روغن قهوه – یک دستور العمل و فواید شگفت آور سلامتی

Little Coffee Place توسط خوانندگان نگهداری می شود. وقتی از طریق پیوندهای سایت ما خرید می کنید ، می توانیم کمیسیون شریک را بدست آوریم.

حصیر کره و قهوه

قهوه و کره ممکن است یک انتخاب واضح برای جفت شدن به نظر نرسد. از این گذشته ، قهوه صاف ، قوی و بیشتر فاقد کالری است. کره در طرف دیگر سنگین ، خامه ای و پر کالری است.

به نظر نمی رسد که در نگاه اول اتفاقی باشد که در بهشت ​​ساخته شده است ، اما بسیاری از مردم دهه ها ، اگر نه قرن ها ، به قهوه کره اضافه کرده و به آن قسم خورده اند. در اتیوپی ، کشوری که قهوه در آن متولد شده است ، آنها از اوایل قرن نهم از روغن شفاف به عنوان افزودنی قهوه آسیاب شده استفاده کردند.

در کشورهای آسیایی مانند تبت ، هند شمالی ، ویتنام و سنگاپور ، تغییرات کره یا قهوه بیش از یک قرن محبوب بوده است.

بنابراین روغن موجود در قهوه دور از تازگی کامل نیست. وی در سالهای اخیر با موفقیت ، مدیر عامل ضد گلوله ، دیو آسپری ، از تبت بازگشت و در آنجا چای سیاه و کره را به او ارائه دادند ، به محبوبیت بیشتری رسید. این امر باعث ایجاد ایده معرفی قهوه کره در ایالات متحده شد. از آن زمان ، این روند علاقه و مقلد بسیاری را برانگیخته است.

گراس فید قی

خاکستری ، علف تقویت شده ، 13.5 انس

به این ترتیب ، هیچ چیز جدید و عجیبی نیست. در حقیقت ، اگر ما با دقت بیشتری فکر کنیم ، این ترکیب چندان عجیبی نیست. این کرم عنصر اصلی بسیاری از کافه ها است ، قرن هاست که به قهوه اضافه می شود. و خامه مانند کره ، یک محصول لبنی سنگین است و کالری زیادی دارد.

هیچ کس آن را عجیب نمی داند ، بنابراین روغن نیز نباید باشد. خامه و کره از نظر طعم و بافت مشابه هستند ، افزودن هر دو به قهوه کاملاً طبیعی است.

شاید مهمتر اینکه ، چرا.

چرا کره را به قهوه اضافه می کنید؟ مزایا ، طعم و سلامتی چیست؟

بیایید پس ببینیم که چرا تصمیم دارید کمی فنجان قهوه بعدی خود اضافه کنید.

چرا کره را به قهوه اضافه کنیم

طعم ، بیشتر مانند هر چیزی که مربوط به قهوه است ، اگر طعم آن را دوست دارید ، چرا نه؟ کره بدیهی است که می تواند سطحی از چگالی و بافت صاف را فراهم کند که شیر ساده یا هر یک از مشتقات لبنی قادر به آن نیستند. در دهان بسیار سنگین تر از کرم است ، در عین حال کمتر گازدار است و می تواند احساس قهوه متراکمی را ایجاد کند. این چیزی است که شیر مایع بیشتر نمی تواند آن را بدون کف و بخارپز انجام دهد.

قهوه مورد علاقه ما

کافه LifeBoost

LifeBoost یک مارک بهداشتی و قهوه ارگانیک است که تمام قهوه های ارگانیک کم اسید را می فروشد و تیم های ما به دنبال قهوه می روند! آنها همچنین برای اولین بار 50٪ تخفیف برای همه مشتریان به خوانندگان ما ارائه می دهند. بنابراین سعی کنید و ببینید که چرا این راه حل ما است!

به این ترتیب ، روغن موجود در قهوه می تواند راهی برای تهیه قهوه ای غلیظ ، سنگین تر و احساس خامه باشد ، بدون اینکه با شیر و خامه بخار و کف آن کنار بیاید.

کره ای که در یک فنجان قهوه ذوب می شود

پس راحتی یکی دیگر از عواملی است که با سلیقه همراه است. بسیار ساده است که فقط یک قاشق چای خوری کره را روی قهوه تازه دم کرده قرار دهید ، صبر کنید تا ذوب شود و از فنجان کره لذت ببرید. به سختی مهارتی وجود دارد که قهوه کره را برای مبتدیان در دنیای تولید قهوه قابل دسترسی کند.

برخلاف برخی از دستورالعمل های پیچیده تر قهوه ، قهوه کره نیازی به تهیه اسپرسو ندارد. می توانید از دستگاه قهوه ساز مورد علاقه خود مانند Aeropress یا French Press و یک مخلوط کن معمولی استفاده کنید. بنابراین تجهیزات لازم برای تهیه قهوه حداقل و در دسترس همه است.

چرا پس چرا “چرا که نه” بیشتر است؟ با داشتن حداقل این نیازها و مهارت های مورد نیاز برای تهیه قهوه کره خوب ، دلیلی وجود ندارد که حداقل یک بار سعی کنید آن را درست کنید. حداقل فقط برای دیدن اینکه آیا شما آن را دوست دارم یا نه.

استفاده از روغن نارگیل

مانند هر چیزی که حاوی لاکتوز و منشا animal حیوانی باشد ، گزینه دیگری برای استفاده از روغن در قهوه وجود دارد. روغن نارگیل را می توان به راحتی به جای روغن کلاسیک برای گیاهخواران یا عدم تحمل قهوه- لاکتوز اضافه کرد. روغن نارگیل ماده چربی دیگری است که حتی سریعتر از روغن طبیعی با قهوه مخلوط می شود.

بافت و طعم آن متفاوت خواهد بود. روغن نارگیل نسبت به کره مشتق شده از شیر ، با کمی “کرم” ، غلیظ تر است. از طرفی ، روغن نارگیل راحت تر مخلوط می شود و کمتر از کره عطر و طعم قهوه را می پوشاند. ساختار قهوه با روغن مناسب کاملاً متفاوت است ، اما بسیاری آن را ترجیح می دهند.

مدتهاست که درباره مزایای سلامتی روغن نارگیل در مقابل روغن بحث شده است. هر دو حاوی کالری زیادی هستند ، یک بسته چربی اشباع شده همراه با اسیدهای چرب متوسط ​​زنجیره قابل هضم (MCT) داشته باشید.

در حالی که مورد دوم با ایجاد احساس سیری به شما کمک می کند و به سرعت توسط بدن جذب می شود ، مورد اول دقیقاً مزیتی برای قلب و گردش خون نیست. کالری زیادی که هم در کره و هم در روغن نارگیل وجود دارد می تواند بسیاری از رژیم های غذایی را از بین ببرد.

ارزیابی خود را بین کره یا روغن نارگیل انجام دهید که بر اساس آن برای رژیم غذایی و نیازهای شما بهتر است.

در هر صورت ، روغن نارگیل تقابلی در برابر روغن نیست. بسیاری هر دو را به امید دستیابی به بهترین حالت از هر دو جهان اضافه می کنند. دستورالعمل های شخصی قهوه کره نیاز به استفاده از هر دو منبع چربی در یک قهوه کره ای مناسب دارند ، بنابراین لازم نیست انتخاب کنید.

قهوه کره در مقابل قهوه ضد گلوله

اصطلاح “قهوه غیر قابل نفوذ” قطعاً توسط بسیاری از شما خوانندگان شنیده شده است. آیا قهوه با کره همان قهوه غیر قابل نفوذ است؟ نه دقیقا.

برای مبتدیان ، Bulletproof نام تجاری است که توسط همان Dave Asprey ایجاد شده است و ایده افزودن کره به قهوه در ایالات متحده را از تبت ارائه داده است. در حالی که قهوه کره فقط یک دستور العمل تهیه شده از کره و یا روغن نارگیل با قهوه مخلوط با هم است ، قهوه غیر قابل نفوذ بیش از این است.

این یک روش خاص برای تهیه قهوه کره ای است که فقط از روغن بدون علف تغذیه شده با علف استفاده می شود و شامل مایعی به نام روغن MCT است. اینها همان اسیدهای چرب موجود در روغن نارگیل هستند ، اما برای ایجاد این تری گلیسیرید با زنجیره متوسط ​​استخراج می شوند.

کره شکسته

این ماده در قهوه غیر قابل نفوذ به عنوان منبع فوری انرژی استفاده می شود ، که باید متابولیسم شما را بهبود بخشد و خیلی سریع جذب بدن شود.

منظور از قهوه ناپایدار به عنوان بخشی از رژیم غذایی است که توسط شرکت تهیه کننده دستور العمل قهوه تهیه شده است. این یک برنامه کاهش وزن بدون از دست دادن انرژی و همزمان یک رژیم غذایی متعادل است. قهوه زره پوش چیزی فراتر از قهوه کره ای است ، مخصوصاً ساخته شده و بخشی از یک رژیم غذایی و سبک زندگی بزرگتر محسوب می شود.

قهوه کره فقط یک دستور العمل است و کاملاً قدیمی است. این گزینه های زیادی دارد ، اما فقط همان باقی مانده است ، یک دستورالعمل برای لذت بردن از قهوه. فواید آن برای سلامتی فقط مکمل دستور العمل است و به اندازه قهوه غیر قابل نفوذ برای ایده ضروری نیست.

و صحبت از دستور العمل ها ، بیایید به چگونگی تهیه کره قهوه کلاسیک بپردازیم.

دستور تهیه قهوه با کره

برای قهوه کره کلاسیک فقط به سه ماده اولیه نیاز دارید: روغن نمک ، روغن نارگیل و قهوه مورد نظر خود. سپس برای تهیه قهوه به سیستم دم آوری نیاز دارید. و همانطور که دیدیم ، واقعاً همه این کار را خواهند کرد. به علاوه یک مخلوط کن برای مخلوط کردن همه چیز با هم.

مراحل تهیه قهوه کره کاملاً مشخص است. قهوه خود را همانطور که می خواهید درست کنید ، یک تکه کره و یک توپ روغن نارگیل به آن اضافه کنید. همه چیز را در مخلوط کن ریخته و حدود 30 ثانیه له کنید. درون لیوان سرو بریزید و لذت ببرید.

این دستور اصلی است. از آنجا ، مانند اکثر نوشیدنی های قهوه ، می توانید آن را به دلخواه شخصی سازی و تصفیه کنید. می توانید نسخه های قهوه را با کره در دستور العمل های کلاسیک قهوه تهیه کنید. به عنوان مثال ، برای تهیه قهوه موکا ، روی آن کمی پودر کاکائو بپاشید. عصاره نعناع را به موکا نعنا اضافه کنید.

لاته قهوه کره را می توان با پاشیدن عصاره وانیل و / یا کمی شیر تهیه کرد. یک توپ خامه زده می تواند قهوه کره را به قهوه کره وین تبدیل کند.

شما ایده گرفتید

یک یا دو ماده از یک نوشیدنی دیگر قهوه را در دستور العمل اصلی قهوه با کره ترکیب کنید و یک نوع کره در آن ایجاد کنید.

معایب روغن

کسانی که در بین شما از سلامت بیشتری برخوردار هستند ممکن است قبلاً به چند معایب قهوه کره فکر کرده باشند.

از آنجا که قهوه با کره ، به همراه قهوه پسر عموی معروف آن ، به عنوان جایگزینی برای صبحانه برای اشباع و حفظ رژیم غذایی مناسب تبلیغ می شود ، بلافاصله برخی از معایب این انتخاب به ذهن خطور می کند.

اول ، قهوه با کره به تعداد مواد مغذی سالم مانند پروتئین ها ، ویتامین ها و مواد معدنی به عنوان یک میان وعده مناسب نزدیک نمی شود. اطمینان حاصل کنید که سایر وعده های غذایی روزانه می توانند چنین مواردی را فراهم کنند ، زیرا فقط قهوه با کره نیست.

کالری حتی با شیر بسیار بالاتر از قهوه طبیعی است. قهوه به تنهایی حدود 2 کالری دارد ، اما روغن نارگیل و کره می توانند به تنهایی تا 200-250 کالری جمع کنند. اگر قهوه کره فقط صبح نمی نوشید ، این مقدار را در ذهن داشته باشید و اینکه آیا هدف کالری روزانه شما را برآورده می کند یا خیر.

مقدار زیاد چربی در قهوه کره می تواند باعث ناراحتی معده برای برخی شود. نفخ شکم و اسهال در برخی از افراد که تحمل کمی به اسیدهای چرب دارند ، قابل اغماض نیست.

میزان کلسترول موجود در روغن جای نگرانی دارد. کلسترول در رژیم غذایی به طور مساوی بر همه تأثیر نمی گذارد ، اما برای برخی از افرادی که بیش از حد به کلسترول واکنش نشان می دهند ، قهوه با کره می تواند سطح کلسترول خون را به طور جدی افزایش دهد.

مانند هر چیزی که به رژیم غذایی مربوط باشد ، حفظ تعادل مناسب نیز کلیدی است. قبل از مصرف قهوه کره مانند قهوه معمول صبح ، با پزشک خود مشورت کنید. به خصوص اگر نیازی به رژیم غذایی پر چربی نیست.

نتایجی که اظهار شده

قهوه با کره و نسخه تجاری آن ، مقاوم در برابر گلوله ، امروزه دیوانه است و به دلایل بسیار خوبی. این خوشمزه است ، بافتی به قهوه می دهد که فقط شیر قادر به آن نیست و یک نوشیدنی دلپذیر و دلچسب قهوه برای یک صبح گرم و گرم است. ورزشکاران با دادن کالری زیاد به همراه کافئین بدون بارگیری در آنها با قندها ، مانند نوشیدنی های قهوه حاوی شیر ، فواید آن را کشف کرده اند.

ساخت آسان ، لذت بردن از آن ، دارای ترکیبات مشترک و کم هزینه است. فقط از مضرات سلامتی آن آگاه باشید و قبل از قرار دادن آن در رژیم غذایی با پزشک خود مشورت کنید. اگر سلامتی شما اجازه می دهد ، قهوه کره کاملاً ارزش امتحان کردن را دارد. انجام این کار آنقدر آسان است که حیف است که آن را رها کند ، حتی هر از گاهی.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *