قهوه سیاه کوتاه چیست؟

اسپرسو-پیکسابای

دنیای قهوه پر از اصطلاحات مرموز است که در واقع برای درک آنها باید باریست باشید. اما اگر فقط می خواهید منوی کافه محلی را درک کنید ، لازم نیست برای آموزش باریستا ثبت نام کنید!

آنچه در مورد قهوه سیاه کوتاه باید بدانید شامل مواردی است که نام از آن جدا شده و قهوه سیاه بلند را جدا می کند. سپس نحوه تهیه یک قهوه سیاه کوتاه را به شما نشان خواهیم داد. بیا شروع کنیم!

جواب کوتاه

قهوه سیاه کوتاه یک عکس ساده از اسپرسو است. او آب اضافی در خارج از آب مورد نیاز برای کشیدن گلوله ندارد.

جدا کننده 4

قهوه سیاه کوتاه به چه معناست؟

اگر یک قهوه سیاه کوتاه در یک کافه سفارش دهید ، از یک اسپرسو ساده لذت خواهید برد. قهوه های سیاه کوتاه حاوی 30 میلی لیتر یا 1 اونس آب و حدود 7 گرم قهوه هستند.

این نام برخلاف این نوشیدنی ، قهوه سیاه بلند است. سیاه سیاه یک یا دوبار اسپرسو است که روی 4 تا 6 اونس آب ریخته می شود. این امر آن را به Americano شبیه می کند – نوشیدنی نزدیک به قهوه قطره ای کلاسیک آمریکایی.

اسپرسو
تصاویر اسپرسو با کرم اعتبار تصویر: Chase Eggenberger، Unsplash

طعم قهوه سیاه کوتاه چطور است؟

بیش از همه ، سیاه پوستان کوتاه فنجان های قهوه غلیظ و غلیظ هستند. این نوشیدنی طعم های غنی و پیچیده ای دارد که بسته به دانه های قهوه ای که استفاده می کنید متفاوت است. اگر اسپرسوی شدید دوست دارید ، از رنگ مشکی کوتاه لذت خواهید برد. با این حال ، اگر علاقه بیشتری به قهوه قطره ای دارید ، ممکن است بخواهید سیاه طولانی را امتحان کنید.


اسپرسو چیست؟

طرز تهیه یک قهوه سیاه کوتاه

قهوه سیاه کوتاه یک عکس ساده از اسپرسو است. در حالی که قهوه های سیاه طولانی با آب اضافی معتدل می شوند ، اما قهوه های سیاه کوتاه پررنگ ، تیره و خوشمزه هستند. در اینجا نحوه ساخت یکی وجود دارد!

زمان آماده شدن 5 دقایق

زمان پخت و پز 1 حداقل

کل زمان 6 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی ، ایتالیایی

بخشها 1 نوشیدنی (ها)

کالری 5 کیلو کالری

تجهیزات

  • دستگاه اسپرسو

  • جام اسپرسو

  • آسیاب قهوه

دستورالعمل ها

  • دانه های قهوه خود را ریز خرد کنید. تقریباً از یک قسمت قهوه به هر دو قسمت آب یا حدود 7 گرم قهوه در هر بار استفاده استفاده کنید. لجن را محکم درون پورت فیلتر دستگاه اسپرسو خود قرار دهید.

  • پورتافیلتر را در دستگاه اسپرسو قرار دهید و یک فنجان اسپرسو زیر سر پخت قرار دهید. شروع به کشیدن ضربه کنید و همزمان تایمر را شروع کنید.

  • اجازه دهید 30 میلی لیتر آب به مدت 25 تا 30 ثانیه در زمین شما جریان یابد. پس از رسیدن به مقدار آب و بازه زمانی ، پخت و پز را متوقف کنید.

  • از قهوه سیاه ساده خود و یا با یک حبه قند لذت ببرید!

تغذیه

کالری: 5کیلو کالری

کلمه کلیدی اسپرسو ، قهوه سیاه کوتاه

جدا کننده 3

افکار نهایی

حالا که قهوه سیاه کوتاه را فهمیدید ، چرا آن را امتحان نمی کنید؟ یک اسپرسوی کامل بگیرید و یا با افزودن آب اضافی آن را به یک سیاه بلند تبدیل کنید. این نوشیدنی خوشمزه ، غنی و ساده است! به عبارت دیگر ، زمان شروع پخت و پز است!

بازخوانی های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *