قهوه صبحگاهی: 8 روش دم کردن آسان

مطبوعات فرانسه برای اردو زدنآه ، فوق العاده باز! ما دوست داریم که در طبیعت وقت بگذرانیم. راهی برای استراحت و رفع فشار بهتر از تماشای حیات وحش ، تنفس عمیق هوای پاک و تمیز و شنیدن صدای خرد شدن شن زیر چکمه های شما وجود ندارد. کوله پشتی یک سرگرمی مفید با تأثیرات مثبت بسیاری بر سلامت روحی و جسمی است ، اما همه چیز آفتاب و گل رز نیست.

اگر شما یک توریست و یک قهوه دوست هستید ، می دانید که تهیه قهوه در مسیر دنباله دار چقدر می تواند یک چالش بزرگ باشد. قهوه محلول یکی از احتمالات است اما به اندازه قهوه واقعی خوشمزه نیست. گزینه دیگر این است که در حالی که عقب هستید قهوه صبح را کنار بگذارید ، اما ما حتی به آنجا نمی رویم. در این مقاله به هشت گزینه برای تهیه قهوه خوشمزه در جنگل پرداخته ایم. این روش ها نه تنها وظیفه تهیه قهوه عالی را برآورده می کنند ، بلکه نوک آن ها را نمی کشد ، که این کار آنها را برای یک کوله پشتی آگاه از وزن مناسب می کند.

جدا کننده 4

1. ایروپرس

شیر کف دار لاته AeroPress

Aeropress بهترین انتخاب ما برای تهیه قهوه در صحرا است. سبک و کم حجم است ، که باعث می شود بتوان آن را تقریباً در هر تنظیم بسته بندی آسان کرد. از دیگر مزایای Aeropress پایدار بودن آن است. همه قطعات از پلاستیک ضخیم و بادوام ساخته شده اند ، بنابراین اگر به طور تصادفی آنها را روی این سنگ مخصوص برجسته در نزدیکی آتش بیاندازید حتی از بین نخواهند رفت.


2. مطبوعات سفر

سفر پرس
اعتبار تصویر از: Brutek ، آمازون

بسیاری از شرکت ها یک نسخه توریستی از مطبوعات کلاسیک فرانسه تهیه می کنند که برای کوله پشتی ایده آل است. پرس های مسافرتی نسبت به پرسهای شیشه ای سنتی فرانسوی سبک تر و با دوام ترند ، زیرا از پلاستیک و لاستیک ساخته شده اند. اکثر پرسهای مسافرتی به عنوان لیوان مسافرتی دو برابر می شوند ، که باعث کاهش بیشتر وسایلی می شود که باید با خود حمل کنید.


3. جوراب قهوه

جوراب قهوه
اعتبار تصویر: Napassadol Chamsai ، Shutterstock

یک روش نادر تولید دم که برای تهیه قهوه در صحرا بسیار مناسب است ، یک جوراب قهوه است. اگر یک جوراب ساده و پر از قهوه تصور کنید ، اساساً در جای خود قرار دارید. جوراب های قهوه از پارچه ای ساخته شده اند که تقریباً مانند کیسه چای پر از قهوه شده و در آب خیس می شود. آنها در نهایت انعطاف پذیر هستند و تقریباً هیچ وزنی ندارند ، بنابراین گزینه ایده آل کوله های فوق سبک هستند. تنها نکته منفی این است که شما باید با حمل جوراب مرطوب با خود کنار بیایید ، این امر می تواند مشکل ایجاد کند.


4. هاریو V60

تولید هاریو V60

حیوان خانگی قابل اطمینان ما برای ریختن ، Hario V60 ، گزینه خوبی برای گردشگرانی است که با هر گرم سر و کار ندارند و کمی فضای اضافی در بسته بندی خود دارند. این کوچکترین آبجوسازی نیست اما نسخه پلاستیکی آن سبک است و وزن زیادی به کوله پشتی شما اضافه نخواهد کرد. متأسفانه ، شما همچنین باید فیلترهای کاغذی به همراه داشته باشید که نگهداری و بسته بندی آنها خسته کننده است. هنوز هم ، اگر نمی توانید بدون ریختن گرانبهای خود زندگی کنید ، پرتاب یک پلاستیک V60 در بسته بندی راهی است که باید طی کنید.


5. قهوه گاوچران

قهوه گاوچران در آتش
تصویر: Jarno Holapa ، Shutterstock

این فقط برای جانبازان هاردکور کشور است. قهوه گاوچران یکی از قدیمی ترین روش های تهیه قهوه است و تقریباً به هیچ وسیله ای احتیاج ندارد. تمام آنچه واقعاً به آن نیاز دارید یک قابلمه و کمی قهوه است ، اگرچه قطعاً یک قاشق کمک می کند. قهوه را در قابلمه بریزید ، آب اضافه کنید ، سریع هم بزنید و مستقیماً روی آتش آتش گرم کنید. تمیزترین فنجانی که تاکنون داشته اید نخواهد بود ، اما در پایان کار می کند و به عنوان یک پاداش +5 امتیاز در صحرا کسب می کنید.

دستور تهیه قهوه گاوچران

برای امتحان این دستور پخت و پز لازم نیست که شما یک گاوچران باشید! قهوه گاوچران یکی از ساده ترین و اساسی ترین روش های تهیه قهوه است – و می توانید آن را روی آتش روشن تهیه کنید.

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

قهوه گاوچران در آتش

6. فیلتر قهوه دائمی

فیلتر دائمی کافه نینجا

یک گزینه جالب این است که اگر دستگاه فیلتر قطره ای خودکار را دارید ، فیلتر دائمی آن را بدزدید. برای فیلتر قهوه فوق العاده سبک و عالی است ، بنابراین می تواند گزینه مناسبی برای افرادی باشد که به گزینه های دیگر دسترسی ندارند. با این وجود بسته بندی آنها به آسانی معمولاً جامد نیست و فضای زیادی را اشغال می کند. اگر فضا مسئله ای نیست یا گزینه دیگری ندارید ، این آخرین چاره خوب است.


Per- کولر گازی برای کمپینگ

چگونه می توان قهوه را در حال سوختن تهیه کرد
تصویر: دین دربوت ، شاتر استوک

ما این را در لیست قرار نمی دهیم ، زیرا بسیار بزرگ و سنگین است ، اما بالابرها می توانند برای سفرهای کوتاه مدت مفید باشند. فضای آنها معمولاً کمی کمتر از اجاق گاز است ، اما بسیار سنگین است. برخی از آبرسانی ها برای مقاومت در برابر شعله مستقیم طراحی شده اند و ما آنها را ترجیح می دهیم زیرا ضربه زدن ساده از آتش را تسهیل می کند. یک مفهوم مشابه استفاده از دستگاه اسپرسو برای میز آشپزخانه مانند قابلمه موکا است. آنها برای شعله مستقیم طراحی نشده اند ، بنابراین باید بیشتر مراقب آنها باشید.


8. قهوه فوری

قهوه فوری
اعتبار تصویر: Olichel ، Pixabay

ما این را برای شما شیرین نمی کنیم: قهوه فوری عالی نیست. بیشتر افرادی که قهوه می نوشند طعم و قوام قهوه فوری را دوست ندارند ، اما چقدر کمپینگ در یک جنگل مرده مفید است را نمی توان انکار کرد. قهوه فوری در مکانی بین ضعیف و تلخ – به طور متناقض – با بافت ماسه ای و دانه ای مزه می دهد.

ما قهوه فوری را به هرکسی که گزینه مناسبی داشته باشد توصیه نمی کنیم ، اما متوجه می شویم که برخی افراد حتی یک گرم برای بسته بندی ندارند. اگر به سبک ترین و ساده ترین گزینه بسته بندی نیاز دارید ، قهوه فوری مناسب شماست. اما نگویید ما سعی نکردیم به شما هشدار دهیم.


اعتبار برای تصویر ارسالی: Unsplash

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *