فواید قهوه کاسنی برای سلامتی! 7 بررسی اجمالی برند

Little Coffee Place توسط خوانندگان نگهداری می شود. وقتی از طریق پیوندهای سایت ما خرید می کنید ، می توانیم کمیسیون شریک را بدست آوریم.

گل کاسنی

دلایل زیادی برای نوشیدن قهوه وجود دارد. بدون کالری (مگر اینکه آنها را اضافه کنید) ، طعم عالی ، خوردن کافئین ، بوی عالی و مراسم تهیه قهوه در خانه. مورد آخر ممکن است برای بسیاری از افراد برای لذت بردن از قهوه کافی باشد. با این حال یکی از این دلایل خوب برای بسیاری منفی است.

کافئین بسیار خوب است که از خواب بیدار شوید ، تمرکز کنید و کارهایتان را انجام دهید ، اما این امر می تواند به طور جدی الگوهای خواب شما را گیج کند. بیدار نگه داشتن در مواقع ضروری و سپس خستگی در هنگام کار کردن. علاوه بر این ، هضم اسیدیته قهوه برای بسیاری از معده ها دشوار است.

اگر خود را در یکی از این سناریوها بشناسید ، ممکن است نام قهوه کاسنی را شنیده باشید. چیست؟

خوب ، این یک جایگزین برای قهوه است که به هیچ وجه کافئین ندارد و میزان اسیدی آن کمتر است. این مشکلاتی را که افراد ممکن است با معده و خواب داشته باشند حل می کند ، ذائقه و کمبود کافئین را که به تمرکز دست کمک می کند ، قربانی می کند. اما اگر نمی توانید کافئین مصرف کنید ، ممکن است قهوه کاسنی تنها انتخاب شما برای نوشیدن رایحه ای معطر و طعم قهوه بدون کافئین باشد.

قهوه کاسنی چیست

قهوه کاسنی نتیجه تفت دادن و زمین زدن ریشه گونه های گیاهی کشت شده ، Chicorium Intybus ، زیرگونه Sativum است. کاسنی ، برای سادگی.

ریشه سرشار از کربوهیدرات است ، بین 4 تا 6 درصد پروتئین و فیبر کمی دارد. برگ کاسنی اغلب به عنوان خوراک دام استفاده می شود یا توسط کشاورزان از بین می رود زیرا گونه کاملاً تهاجمی است. ریشه همان چیزی است که برای انسان مناسب است ، به شرطی که به درستی پخته شود ، اینولین را کاراملی کرده و قند ، فروکتوز d ایجاد می کند و به آن شیرینی خاصی می بخشد. حاصل از بو دادن 45-65٪ از مواد قابل استخراج محلول را تولید می کند ، دو برابر آنچه که دانه های قهوه انجام می دهند.

قهوه و باگت کاسنی

معمولاً لجن کاسنی با قهوه مخلوط می شود ، که باعث می شود آن بهترین در هر دو جهان باشد. نوشیدنی خوشمزه و کافئین دار که نه مضرات این ماده محرک را دارد و نه به اندازه ترش بودن قهوه.

تاریخچه قهوه کاسنی

کاسنی یک فرهنگ باستانی است که بیش از 5000 سال پیش برای مصریان باستان شناخته شده است. اولین کاربردهای آن دارویی بود: اعتقاد بر این است که کبد را تحریک می کند. ریشه خوردن آن کاملاً بد است ، زیرا چوبی و بسیار تلخ است ، اما جایی در حدود قرن هفدهم یا هجدهم میلادی آن را پخته و آسیاب می کردند تا به عنوان نوشیدنی استفاده شود.

سپس قهوه کاسنی متولد می شود. تاریخ دقیق آن مشخص نیست آنچه ما می دانیم این است که در فرانسه قبل از ناپلئون ، مانند ایالات متحده استعمار ، نوشیدن معمول بود. این در بیشتر اروپا کاملاً مشهور است و سنتی دارد که آن را با قهوه مناسب در لوئیزیانا مخلوط می کنند ، جایی که پیدا کردن یک کافه با قهوه سیاه ، کاسنی و شیر جوشیده غیر معمول نیست

گل در قهوه کاسنی

فواید سلامتی

نه تنها کاسنی فاقد کافئین است و نسبت به قهوه اسید کمتری دارد. در طول قرن ها بسیاری از مزایای بهداشتی دیگر از مصرف انسان از ریشه کشف شده است. برخی از آنها مورد مناقشه هستند یا هیچ پایه علمی ندارند ، اما دانستن آنها به عنوان حقایق جالب کاملاً جالب است.

قهوه مورد علاقه ما

کافه LifeBoost

LifeBoost یک مارک بهداشتی و قهوه ارگانیک است که تمام قهوه های ارگانیک کم اسید را می فروشد و تیم های ما به دنبال قهوه می روند! آنها همچنین برای اولین بار 50٪ تخفیف برای همه مشتریان به خوانندگان ما ارائه می دهند. بنابراین سعی کنید و ببینید که چرا این راه حل ما است!

ما قبلاً اثرات مفیدی را که تصور می شد کاسنی بر کبد دارد ، نقل کردیم. همچنین یک ماده “محرک کنتراست” ، مشابه داروی آرامبخش در نظر گرفته می شود که به خوبی با اثرات محرک کافئین در تضاد است.

گفته می شود ریشه تازه در برابر مصرف ریه مفید است.

تهیه شربت کاسنی یک ملین عالی برای کودکان محسوب می شود و تحریک کننده نیست.

برگ کاسنی به عنوان پنجه خوبی برای تورم و التهاب چشم شناخته می شد.

گیاهان دارویی مدرن تر معتقدند که کاسنی تولید صفرا را افزایش می دهد ، به سرعت متوسط ​​ضربان قلب کمک می کند ، کلسترول را کاهش می دهد و باکتری ها را از بین می برد.

یک مطالعه کره ای ضمن افزایش نسبت HDL به LDL در حیوانات آزمایش شده ، کاهش سطح کلسترول را تا حدی تأیید کرد.

7 بررسی اجمالی برند

علی رغم مزایای ذکر شده برای سلامتی ، کمبود اسید در قهوه و کمبود کافئین دلیل خوبی برای بسیاری از افرادی است که قهوه می نوشند تا قهوه کاسنی را امتحان کنند.

اگر قبلاً هرگز آن را نخورده اید ، مفید است که بدانید کدام مارک را بخرید ، انواع مختلف قهوه کاسنی چیست و چگونه آنها را انتخاب کنید.

ما 7 مارک برتر قهوه کاسنی را انتخاب کرده ایم تا امتحان کنید. اگر می خواهید اولین قهوه کاسنی خود را امتحان کنید یا می خواهید بدانید آیا مارک بهتری از برندی که تاکنون نوشیده اید وجود دارد ، به خواندن ادامه دهید.

کافه کاسنی Du Monde Coffee

کافه کاکنی Du Monde Coffee ، 15 اونس

این کافه که در Café Du Monde عرضه می شود ، جایگاه اصلی قهوه در بازار فرانسه از اوایل دهه 1980 است ، و این درست از سنت قهوه کاسنی در نیواورلئان است. در قوطی بزرگ کلاسیک موجود است ، به همان اندازه قهوه کاسنی لوئیزیانا کلاسیک است.

بازار فرانسه قهوه ، قهوه و کاسنی

قهوه فرانسوی ، بازار قهوه و کاسنی ، قهوه آسیاب شده تیره متوسط ​​، جعبه فلزی 12 اونس

یکی دیگر از کلاسیک های نیواورلئان ، این ماده با ساختن 100٪ قهوه عربیکا مخلوط با انواع گل کاسنی متمایز است. قهوه فرانسوی مارکت با کاسنی که تصفیه شده برای 125 سال تولید است ، ترکیبی از قهوه تیره متوسط ​​و کاسنی است. هر دو به اندازه کافی پخته می شوند تا شیرینی آنها افزایش یابد. نت های کاراملی و اندام جسورانه اصلی ترین ویژگی هایی است که می توانید از این قهوه کاسنی انتظار داشته باشید.

قهوه عمومی ، قهوه و کاسنی

قهوه عمومی برای قهوه و کاسنی غلاف قهوه سازگار با K-Cup ، جعبه با 18 غلاف

قهوه کاسنی فقط با دلایل ساده در دسترس نیست. کسانی که صاحب دستگاه پذیرایی هستند می توانند خوشحال شوند و بدانند که غلاف های کاسنی واقعا وجود دارند. آنهایی که از Community Coffee تهیه می شوند به صورت فنجان k تهیه می شوند ، بنابراین با دستگاه Keurig مورد استفاده قرار می گیرند. برای یک طعم جسورانه و خوشمزه تر ، کاسنی با 100٪ قهوه عربیکا همراه است. بسته بندی خانوادگی و قهوه خوشمزه عربیکا این قهوه کاسنی را به گزینه ای عالی تبدیل کرده است.

قهوه و کاسنی مخلوط Luzianne Premium

قهوه آسیاب شده و کاسنی Luzianne Premium Blend ، قوطی 16 اونسی (بسته 3 عددی)

برای طعم بهتر قهوه ، با هزینه کمی کافئین بیشتر ، لوزیان شما را تحت پوشش قرار داد. ترکیب برتر قهوه آنها 100٪ عربیکا است که کاملاً برای بهبود کیفیت دانه ها بو داده و به لطف کاسنی اضافه شده ، یک اثر کافئین نرم شده دارد. تمرکز بیشتر روی سلیقه فقط می تواند یک هدف مثبت باشد. فقط بخاطر داشته باشید که ممکن است کافئین زیادی برای برخی از افراد نوشیدنی وجود داشته باشد. قبل از خرید در مقادیر زیاد آن را امتحان کنید تا ببینید آیا برای بدن شما مفید است یا خیر.

کافه دو موند قهوه و کاسنی بدون کافئین

کافه Du Monde قهوه و کاسنیوی بدون کافئین ، 13 اونس

اگر می خواهید در قهوه کاسنی خود کاملا 0 کافئین داشته باشید ، چه می کنید؟ این پیشنهاد از کافه Du Monde برای شما مناسب است. این نسخه بدون کافئین ترکیب کلاسیک قهوه و کاسنی از مارک معروف نیواورلئان است. همانطور که می توانید تصور کنید ، ممکن است مجبور شوید در مورد چشایی سازش کنید ، اما کافئین نخواهید داشت. اگر بدن شما نمی تواند آن را بخورد ، این قهوه کاسنی برای شما است.

قهوه فوری Bru و کاسنی کبابی

قهوه فوری و کاسنی بریان ، 7 اونس

چه چیزی راحت تر از قهوه فوری است؟ هیچ چیزی! بنابراین ارائه قهوه فوری مخلوط با کاسنیا منطقی است. Bru یک قهوه کاسنی خوشمزه ، بو داده و با طعم تیره درست می کند که قهوه ممتاز و کاسنی را ترکیب می کند. آن را در لیوان خود خراشیده ، آب گرم اضافه کرده و هم بزنید. قهوه کاسنی به همان سادگی است که می رسد.

نیواورلئان کاسنی خالص فرانسه را تفت داد

برای نوشندگان شجاع یا کسانی که قبلاً می دانند طعم کاسنی را دوست دارند ، این پایه های کاسنی خالص از New Orleans Roast برای شما مناسب است. در اینجا بدون قهوه ، کافئین و اسیدیته بیش از حد وجود دارد ، فقط کاسنی خالص است که طبق سنت لوئیزیانا از روزهای جنگ داخلی ، زمانی که قهوه کم بود ، بو داده بود. طعمی باستانی که از نظر سلامتی ابدی است.

نتیجه

خواه تازه نوشیدن کاسنی تازه باشید ، فقط کنجکاو باشید ، به جای کافئین بدون قهوه نیاز دارید یا از قبل عاشق مشخصات طعم کاسنی هستید ، قهوه را با کاسنی بخورید. طعم و مزه خیلی بهتر از چیزی است که به نظر می رسد. بسیاری از مصرف کنندگان معمولی قهوه ، بدون هیچ مشکلی با کافئین یا اسیدیته ، آن را دوست دارند و طعم تیره ، پررنگ و متراکم کاسنی را دوست دارند که برخی از جنبه های قهوه را بدون پوشش آنها افزایش می دهد.

از مارک های ارائه شده انتخاب کنید و ببینید آیا قهوه کاسنی با سلیقه شما مطابقت دارد یا خیر. ما مطمئن هستیم که به راحتی در کابینت آشپزخانه شما به یک حضور دائمی تبدیل خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *