طرز تهیه قهوه سرد با قهوه فوری (دستور پخت آسان)

قهوه سرد -۲ پیکسابای

بسیاری از مردم از تهیه قهوه سرد در خانه اجتناب می کنند زیرا معتقدند که این کار به کار بیشتری نسبت به قهوه داغ نیاز دارد. در حالی که آنها می توانند فقط در چند ثانیه از قهوه فوری برای تهیه یک فنجان لوله گرم استفاده کنند ، اما پیشنهاد می کنند که برای ایجاد قهوه سرد باید مراحل اضافی و زمان آماده سازی را طی کنند.

این واقعاً درست نیست. برای تهیه قهوه سرد می توانید از مخلوط قهوه فوری استفاده کنید. در واقع ، این دستور العمل به قدری ساده است که تهیه آن با 4 ماده مختلف فقط 2 دقیقه طول می کشد. اگر می خواهید با مخلوطی از قهوه فوری قهوه سرد درست کنید ، این دستورالعمل را ببینید. این احتمالاً باعث تغییر زندگی شما و صرفه جویی زیادی در هزینه شما خواهد شد!تقسیم کننده 6

طرز تهیه قهوه سرد با قهوه فوری

دستور تهیه قهوه فوری سرد

1. زمین قهوه و خامه را مخلوط کنید

ابتدا با افزودن به یک فنجان 1 تا 2 قاشق غذاخوری قهوه ساییده شده فوری و یک فنجان کرم دلخواه خود شروع کنید. خوب هم بزنید تا زمین قهوه به طور یکنواخت در کل خامه مخلوط شود. خواهید دید که محلول قهوه شروع به حل شدن می کند ، اما احتمالاً هنوز کاملاً حل نشده است.

2. آب اضافه کرده و قهوه را حل کنید

سپس یک فنجان آب سرد به فنجان اضافه کنید تا قهوه کاملا حل شود. اگر رایحه قهوه سبک تری می خواهید ، می توانید تا 1½ فنجان آب به فنجان اضافه کنید. مرتب هم بزنید تا قهوه کاملا حل شود. این ممکن است چند دقیقه طول بکشد. بنابراین ، انتظار دارید کمی هم بزنید.

3. یخ اضافه کنید و لذت ببرید

پس از حل شدن کامل قهوه ، هرچه می خواهید یخ اضافه کنید. لذت بردن!

جدا کننده 4

انواع دستور العمل

ما در بالا نحوه تهیه یک دستور العمل اساسی برای قهوه سرد با قهوه فوری را در بالا توضیح دادیم. برای افزودن کمی عطر و طعم به قهوه یخ زده خود ، می توانید ادویه ها یا انواع مختلفی به آن اضافه کنید تا طعم دقیق مورد نظر خود را بدست آورید. در اینجا چند گزینه برای امتحان وجود دارد:

تناسبات را تغییر دهید

کاپوچینو-پیکسابای
اعتبار: joeclub_ake ، Pixabay

این ایده گزینه خاصی نیست ، اما یک یادداشت برای ایجاد یک فنجان عالی قهوه سرد بر اساس جوانه های چشایی شماست. یکی از بهترین قسمت های این دستورالعمل این است که بسته به آنچه ترجیح می دهید ، می توانید نسبت ها را کمی تغییر دهید تا شیرین تر یا قویتر شود.

اگر رایحه قهوه قوی تری دوست دارید ، حتما از 2 قاشق غذاخوری قهوه فوری و آب و خامه کمتری استفاده کنید. این اطمینان می دهد که طعم قهوه قوی ترین و در میان سایر طعم دهنده های این نوشیدنی است.

در مقابل ، شما می توانید با رقیق کردن قهوه با آب و خامه بیشتر ، طعم سبک تری ایجاد کنید. این طعم شیرین تری ایجاد می کند ، که برای کسانی که قهوه غلیظ را دوست ندارند ایده آل است. برای سبک ترین رایحه قهوه می توانید حداکثر 1 فنجان آب یا ½ فنجان خامه اضافه کنید.

کرم های مختلف

ice-cafe-pixabai
اعتبار: Kanju ، Pixabay

در این دستورالعمل به شما این فرصت را دادیم تا از کرم مورد علاقه خود استفاده کنید. هر خامه می تواند طعم و میزان شیرینی کمی متفاوت به قهوه یخ زده اضافه کند. با کرم های مختلف آزمایش کنید تا بهترین قهوه سرد را برای شما به دست آورد.

ما توصیه می کنیم با یک خامه پایه بادام شروع کنید ، زیرا محصول نهایی را بسیار خامه تر و شیرین می کند. اگر به بادام حساسیت دارید ، می توانید یک کرم ساده یا پایه شیر یا سویا نیز انتخاب کنید. خامه فرانسوی با طعم وانیل یک کلاسیک عالی است.

اگر خامه در دست ندارید ، می توانید به جای آن از 1 قاشق چای خوری شکر و 6 اونس شیر سرد استفاده کنید. این بدون نیاز به خرید کرم مخصوص ، نوشیدنی را غلیظ می کند.

یخ

قهوه یخ زده-پیکسابای
اعتبار: naturepost ، Pixabay

ما توصیه می کنیم از مکعب های یخ بالا برای خنک کردن قهوه خود بدون افزودن مراحل اضافی به دستور غذا استفاده کنید. اگر می خواهید قهوه یخ زده با تراش یخ های بسیار نازک و تقریباً شبیه نوشیدنی مالت داشته باشید ، می توانید به جای آن قهوه یخ زده را مخلوط کنید.

مراحل 1 و 2 را همانطور که در بالا توضیح داده شد طی کنید. سپس نوشیدنی را در مخلوط کن به همراه یخ اضافه کنید. مخلوط کن را مخلوط کرده و یخ بیشتری اضافه کنید تا به قوام مورد نظر برسید. نوشیدنی را داخل لیوان خود بریزید و بنوشید.


قهوه سرد سالم با شیر

دستور تهیه قهوه فوری سرد

تهیه قهوه سرد با قهوه فوری می تواند در هزینه و وقت شما صرفه جویی کند. روند کار فوق العاده آسان است و نتایج آن به طرز شگفت انگیزی خوشمزه است!

زمان آماده شدن 2 دقایق

زمان اختلاط 3 دقایق

کل زمان 5 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخشها 1 نوشیدنی (ها)

کالری 50 کیلو کالری

  • 1-2 قاشق غذاخوری قهوه فوری
  • جام کرم به انتخاب شما
  • جام آب سرد
  • یخ
  • ابتدا با افزودن به یک فنجان 1 تا 2 قاشق غذاخوری قهوه ساییده شده فوری و یک فنجان کرم دلخواه خود شروع کنید. خوب هم بزنید تا مواد قهوه در کل خامه به طور یکنواخت مخلوط شوند. خواهید دید که محلول قهوه شروع به حل شدن می کند ، اما احتمالاً هنوز کاملاً حل نشده است.

  • سپس یک فنجان آب سرد به فنجان اضافه کنید تا قهوه کاملا حل شود. اگر عطر قهوه سبک تری می خواهید ، می توانید تا 1½ فنجان آب به فنجان اضافه کنید. مرتب هم بزنید تا قهوه کاملا حل شود. این ممکن است چند دقیقه طول بکشد. بنابراین ، انتظار دارید کمی هم بزنید.

  • پس از حل شدن کامل قهوه ، هرچه می خواهید یخ اضافه کنید. لذت بردن!

کالری: 50کیلو کالری

کلمه کلیدی قهوه سرد با قهوه فوری

جدا کننده 2

نتیجه

روزهای قهوه سرد سخت و گران تمام شد. فقط با استفاده از مخلوط قهوه فوری معمولی خود می توانید در عرض چند ثانیه قهوه سرد و خوشمزه ایجاد کنید. با خیال راحت این دستور العمل را با هم مخلوط کنید و آن را از آن خود کنید.

همچنین مشاهده کنید:


اعتبار تصویر ارسالی: StockSnap، Pixabay

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *