قهوه Rainforest Alliance چیست؟

آرم اتحاد جنگل های گرمسیری

قهوه در اکثر کشورها بسیار محبوب است ، اما مانند هر منبع دیگری که برای غذا یا نوشیدنی جمع آوری می کنیم ، برداشت دانه های قهوه نیز بر زمین و محیط زیست تأثیر می گذارد. کشت و فرآوری قهوه روی کره زمین و سایر انواع فرآوری محصولات تأثیر گذاشته است.

اگر از طرفداران مشتاق سبز شدن و حفاظت از زمین هستید ، ممکن است از قبل در مورد Rainforest Alliance Coffee اطلاعاتی داشته باشید. اگر تازه شروع به سبز شدن کرده اید یا از قهوه نوشندگان مشتاق هستید که می خواهید بیشتر بیاموزید ، ما همه چیز را در راهنمای خود در مورد اینکه قهوه Rainforest Alliance چیست و چگونه بر نوشیدن قهوه تأثیر می گذارد توضیح خواهیم داد. اگر می خواهید قهوه ای بنوشید که مسئول است ، این راهنما برای شما مناسب است.

جدا کننده 3

گواهی قهوه Rainforest Alliance چیست؟

صنعت قهوه تنها در ایالات متحده بیش از 100 میلیارد دلار در سال درآمد دارد. به عبارت دیگر ، تجارت قهوه یک صنعت پررونق و رو به رشد است که اگر به زودی از بین نرود.

اتحاد جنگل های بارانی یک ماموریت دارد. این مأموریت این است که کشاورزان را در همه جا در مورد روش های مختلف کشاورزی پایدار که باعث افزایش عملکرد محصولات قهوه آنها می شود و در عین حال از محیط زیست محافظت می کند ، آگاه و آموزش ببیند.

آنها این کار را با همکاری قهوه سازان انجام می دهند تا از رعایت استانداردهای دقیق در مورد معیارهای اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی اطمینان حاصل کنند. معیارهای ارائه شده برای ارائه مزایای مالی برای تولیدکنندگان قهوه ، ضمن حفظ تنوع زیستی و تشویق کارگران و جوامع محلی آنها طراحی شده است.

قهوه مک دونالد ، دارای گواهینامه اتحاد جنگل های بارانی
اعتبار تصویر: Alpha ، Flickr ، CC 2.0 (کوتاه شده)

قهوه Rainforest Alliance چیست؟

اکنون که می دانید ماموریت اتحاد Rainforest Alliance همه چیز است و آنچه آنها امیدوارند به آن برسند ، احتمالاً برای شما سوال است که Rainforest Alliance Coffee چیست. طبق تعریف ، این قهوه ای است که از سیاست ها و دستورالعمل های تعیین شده برای حفاظت از جوامع جنگلی ، خود کشاورزان و محیط زیست پیروی می کند. اتحاد غیر انتفاعی است.

آیا تفاوت زیادی در هزینه ها وجود دارد؟

هزینه ای که برای ممیزی های Rainforest Alliance تعیین می شود توسط سازمان صدور گواهینامه انتخاب شده توسط کشاورز تعیین می شود. بنابراین ، بستگی به اندازه مزرعه ، مکان و اندازه سازمان درخواست کننده گواهینامه Rainforest Alliance Coffee دارد.

اکثر تولیدکنندگان قهوه فکر می کنند که هزینه آن را می پردازند ، زیرا خیال شما راحت است که بدانید پول شما محیطی را که در آن دانه های قهوه شما کاشته و برداشت می شود ، بهبود می بخشد. بنابراین ارزش آن چند سنت اضافی است که برای قهوه صنعتی Rainforest Alliance Cough صرف می کنید.

آیا Rainforest Alliance طعم بهتری دارد؟

از آنجا که دانه های قهوه از گیاهانی که در خاک سالم رشد کرده اند می آیند ، طعم این قهوه معمولاً تازه تر از قهوه گیاهان دیگر است. فقط باید یک فنجان قهوه Rainforest Alliance را امتحان کنید تا طعم و غنای آن متمایز شود.

فواید قهوه Rainforest Alliance چیست؟

درخواست گواهینامه Rainforest Alliance Coffee از مزایای زیادی برخوردار است. اولین مزیت این است که می توانید به قهوه خود افتخار کنید و افتخار کنید که وظیفه خود را برای حفاظت از کره زمین و محیط زیست انجام می دهید.

همچنین ، مزارع دارای گواهینامه نسبت به مزارعی که موفق به اخذ گواهینامه نمی شوند ، عملکرد زیست محیطی بهتری دارند. اگر می خواهید گواهینامه Rainforest Alliance Coffee را دریافت کنید و در حین تهیه یک فنجان قهوه که با افتخار آن را نوشیدنی خود می نامید ، از محیط زیست محافظت کنید ، این یک کار عالی است.

این که آیا شما یک قهوه ساز هستید که می خواهید گواهینامه Rainforest Alliance Coffee را دریافت کنید ، یا یک قهوه نوشنده مشتاق هستید که فقط می خواهد سهم خود را با خرید قهوه با مهر و موم اتحاد Rainforest انجام دهد ، احتمالاً پس از تغییر حالت ، احساس خوبی خواهید داشت. به انتخاب با شماست ، اما حفاظت از کره زمین باید در لیست همه قهوه خورهای مسئول باشد.

همچنین ببینید: تجارت منصفانه در برابر برچسب های قهوه با تجارت مستقیم: تفاوت چیست؟


تصویر توصیه شده: لوگوی رسمی اتحاد جنگل های بارانی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *