عصاره میوه قهوه چیست؟

میوه های قهوه

مکمل های قهوه مدتی است که در نوع محصول و محتوای کافئین متفاوت هستند. از دانه های قهوه سبز گرفته تا جویدن اسپرسو ، دنیای مکمل های غذایی همیشه قهوه را به عنوان یک عنصر واقعی در دنیای سلامتی و سلامتی مورد توجه قرار داده است. آخرین رویکرد مکمل قهوه عصاره قهوه است ، نوعی مکمل قهوه که فواید زیادی برای سلامتی دارد. اما این چیست و آیا استفاده از آن بی خطر است؟ بیایید نگاهی به عصاره میوه قهوه بیندازیم و در مورد این مکمل جدید بیشتر بدانیم:

جدا کننده 3

عصاره میوه قهوه محصولی از میوه های گیاه قهوه است که برای مزایای سلامتی و سلامتی فرآوری و استخراج می شود. دانه های قهوه در واقع دانه ها نیستند ، بلکه دانه های داخل یک دانه قرمز روشن به نام گیلاس هستند. میوه گیلاس قهوه ، که زمانی جزء بی فایده گیاه قهوه محسوب می شد ، میوه ای است که عصاره آن از آن گرفته شده است. عطر و طعم شیرین و گلی شبیه به سایر میوه ها و توت های مایل به قرمز دارد.

میوه های قهوه
اعتبار تصویر: Pixabay

عصاره قهوه میوه یک مکمل نوتروپیک است که نوعی مکمل تقویت کننده انرژی است که می تواند به عملکرد مغز و تمرکز ذهنی کمک کند. یک مطالعه نشان می دهد که عصاره میوه قهوه می تواند درصد فاکتور نوروتروفیک مشتق از مغز (BDNF) را افزایش دهد ، یک پروتئین پیچیده مسئول بسیاری از عملکردهای مغز مانند رشد عصبی. این امر مستقیماً با شکل پذیری مغز ، یعنی توانایی یادگیری و به خاطر سپردن چیزها ارتباط دارد. همچنین سرشار از آنتی اکسیدان است که می تواند در سلامت مغز و سیستم ایمنی بدن نیز نقش داشته باشد.

عصاره قهوه میوه حاوی کافئین است ، بنابراین علاوه بر nootropics یک محرک است. کافئین دارای فهرستی طولانی از مزایای سلامتی احتمالی است که شامل عملکرد مغز می شود ، اما بستگی به منبع آن دارد. به عنوان مثال ، کافئین ناشی از نوشیدنی های انرژی زا و جوش شیرین فواید مشابهی با عصاره قهوه و قهوه نخواهد داشت. مصرف عصاره میوه قهوه راهی عالی برای استفاده از مزایای کافئین بدون کالری اضافی یا مواد شیمیایی مصنوعی است که نوشیدنی های انرژی زا دارند.

به طور کلی ، بله ، استفاده از عصاره میوه قهوه بی خطر است. تا زمانی که نسبت به کافئین حساسیت نداشته باشید ، باید خوب باشید. با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید که این مکمل ها از FDA تأیید نشده اند. قبل از استفاده از مکمل جدید ، ابتدا با پزشک خود مشورت کنید. اگرچه عصاره میوه قهوه به طور کلی بی خطر است ، اما حاوی کافئین است و مصرف آن بی خطر نیست.

میوه قهوه را در دست دارد
اعتبار تصویر: کاتیا آستین ، Unsplash

هنگام خرید عصاره میوه قهوه ، همیشه اطمینان حاصل کنید که 100٪ عصاره میوه قهوه واقعی خریداری کرده اید. به دنبال مارک های عصاره میوه درجه یک قهوه ارگانیک باشید که از گیلاس قهوه با کیفیت بالا استفاده می کنند. از آنجایی که مکمل ها هیچگونه مقرراتی ندارند ، خرید از خرده فروشان قانونی و اجتناب از محصولات ارزان و بی کیفیت بسیار مهم است. به برچسب عصاره قهوه میوه نگاه کنید تا مطمئن شوید که هیچ ترکیب دیگری وجود ندارد ، که نشانه کیفیت پایین محصول است.

جداکننده 2

نتیجه

عصاره میوه قهوه ممکن است شبیه یک “غذای فوق العاده” باشد ، اما در پشت بسیاری از مزایای سلامتی علمی وجود دارد. این ماده حاوی مواد شیمیایی بسیار قوی است که می تواند سیستم ایمنی و عملکرد مغز بدن را تقویت کند ، بدون تجزیه کافئین ، که می تواند باعث قهوه یا سایر مکمل های “تمرکز” شود. اگرچه علم هنوز نسبتاً جدید است و اطلاعات محدودی در مورد آن وجود دارد ، افزودن عصاره قهوه میوه به رژیم مکمل شما می تواند برای سلامتی شما مفید باشد. با این حال ، اگرچه مکمل بی خطر محسوب می شود ، اما همیشه ابتدا آن را با پزشک خود در میان بگذارید.


تصویر توصیه شده: Pixabay

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *