غلات برای پخت سرد؟ کافئین برای صبحانه پیچ خورده است

کاسه غلات

یک محصول جدید به طور کلی وجود دارد و قطعات مساوی آن جذاب و گیج کننده هستند. شرکتی به نام OffLimits غلات و حبوبات را با پیچ و تاب ارائه می دهد. چرخش چیست؟ این غلات ادعا می کند شیر موجود در کاسه غلات شما را به جوش سرد تبدیل می کند.

اگر تا به حال کاسه غلات صبحانه خود را تماشا کرده اید و فکر کرده اید که چرا ممکن است این قهوه شما نباشد ، این شرکت درست در طول موج شماست. ما از نزدیک نگاهی به این غلات جذاب ، شرکت و اینکه آیا شیر شما واقعاً سرد جوش می یابد ، بررسی کردیم!

تقسیم کننده 5

این غلات برای چیست؟

غلات موسوم به Dash Coffee & Cocoa با پودر کاکائو و قهوه میکرو بو داده از شرکت افسانه ای قهوه Intelligentsia تهیه می شوند. بافرهای کاکائو همچنین حاوی جو دوسر ، برنج و آرد نارگیل هستند. اما تفاوت این غلات صبحانه قهوه – شکلات چیست؟ طبق گفته این شرکت ، وقتی این غلات را درون شیر می ریزید ، شیر را به آهک سرد شیر تبدیل می کند. اگر به اندازه ما به یک نوشیدنی سرد علاقه دارید ، احتمالاً باورنکردنی به نظر می رسد.

کافئین چقدر است؟

چه مقدار کافئین در کاسه خود انتظار دارید؟ در اینجا این ایده که شیر شما واقعاً سرد شده است از بین می رود. طبق وب سایت این شرکت ، Dash 15 میلی گرم کافئین در یک وعده غلات دارد. اگر یک لیوان نوشیدنی خنک همراه با کاسه صبحانه خود بنوشید ، حدود 150 میلی گرم کافئین مصرف خواهید کرد – که ده برابر بیشتر است!

آیا واقعا دم سرد است؟

بنابراین آیا این غلات واقعاً شیر شما را به جوش سرد تبدیل می کند؟ دم کرده سرد با خیساندن قهوه درشت آسیاب شده به مدت حدود 18 ساعت در آب سرد درست می شود. قهوه تهیه شده از این غلات بیشتر شبیه قهوه فوری است – مخلوط دانه های قهوه خیلی ریز خرد شده در شیر. کافئین زیادی دریافت نخواهید کرد و احتمالاً رایحه قوی قهوه نخواهید داشت.

این به این معنی نیست که خوشمزه نیست! اما ما هنوز یک فنجان قهوه درست می کنیم تا صبحانه باشیم – حداقل در حال حاضر.


اطلاعات بیشتر در مورد شرکت

چه چیز دیگری این شرکت را غیر معمول می کند؟ همه غلات OffLimits وگان ، ارگانیک و فاقد گلوتن هستند. علاوه بر این ، این شرکت با شخصیت های کارتونی برای انواع غلات و یک وب سایت دیوانه ، فضای سرگرم کننده ای دارد. شما می توانید به Dash ، “اسم حیوان دست اموز اصلی فوق العاده حمله کننده” پیام ارسال کنید ، برای “به روزرسانی از کارتون های ناپایدار احساسی ما” ثبت نام کنید یا از طریق پنجره بازشو 0٪ تخفیف سفارش خود را دریافت کنید

آیا به دنبال چیزی کمی آرامش بخش تر هستید؟ OffLimits همچنین غلات بدون کافئین به نام Zombie را به فروش می رساند. این گیاه با پاندان ، گیاهی در جنوب شرقی آسیا تهیه می شود که طعم آن مانند آجیل وانیل است. این ماده حاوی آداپتوژن است ، گیاهانی که بعضی از آنها برای کاهش استرس در نظر می گیرند.

جدا کننده 2

ردیف پایین

نتیجه گیری ما؟ این غلات ممکن است خوشمزه باشد ، اما ساده ترین راه برای تهیه یک نوشیدنی سرد نیست. غلات OffLimits ‘Dash مانند طعم شکلات و قهوه ، همراه با گلوتن ، وگان و ارگانیک است. اما این یک دسته از نوشیدنی های سرد را پراکنده نخواهد کرد! بنابراین ، ما به شما توصیه می کنیم که سرمایه گذاری اندکی در تولید کننده آهک سرد با طراحی خوب انجام دهید. به این ترتیب می توانید همزمان از یک کاسه غلات و یک فنجان قهوه نرم و کافئین دار لذت ببرید.

بازخوانی های مرتبط:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *