مه دنج لندن Latte: یک دستور العمل ساده

تعداد مه لندن لاته خاکستری

در یک روز سرد و بارانی ، چیزی شبیه یک فنجان چای گرم نیست که بتواند شما را گرم کند. Long Fog latte یک فنجان چای اساسی در یک سطح قرار می دهد ، شیر مخمل بخارپز شده و وانیل صاف و شیرین را اضافه می کند تا یک لاته خوشمزه درست کند.

این نوشیدنی را می توانید از استارباکس یا هر تعداد کافه کوچک خریداری کنید اما می توانید آن را در خانه نیز تهیه کنید. تنها آنچه شما نیاز دارید چند ماده بسیار ساده است! بعد از امتحان کردن دستور العمل آسان ، منظور ما را خواهید فهمید.

جدا کننده 2

چای لاته لاته لندن چیست؟

London Fog Latte ترکیبی از چای ارل گری ، شیر بخارپز و شربت وانیل است. این نام از شکل ظاهری نوشیدنی ناشی شده است – ابری مانند مه غلیظ لندنی – و عشق معروف انگلیسی ها به چای!

چای ارل گری یکی از محبوب ترین انواع چای در جهان است. این ماده با برگهای چای سیاه و چیزی به نام ترنج درست می شود که یک میوه مرکبات مدیترانه ای است. سبز به عنوان یک آهک ، اما به اندازه یک نارنج ، ترنج یک میوه معطر و ترش است. آن را در همه چیز پیدا خواهید کرد – از عطر گرفته تا پستو!

تعداد مه لندن لاته خاکستری

Easy London Fog Latte

London Fog Latte ترکیبی از چای ارل گری ، شیر بخارپز و شربت وانیل است. این نام از شکل ظاهری نوشیدنی ناشی شده است – ابری مانند مه غلیظ لندنی – و عشق معروف انگلیسی ها به چای! در اینجا نحوه تهیه یک نسخه خانگی خوشمزه آورده شده است.

زمان آماده شدن 3 دقایق

هوای شیب دار 3 دقایق

کل زمان 6 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی ، انگلیسی

بخشها 1 شیر

کالری 90 کیلو کالری

  • 1 چای کیسه ای ارل گری یا چای از برگهای شل
  • 8 اونس اب
  • ½ جام شیر هر نوعی
  • ½ قاشق چایخوری عصاره وانیل
  • 1 قاشق عسل یا شکر سفید
  • اسطوخودوس خشک شده اختیاری
  • از ارل گری چای غلیظ درست کنید. بگذارید 3 دقیقه شیب دار شود یا دستورالعمل های موجود در ظرف چای را دنبال کنید. سپس کیسه چای را بیرون آورده یا چای را از برگهای شل فیلتر کنید.

  • شیر خود را بجوشانید. اگر بخار ندارید می توانید شیر را روی اجاق گاز یا مایکروویو گرم کنید. سپس آن را بزنید تا مقدار کافی کف بدست آورید.

  • شیر را درون فنجان روی چای بریزید. عصاره وانیل و عسل را مخلوط کنید. سپس یک قاشق کف شیر به آن اضافه کنید.

  • نوشیدنی خود را با کمی اسطوخودوس خشک تزئین کنید (اختیاری) و لذت ببرید!

کالری: 90کیلو کالری

کلمه کلیدی لاته خاکستری اولیه ، لاته مه لندن ، لاته چای

جدا کننده 4

نکات و تغییرات برای دستور العمل ها

قبل از شروع پخت و پز ، به نکات و ایده های سریع ما برای تغییرات دستور العمل نگاهی بیندازید!

چه شیری؟

ما معمولاً از شیر گاو 1 یا 2٪ در لبه های مه لندن خود استفاده می کنیم ، اما شما می توانید به راحتی شیر بادام ، نارگیل یا جو دو سر را جایگزین کنید. اگر از شیر شیرین استفاده می کنید ، حتما مقدار عسل را تنظیم کنید!

اضافه کردن عسل به قهوه

شیرین کننده ها چطور؟

عسل به ویژه به دلیل داشتن یک طعم دهنده کلاسیک چای ، به لاته Earl Grey افزودنی خوشمزه است. اما شکر سفید ساده یا شکر قهوه ای نیز به شرطی که مطمئن شوید کاملاً حل می شوند خوب عمل می کنند. اگر از شکر سخت استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید آن را به چای داغ تازه دم شده اضافه کرده و خوب مخلوط کنید. این باعث می شود که شکر قبل از افزودن هر چیز دیگری کاملا حل شود.

برگهای چای شل

آیا می توانید از نوع دیگری از چای استفاده کنید؟

Latte Latg Latte همیشه با چای ارل گری درست می شود ، زیرا ترنج یکی از اصلی ترین طعم دهنده ها است. اما اگر Earl Grey در دست ندارید یا طعم آن را دوست ندارید ، می توانید از نوع دیگری از چای استفاده کنید. استفاده از چای این را به چای لاته تبدیل می کند و استفاده از چای گیاهی توت فرنگی های Acai آن را به یک نوشیدنی صورتی تبدیل می کند!

نوشیدنی صورتی صورتی خانگی استارباکس

این نوشیدنی صورتی ترکیبی از توت فرنگی ، آکای ، آب انگور و شیر نارگیل خامه ای است. این پر از طعم های جالب و کاملا عاری از محصولات لبنی است! سعی کنید آن را به خانه ای برای یک غذای شیرین و راضی کننده تبدیل کنید.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

نوشیدنی صورتی استارباکس خانگی

تقسیم کننده 5

ردیف پایین

آیا شما آماده شروع تهیه نوشیدنی دنج نهایی هستید؟ تهیه لاته مه مه شگفت آور آسان است – فقط چای ارل گری قوی را با شیر بخارپز ، وانیل و شیرین کننده مورد علاقه خود ترکیب کنید – و بسیار لذیذ است. پس برای چی منتظری؟

بازخوانی های مرتبط:


تصویر پیشنهادی: Rima Bondarenko، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *