شراب قهوه چیست؟ (نوشیدنی جدید شگفت آور)

شراب قهوه چیست

اگر عاشق قهوه جسور ، خوشمزه و شراب صاف و پیچیده هستید ، خبرهای خوبی برای شما داریم! یک نوشیدنی جدید در بازار وجود دارد که ترکیب این دو نوشیدنی خوشمزه است. اما برخلاف کوکتل های کلاسیک قهوه مانند قهوه ایرلندی یا اسپرسو مارتینیس ، این نوشیدنی الکلی قهوه با متصدی بار شما مخلوط نمی شود.

برای یادگیری همه چیز در مورد قهوه ، از طرز تهیه و طعم و مزه آن ، به مطالعه ادامه دهید. چشمان خود را باور نخواهید کرد!

جدا کننده 2

شراب قهوه چیست؟

بسیاری از ما وقتی به شراب فکر می کنیم به انگور فکر می کنیم. اما می توانید از هر میوه ای از جمله توت فرنگی ، هلو ، نارگیل و حتی آناناس شراب درست کنید. پایه شراب به راحتی قند تخمیر شده است – مانند انواع الکل – و میوه به آن طعم می بخشد.

شراب قهوه با کروسان و میوه

نوشیدنی که امروز درباره آن صحبت می کنیم بسیار دیوانه کننده تر از هر شراب کلاسیک است. به نظر می رسد که شما می توانید از قهوه دم کرده ، (تقریبا) بدون میوه شراب درست کنید. آبجو با قهوه آسیاب شده ، شکر و آب شروع می شود. هنگامی که آهک سرد شیرین آماده شد ، آنها مخمرها ، آنزیم ها و اسیدهای مختلفی را اضافه می کنند. اجازه دهید شراب تخمیر شود و چند ماه بالغ شود و شراب قهوه خواهید نوشید!

طعم شراب قهوه چگونه است؟

همانطور که انتظار دارید شراب قهوه طعم عالی دارد. رایحه های مختلفی از قهوه وجود دارد که در یک فنجان نوشیدنی خنک پیدا می کنید و نت های میوه ای و پیچیده ای از تخمیر وجود دارد. ممکن است تمایل نداشته باشید آن را با شام سرو کنید ، اما یک شراب دسر عالی دریافت می کنید.

دسر شراب قهوه

تاریخچه قهوه و شراب چیست؟

شراب قهوه از منطقه ای در شمال مانیل در فیلیپین می آید. این کشور به خاطر قهوه خود مشهور است – کشاورزان محلی از دهه 1700 گیاهان قهوه را پرورش می دهند. اخیراً شرکت های تولید قهوه بطری شراب تهیه شده از دانه های قهوه محلی را آغاز کرده اند. اگر در فیلیپین هستید ، می توانید شراب قهوه را به همراه بسیاری از شراب های جالب دیگر در قفسه ها پیدا کنید!

تقسیم کننده 6

آیا می توانید در خانه شراب قهوه درست کنید؟

پاسخ کوتاه این است که بله ، شما می توانید شراب قهوه درست کنید. اما این فرآیند به آسانی ریختن ودکا یا طعم دادن به آب سرد شما نیست. شما به برخی از مواد غیر معمول مانند پودر تانن و مواد مغذی مخمر نیاز خواهید داشت. و این روند حدود یک سال به طول می انجامد! اما اگر تجربه زیادی در شراب سازی دارید ، چرا آن را امتحان نمی کنید؟ برای شروع می توانید یک دستورالعمل خوب پیدا کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=kIKIO7hcRsE

اگر نمی خواهید در تهیه شراب قهوه تلاش کنید ، چندین شرکت آن را می فروشند! Apothic Wines شراب ریخته شده در آبجو سرد را ارائه می دهد و مارک های دیگر را می توانید در فروشگاه مشروبات الکلی محلی خود پیدا کنید.

جدا کننده 4

افکار نهایی

قهوه نوعی نوشیدنی از الکل است که دو محبوب ترین نوشیدنی در جهان را با هم ترکیب می کند. این نوشیدنی با تمام طعم های جسورانه یک نوشیدنی سرد و پیچیدگی میوه ای شراب ، مطمئناً جوانه های چشایی شما را شگفت زده و لذت می بخشد! می توانید دست خود را در خانه دم کنید یا در مغازه های محلی بدنبال آن بگردید. چه کسی می دانست که شما می توانید از قهوه شراب درست کنید؟

همچنین مشاهده کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *