قهوه و آب پرتقال: آیا ارزش امتحان دارد؟

نوشیدنی قهوه و آب پرتقال

بسیاری از ما روزهای خود را با دو نوشیدنی شروع می کنیم: قهوه و آب پرتقال. قهوه به شما کمک می کند از خواب بیدار شوید و آب پرتقال کمی ویتامین C تقویت کننده سلامتی را تأمین می کند. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که آنها را در یک نوشیدنی ترکیب کنید؟

ما در حال بررسی این ایده دیوانه بودیم. نتایج؟ شما می توانید قهوه و آب پرتقال را کاملاً ترکیب کنید – بعضی از کافه ها حتی این نوشیدنی را می فروشند – اما ممکن است با طعم بالاتر از ماه نباشید. آنچه شما باید در مورد قهوه و آب پرتقال بدانید اینجاست!

جدا کننده 4

قهوه و آب پرتقال: چه باید دانست

ابتدا بیایید افسانه های مربوط به نوشیدن قهوه و آب پرتقال را با هم از بین ببریم. برخی از افراد می گویند که ترکیب این مایعات باعث آسیب رساندن به دندانها ، درد معده و یا خم شدن در لیوان می شود. اما آیا حقیقتی در آن وجود دارد؟

آب لاته و پرتقال

آیا روی دندان شما تأثیر می گذارد؟

قهوه با آب پرتقال احتمالاً بیش از قهوه معمولی به دندان های شما آسیب نمی رساند. آب پرتقال و همچنین قهوه کمی اسیدی است که می تواند مینای دندان شما را به آرامی خرد کند. نوشیدن مقدار زیادی آب پرتقال یا قهوه می تواند اندکی به دندان های شما آسیب برساند (به خصوص اگر بلافاصله بعد از مسواک زدن آنها) ، اما نوشیدن یک ترکیب بعید است که این وضعیت را بدتر کند. آیا نگرانی دارید؟ با دندانپزشک خود صحبت کنید!

آیا قهوه و آب پرتقال به معده شما آسیب می رساند؟

درد معده چطور؟ اگر معمولاً در همان وعده غذایی بدون مشکل قهوه و آب پرتقال می نوشید ، مخلوط کردن آنها نباید مشکلات اضافی ایجاد کند. از طرف دیگر ، اگر اغلب بعد از نوشیدن قهوه دچار معده درد می شوید ، ممکن است بخواهید به یک مارک کم اسید روی بیاورید یا صبحانه خوبی بخورید.

پرتقال خلال شده

چکش کاری چطور؟

نوشیدنی خود کوچک نمی شود اما اسیدیته موجود در قهوه و مرکبات می تواند باعث از بین رفتن شیر یا خامه شود. اگر تا به حال اشتباه کرده اید که لیمو و خامه را به چای خود اضافه کرده اید ، می دانید که چطور است. اما لیمو به میزان قابل توجهی اسیدی تر از پرتقال است ، بنابراین افزودن خامه به آب پرتقال قهوه احتمال از دست رفتن آن بسیار کم است. اگر می خواهید به هیچ وجه از این مشکل جلوگیری کنید ، آب پرتقال قهوه خود را سیاه بنوشید!

جدا کننده 2

با آب پرتقال قهوه تجربه کنید

هنگامی که آماده امتحان این نوشیدنی غیر معمول هستید ، از کجا می توانید آن را پیدا کنید؟ یک ایالت در واقع قهوه آب پرتقال آغاز شده است: آریزونا. کافه ای به نام Infusion از سال 2017 شروع به ارائه نسخه ای از آنچه “SprOJ” نامیده می شد ، کرد.

این مخلوطی از اسپرسو و آب پرتقال است – که مخلوط شده و به رنگ قهوه ای کاملاً اشتها آور نیست – با طعم خاکی ، کمی شیرین. این نسخه دارای یک صفحه گازدار است ، چیزی شبیه قهوه نیترو و روی یخ سرو می شود.

می توانید نسخه های دیگر نوشیدنی قهوه مرکبات را در کافه های محلی مشاهده کنید. لیمو یک مخلوط کن بسیار رایج است. شما همیشه می توانید مازاگران (قهوه لیمو پرتغالی) یا لیموناد قهوه را در خانه تحویل بگیرید!


نوشیدنی قهوه و آب پرتقال

آب پرتقال قهوه یخ زده

قهوه و آب پرتقال یک نوشیدنی مخلوط غیر معمول ایجاد می کنند. آب پرتقال مرکبات شیرین با اسپرسوی پررنگ به خوبی تعادل پیدا می کند. آن را برای یک صبحانه تازه و بی نظیر در یک لیوان روی یخ سرو کنید!

زمان آماده شدن 2 دقایق

زمان خنک سازی 4 دقایق

کل زمان 6 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخشها 1 نوشیدنی (ها)

کالری 60 کیلو کالری

 • اسپرسو یا قهوه ساز

 • شیشه بالا

 • قاشق

 • 2 اونس اسپرسو یا … یک فنجان قهوه دم کرده
 • ½ جام آب پرتقال یا پرتقال تازه فشرده شده
 • یخ
 • آب مقوی یا گازدار اختیاری
 • برای خود اسپرسو یا قهوه درست کنید و بگذارید تا خنک شود. توصیه می کنیم برای حفظ تعادل طعم مناسب قهوه خود را بسیار غلیظ تهیه کنید.

 • یک لیوان بلند و شفاف را با یخ پر کنید.

 • آب پرتقال را روی یخ ها بریزید.

 • قهوه خنک شده را روی آن بریزید و کمی وقت بگذارید تا لایه های زیبا را تحسین کنید.

 • در صورت تمایل می توانید یک اسپری آب مقوی یا نوشابه به آن اضافه کنید. این باعث می شود نوشیدنی شما کمی سبک و گوارا باشد – برای یک روز تابستانی مناسب است!

 • نوشیدنی را به هم بزنید و ببینید چه فکر می کنید!

کالری: 60کیلو کالری

کلمه کلیدی کافه آب پرتقال

جدا کننده 3

افکار نهایی

آیا باید قهوه و آب پرتقال را مخلوط کنید؟ در اینجا در Coffee Affection همه چیز را یک بار امتحان خواهیم کرد ، بنابراین پاسخ ما بله است! قهوه ، آب پرتقال و یک جریان مقوی که روی یخ سرو می شود یک نوشیدنی غیرمعمول است که به طرز عجیبی سیرکننده است. ممکن است تمایل نداشته باشید هر روز آن را بنوشید ، اما این یک آزمایش سرگرم کننده است. همچنین می توانید نسخه ای را در کافه مورد علاقه خود پیدا کنید. و علی رغم گفته های مردم ، بعید است که به دندان های خود آسیب برسانید و معده درد کنید. پس چرا این نوشیدنی بی نظیر را امتحان نمی کنید؟

بازخوانی های مرتبط:


تصویر پیشنهادی: gowithstock ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *