قهوه در ایالات متحده کجا کشت می شود؟

قهوه هاوایی Kona

اگر قهوه را از کباب مامان یا حتی از زنجیره ای بزرگتر مانند استارباکس خریداری می کنید ، احتمالاً قهوه را بیشتر از مکان هایی تهیه می کنند که نه در آمریکا. قهوه سابقه طولانی دارد و قرن ها در بسیاری از نقاط جهان مصرف می شده است.

اکثر مردم داستان رخ داده در اتیوپی را می دانند. کوزار کالدی دریافت که یکی از بزهایش با خوردن گیلاس چیزی که امروزه به عنوان قهوه یا چوب درختی می شناسیم (بسته به اندازه) “هیجان زده” شده است. اینکه این داستان یک افسانه است یا یک واقعیت مهم نیست. مصرف قهوه به احتمال زیاد از اتیوپی سرچشمه می گیرد. این شرق در شبه جزیره عربستان گسترش یافت و با ظهور اسلام به بقیه خاورمیانه و منطقه مدیترانه گسترش یافت.

جدا کننده 3

قهوه در ایالات متحده کجا پرورش می یابد؟

بنابراین ، ما امروز در آن سوی کره زمین هستیم. در حالی که اندونزی و اتیوپی در میان پنج صادرکننده بزرگ قهوه در جهان هستند ، رهبران در غرب ، برزیل و کلمبیا هستند. اما برای ما که در ایالات متحده زندگی می کنیم ، ممکن است چیزی محلی بخواهیم. اگر در حال حاضر ، قهوه در ایالات متحده کاشته می شود؟ قهوه در جنوب خط استوا رشد می کند – آیا می تواند حتی در جنوب ایالات متحده رشد کند؟

1. قهوه هاوایی Kona

https://www.youtube.com/watch؟v=kJvqg_lUaLo

قهوه تاریخ طولانی دارد ، خیلی طولانی است که بتوان آن را در اینجا به اشتراک گذاشت. این قهوه برای اولین بار در سال 1823 به هاوایی معرفی شد ، هنگامی که رئیس بوکی فرماندار سلطنتی اوآهو از نمایندگی دیپلماتیک خود به انگلستان به نمایندگی از پادشاه تازه فوت شده پادشاه کامههمه دوم بازگشت. رئیس بوکی هنگام بازگشت در برزیل توقف کرد و یک کارخانه قهوه باز کرد. او یک برش از یک کافه برزیلی برداشت و آن را به اواهو برد و در آنجا شروع به توزیع آن کرد. فقط پنج سال بعد ، در سال 1828 ، کشیش ساموئل روگلز ، مبلغ ، قهوه ای از مزرعه رئیس بوکی در محله کونا در همان جزیره آورد تا منطقه را با گیلاس قرمز گیاه زیبا کند.

کونا منطقه ایده آل در جزیره بزرگ برای پرورش قهوه بود. کونا دارای خاک آتشفشانی جوان و غنی از مواد معدنی است. بارش باران بعد از ظهر و باد به استخراج رطوبت در جزیره کمک می کند و آب و هوای ایده آل را در وسط اقیانوس آرام برای پرورش قهوه در تمام طول سال ایجاد می کند.

قهوه کوا هاوایی به دلیل بدنه نسبتاً متوسط ​​با نت های گلدار و میوه ای بسیار محبوب است. پذیرایی از جمعیت است. خوشبختانه برای ما در ایالات متحده خوشبختانه این است که تنها آب و هوای مناسب برای پرورش قهوه (20 درجه در شمال خط استوا) یک آب و هوای ایده آل برای پرورش دانه ها است که یکی از خوشمزه ترین فنجان های شما را می دهد. پیدا کردن.

آیا آماده هستید قهوه شگفت انگیز و تازه هاوایی کونا را امتحان کنید؟

تو می توانی 15٪ صرفه جویی کنید در یکی از دانه های قهوه لذیذ Volcanica – از جمله Extra Fancy Kona Coffee – با استفاده از کد COFFEEAFFECTION!


2. کالیفرنیا

در تپه های جنوب استان ، سانتا باربارا تقریباً تنها مکانی است که در قاره آمریکا قهوه پرورش می یابد.

در سال 2002 ، جی راسکی ، که بعداً چیزی را که امروزه به آن Frinj Coffee معروف است ، ایجاد کرد ، شروع به آزمایش محصولات خارجی در کالیفرنیا کرد. بنابراین او در گلتا ، کالیفرنیا ، زادگاه صنعت قهوه قاره آمریکا قهوه را آزمایش کرد.

جی دریافت که درختان موجود آووکادو از گیاهان قهوه ای که در بین آنها رشد می کند ، چیزی می برد و برعکس. این آغاز شیرینی بود که برای هر دو فرهنگ به یک رابطه متقابل سودمند تبدیل شد. درختان آووکادو سایه مورد نیاز گیاهان قهوه را تامین می کنند و درختان قهوه آب در نظر گرفته شده برای درختان آووکادو را جذب می کنند که در غیر این صورت بیهوده خواهد بود. آنها همچنین از نظر سطح pH ، مواد معدنی و غیره به همان نوع خاک نیاز دارند.

کارخانه های قهوه از اتیوپی از طریق پاناما وارد کالیفرنیا شدند. این بدان معناست که سابقه زیادی در زمینه رشد گیاهان قهوه وجود دارد. پرورش قهوه در کالیفرنیا هنوز یک آزمایش است ، بنابراین هیچ عطر و بوی مشخص و مشخصی وجود ندارد.


3. پورتوریکو

https://www.youtube.com/watch؟v=S2TbC-5rCyU

اگرچه در 50 ایالت ایالات متحده گنجانده نشده است ، اما از سال 1736 قهوه را پرورش می دهد. در سال 1890 ، پورتوریکو ششمین صادرکننده بلند دانه های جادویی در جهان بود. متأسفانه در پایان سال 19ث و 20ث برای قرن ها ، بسیاری از محصولات بر اثر طوفان ها و دیگر طوفان های گرمسیری ویران شده اند.

از آنجا که قهوه یک عنصر کلیدی در فرهنگ پورتوریکو است ، عرضه نمی تواند تقاضای محلی را برآورده کند. مردم پورتوریکو برای ادامه مصرف ، قهوه را از آمریکای جنوبی وارد کرده اند. اما بیشتر از همیشه مردم به قهوه مخصوص نیاز دارند از جانب پورتوریکو ، بنابراین برخی از کارآفرینان راهکارهایی برای افزایش میزان قهوه تولید شده در آنجا ارائه می دهند.

متأسفانه ، طوفان ماریا در سال 2017 یک رویداد جداگانه نبود. این طوفان چیزی است که همیشه برای منطقه امکان پذیر است. بنابراین به نظر می رسد این صنعت دو گام به جلو و یک گام به عقب رشد می کند. با این حال ، پیشرفت در حال انجام است.

جداکننده 2

نتیجه

شاید تعجب آور نباشد که اکثر ایالات متحده برای پرورش قهوه مناسب نیست. دیگران در تلاش هستند و موفق به تولید قهوه در سراسر کشور نمی شوند ، اما تا کنون هاوایی ، کالیفرنیا و پورتوریکو تنها مکانهایی هستند که قهوه را در مقیاس پایدار تولید می کنند.


تصویر توصیه شده: Steve Heap ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *