فیلترهای فلزی AeroPress: آنچه شما باید بدانید

AeroPress را پیکربندی کنید

هنگام خرید قهوه ساز AeroPress ، 350 فیلتر کاغذ مخصوص این شرکت را دریافت می کنید. اما ممکن است بعد از یک سال قهوه خوشمزه تعجب کنید: آیا به جای خرید کاغذ بیشتر ، آیا باید یک فیلتر فلزی دائمی تهیه کنم؟

در اینجا آنچه باید درباره فیلترهای فلزی AeroPress بدانید آورده شده است. مزایای بزرگ و همچنین موانع جدی برای تعویض وجود دارد. به خواندن ادامه دهید تا ببینید چه چیزی برای شما بهتر است!

جدا کننده 2

فیلترهای فلزی AeroPress: به طور خلاصه

حرفه ای ها

  • ارزان و با دوام
  • زیست محیطی
  • لازم نیست مرتباً خرید کنید
  • کامل تر ، قهوه غنی

منفی ها

  • طعم و مزه را تغییر می دهد
  • مانده ای را در قهوه خود بگذارید
  • روغنهای بالقوه ناسالم را حذف نکنید

آیا AeroPress فیلترهای فلزی می فروشد؟

AeroPress فیلترهای فلزی را طراحی یا نمی فروشد. طبق وب سایت آنها ، این به این دلیل است که قهوه فیلتر شده با کاغذ دائماً در آزمون های چشایی برنده می شود. فیلترهای کاغذی همچنین روغن ها و سایر ترکیباتی را که می توانند سطح کلسترول شما را افزایش دهند حذف می کنند.

به همین دلیل ، اگر فیلتر AeroPress خود را می خواهید ، باید از یک شرکت جداگانه فیلتر تهیه کنید. لطفا توجه داشته باشید که استفاده از فیلتر شخص ثالث ممکن است ضمانت AeroPress شما را باطل کند.

فیلتر AeroPress را بشویید
فیلتر کاغذ AeroPress را بشویید

فیلترهای کاغذی AeroPress چگونه کار می کنند؟

آبجو ساز AeroPress برای کار با فیلترهای کاغذ طراحی شده است. برای پخت منظم ، یک فیلتر را در درپوش فیلتر قرار دهید و آن را به واحد اصلی پخت و پز وصل کنید. سپس قهوه آسیاب شده را روی فیلتر اضافه کنید. فیلتر کاغذ از آنجا که آب را عقب نگه می دارد از اهمیت برخوردار است و باعث می شود قهوه شما قبل از فشار دادن پیستون خم شود.

فیلترهای فلزی AeroPress چگونه کار می کنند؟

فیلترهای فلزی تولید شده توسط شرکت هایی مانند Able و JavaPresse نیز در درپوش فیلتر قرار دارند ، در همان مکانی که فیلتر کاغذ را قرار داده اید. آنها دیسک های گرد فلزی هستند که می توانید آنها را بشویید و بارها و بارها از آنها استفاده کنید.

دیسک احتمالی فیلتر Aeropress
فیلتر دائمی AeroPress Able Disk

فیلترهای قادر ورقهای کوچک و مسطح از جنس استنلس استیل هستند که با سوراخهای کوچک پوشانده شده اند. Able دو نسخه از فیلترهای فلزی AeroPress می سازد: اصلی و خوب. نسخه دقیق تر آن برای مقابله با لجن ، یکی از بزرگترین مشکلات فیلترهای فلزی طراحی شده است. آنها این کار را با ریزتر کردن سوراخ ها انجام می دهند – حدود 6 میکرون به جای 8. این مقدار رسوب شما را در فنجان خود محدود می کند ، اما آن را از بین نمی برد.

از طرف دیگر ، نسخه JavaPresse ، یک ورق از شبکه فولاد ضد زنگ است که توسط یک حلقه متراکم احاطه شده است. رسوب کمتری نسبت به فیلتر Able در فنجان شما به جا می گذارد ، اما هنوز هم بسیار بیشتر از فیلترهای اصلی کاغذ است.

استفاده از هر دو فیلتر فلزی آسان است – فقط آنها را در کلاهک فیلتر قرار دهید و طبق معمول بپزید – و تمیز کردن آنها کاملاً آسان است. به راهنمای تمیز کردن فیلتر قهوه قابل استفاده مجدد ما مراجعه کنید!

تقسیم کننده 5

ردیف پایین

بنابراین ، آیا شما باید به فیلترهای فلزی AeroPress بروید؟ اگر طرفدار قهوه تمام عیار قهوه فرانسوی هستید و از خرید فیلتر کاغذ متنفر هستید ، ممکن است بخواهید یک فیلتر فلزی دائمی را برای AeroPress خود امتحان کنید. این طعم قهوه شما را کمی تغییر می دهد و شما باید با رسوب در فنجان خود مبارزه کنید. اما دیگر نگران پر کردن ، ذخیره و دفع انبوهی از فیلترهای کاغذ نخواهید بود.

از طرف دیگر ، اگر قهوه AeroPress را همانطور که هستید دوست دارید ، توصیه می کنیم به فیلترهای کاغذ بچسبید. آنها ارزان و کاملاً مناسب برای کمپوست هستند و شما یک فنجان قهوه تمیز و معطر خواهید گرفت. همچنین می توانید از این روغن های تقویت کننده کلسترول خودداری کنید!

همچنین مشاهده کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *