قهوه و صبحانه: آنچه باید بدانید

قهوه و نان برای صبحانه

هر روز صبح میلیون ها نفر به دستگاه قهوه ساز خود می روند و منتظر می مانند تا قهوه آنها دم بکشد. این نه تنها بخشی از روال عادی است ، بلکه برای بسیاری از افراد شروع زندگی روزمره است. اما قهوه به سادگی ریختن آن در یک فنجان و نوشیدن آن نیست ، حتی اگر به نظر برسد. موارد مختلفی وجود دارد که می تواند طرز تهیه نوشیدنی صبحگاهی شما را از زمان نوشیدن آن تا آنچه با آن بخورید تغییر دهد. اگر در فکر این هستید که چگونه از لیوان خود بیشترین بهره را ببرید ، این مقاله برای شما مناسب است.

جدا کننده 3

چه زمانی باید قهوه بنوشم؟

قهوه قبل از صبحانه

زن قبل از صبحانه قهوه می نوشد
اعتبار تصویر: Pixabay

اکثر مردم قبل از خوردن چیزی قهوه می نوشند ، حتی یک لیوان آب را به نفع جاوا کنار می گذارند. در حقیقت ، افرادی که روزه داری متناوب انجام می دهند ، یک روش رژیم غذایی که زمان محدودی برای خوردن دارد ، فقط مجاز به آب و قهوه سیاه هستند تا زمانی که بتوانند به طور واقعی روزه خود را متوقف کنند. افراد دیگر فقط ابتدا قهوه می خواهند و قبل از خوردن غذا منتظر فنجان آنها می مانند.

قهوه همچنین یک ملین طبیعی است ، بنابراین گاهی اوقات مردم قهوه را قبل از صبحانه برای تقویت هضم غذا می نوشند. با این حال ، قهوه می تواند با معده خالی خشن باشد ، بنابراین ممکن است یک گزینه سالم نباشد. تحقیقات حتی نشان می دهد که قهوه قبل از صبحانه می تواند به سلامتی شما آسیب برساند ، که ما در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

قهوه هنگام صبحانه

صبحانه با قهوه
اعتبار تصویر: Pixabay

قهوه هنگام صبحانه به احتمال زیاد نحوه گرسنگی مردم است و خوردن و نوشیدن قهوه دلخواه خود را انتخاب می کنند. تقریبا هیچ شواهد علمی مبنی بر اینکه آیا این نوشیدن قهوه بهتر یا بدتر است وجود ندارد ، بنابراین نمی توان گفت آیا این گزینه بهتر است یا خیر. سالهاست که صبحانه با قهوه یک سنت است ، به ویژه هنگام شام و صبحانه کلاسیک یکشنبه. اگر واقعاً ترجیح می دهید منتظر نمانید و بدن شما در حال کنار آمدن است ، قهوه هنگام صبحانه است شاید خوب با این حال ، بدون داده های واقعی برای پشتیبانی از این ، نمی توانیم بگوییم که آن قطعی است یا قطعی نیست.

قهوه بعد از صبحانه

مردی که از یک فنجان قهوه لذت می برد
اعتبار تصویر: Pixabay

در حالی که اکثر مردم نمی خواهند منتظر قهوه صبحگاهی خود باشند و بر نوشیدن آن اصرار دارند ، قهوه بعد از صبحانه می تواند سالم تر از قبل یا در طول آن باشد. همانطور که گفته شد ، مطالعه ای وجود دارد که نشان می دهد نوشیدن قهوه قبل از صبحانه ایده خوبی نیست. یک فنجان قهوه قبل از صبحانه می تواند بر کنترل گلوکز و انسولین که به دلیل کافئین موجود در قهوه است ، تأثیر بگذارد. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد قهوه بدون کافئین در دست نیست ، زیرا اکثر قهوه های بدون کافئین هنوز دارای اثری از کافئین هستند. اگرچه این آزمایش هنوز جدید است و آزمایشات بیشتری باید انجام شود ، اما اگر با کنترل قند خون مشکل دارید ، می توانید بعد از صبحانه جاوا بخورید.

جداکننده 1

چه چیزی با قهوه در صبحانه خوب است؟

قهوه را می توان تقریباً با هر چیزی از یک بشقاب تند بیکن گرفته تا یک کاسه بلغور جو دوسر ارگانیک ترکیب کرد. همانطور که در بالا گفتیم ، برخی از سنت های قهوه و غذا وجود دارد که افراد زیادی هر روز از آن لذت می برند. در اینجا برخی از بهترین غذاها ، غذاها و خوراکی هایی که با قهوه خوب ترکیب می شوند آورده شده است:

پنکیک

کلاسیک های بی پایان در خانه یا هنگام شام ، پنکیک همیشه برای فنجان قهوه صبحگاهی شما مناسب است. هزاران ایده عالی برای دستور تهیه پنکیک وجود دارد ، بنابراین می توانید یک دستور العمل را پیدا کنید که کاملاً با قهوه شما مطابقت داشته باشد. اگر احساس می کنید ماجراجو هستید ، قهوه فوری را در خمیر پنکیک امتحان کنید تا دستور غذا را ارتقا دهید.

پنکیک و قهوه
اعتبار تصویر: Pixabay

نان تست فرانسوی

نان تست فرانسوی شیرین ، شور و کمی تند یکی دیگر از گزینه های کلاسیک صبحانه است که واقعاً می تواند قهوه شما را بالا ببرد. تهیه آن در خانه آسان است و تقریباً هر غذاخوری آن را می فروشد ، بنابراین می توانید هر زمان که می خواهید نان تست فرانسوی را با لیوان صبح خود بخورید.

نان تست فرانسوی و قهوه
اعتبار تصویر: Pixabay

تخم مرغ

تخم مرغ ها بسیار متنوع هستند و می توانند صدها غذای کاملا متفاوت را تهیه کنند که بیشتر آنها با قهوه خوب ترکیب می شوند. تخم مرغ می تواند بخشی از رژیم غذایی سالم باشد ، البته در حد اعتدال. املت ، تخم مرغ پخته ، ساندویچ با سوسیس و تخم مرغ ، و همچنین تخم مرغ راحت تر ، چند نمونه کلاسیک از روش های مختلف تهیه تخم مرغ است و هرکسی می تواند با قهوه خوب کنار بیاید.

تخم مرغ و قهوه
اعتبار تصویر: Pixabay

بیکن

چیزهای کمی با صدای جوشاندن بیکن و تهیه قهوه رقابت می کنند ، بنابراین بیکن چیز دیگری است که می توانید با قهوه خود از آن لذت ببرید. اگرچه به ندرت سالم تلقی می شود و معمولاً تنها چیزی نیست که برای صبحانه میل می کنید ، طعم شور و شور با کمی قهوه تازه یک جفت تقریباً مناسب است.

توت فرنگی و قهوه
اعتبار تصویر: Pixabay

سایر جفت های احتمالی:

  • میوه ها
  • بلغور جو دوسر
  • کره بادام زمینی و ژله
  • کلوچه
  • مافین
  • استیک و تخم مرغ

جدا کننده 5

نتیجه

قهوه صبحگاهی روشی است که میلیون ها نفر در سراسر جهان شروع می کنند. در حالی که اکثر مردم قبل از صبحانه به دنبال فنجان خود هستند ، به دنبال قهوه هستند بعد از صبحانه ممکن است برای سلامتی شما بهتر باشد با این حال ، برخی از مردم اصرار دارند که قبل یا در هنگام صبحانه آن را بخورند ، بنابراین مهم است که آنچه را که برای بدن و سلامتی خود مناسب می دانید ، رعایت کنید. اگر سعی می کنید بیشترین بهره را از صبحانه خود ببرید ، می توانید بعد از صبحانه قهوه بنوشید تا قند خون خود را کنترل کنید.


تصویر توصیه شده: Pixabay

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *