیلتر کاغذ نجات می دهد – هیچ کس نمی خواهد از دستمال کاغذی یا دستمال استفاده کند – و ضایعات کمتری تولید می کند. طعم ها قوی تر و غنی تر هستند و احساس دهان بسیار بیشتری دارد. با این حال تحقیقات اخیر نشان می دهد قهوه فیلتر شده با کاغذ سالم تر است زیرا روغن ها و ترکیبات افزایش دهنده کلسترول را فیلتر می کند. فیلترهای کاغذی نیز فنجان های قهوه شفاف و بدون شن تولید می کنند ، در حالی که فیلتر دائمی شما باعث کدر شدن فنجان می شود. علاوه بر این ، برای تمیز نگه داشتن فیلتر دائمی خود ، باید زمان و چربی آرنج بیشتری را صرف کنید!

جدا کننده 2

افکار نهایی

امیدواریم که این راهنما به شما کمک کرده باشد نحوه استفاده از فیلترهای قهوه دائمی را بفهمید و به چند س keyال اصلی پاسخ داده است. فیلترهای قابل استفاده مجدد می تواند گزینه مناسبی برای بسیاری از روش های پخت و پز باشد ، اما باید تمیز کاری را حفظ کنید و از استفاده از فیلترهای کاغذی خودداری کنید. از فنجان های قهوه ارگانیک خود لذت ببرید!

بازخوانی های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *