راهنمای کامل قهوه آلمانی (کباب ، طعم و نکات)

قهوه آلمانی برای بستنی

پانتئون کشورهای تولید کننده قهوه دارای اعضایی از سراسر جهان است. برزیل و کلمبیا در آمریکای جنوبی ، کنیا و اتیوپی در آفریقا ، اندونزی و سوماترا در اقیانوس آرام و تعداد بیشمار دیگر تولیدکنندگان قهوه با کیفیت بالا در سراسر جهان پراکنده شده اند. یکی از کشورهایی که بعید است وقتی به قهوه فکر می کنید ذهن شما را درگیر کند آلمان است.

در این مقاله ما هر آنچه در مورد قهوه آلمانی می دانیم به شما آموزش می دهیم. ما در مورد انواع قهوه آلمانی صحبت می کنیم ، با توجه به سلیقه خود کدامیک را انتخاب کنید و در صورت تمایل به امتحان قهوه آلمانی به دنبال شرکت های خاصی باشید. در حالی که قهوه آلمانی به اندازه آبجو آلمانی شناخته شده نیست ، امیدواریم بتوانیم شما را متقاعد کنیم که ارزش آن را دارد تا زمانی که کارمان تمام شود. بیا شروع کنیم.

جدا کننده 3

قهوه آلمانی چیست؟

شاید فکر کنید این یک سوال احمقانه است. بدیهی است که قهوه آلمانی قهوه ای از آلمان است. نکته پیچیده نشان می دهد که منظور ما از قهوه آلمانی چیست ، زیرا آلمان قهوه خود را تولید نمی کند. تقریباً همه قهوه های جهان در کمربند قهوه پرورش می یابند ، یک نوار باریک عرض جغرافیایی که کره زمین را در نواحی گرمسیری سرطان و Capricorn احاطه کرده است. به طور خاص ، آلمان یک کشور گرمسیری نیست و بنابراین قهوه تولید نمی کند.

قهوه به آب و هوای گرم و مرطوب با بارندگی زیاد نیاز دارد ، که این امر آلمان را به کشوری بد برای تولید قهوه تبدیل می کند. برای مثال مقایسه قهوه آلمانی با قهوه کلمبیایی منطقی نیست ، مانند مقایسه سیب با پرتقال. قهوه آلمانی ویژگی های منحصر به فرد خود را از فرآوری پس از آن به دست می آورد ، نه از تکنیک های رشد یا عوامل محیطی خاص.

بیشتر عطر دانه های قهوه از نحوه رشد آن ناشی می شود ، اما همچنین نحوه بو دادن و آماده سازی قهوه نیز مهم است. در این مرحله ، پس از کشت ، قهوه آلمانی دارای ویژگی متفاوتی از قهوه مناطق دیگر است. قهوه آلمانی را می توان با دانه های کلمبیا یا دانه های کنیا یا دانه هایی با منشاء دیگر تهیه کرد و به دلیل طرز تهیه آن همچنان قهوه آلمانی محسوب می شود.

مردی که یک قاشق بزرگ دانه قهوه در دست داشت
اعتبار تصویر: cottonbro ، Pexels

کباب آلمانی

اگر مدتی است که قهوه می نوشید ، احتمالاً در مورد قهوه سرخ کرده فرانسوی و برشته ایتالیایی شنیده اید. همچنین کباب های اتریشی و کباب های وینی وجود دارد ، اما معمولاً کافه یا کبابی پیدا نمی کنید که کباب آلمانی ارائه دهد. این به این دلیل است که کباب آلمانی اغلب یک کباب نرم و متوسط ​​است که به تنهایی متمایز نمی شود. در حالی که کباب فرانسوی می تواند پررنگ و تیره باشد و کباب ایتالیایی نرم و شکلاتی است ، کباب آلمانی اغلب فقط طعم قهوه “معمولی” را دارد.

ما می خواهیم تأکید کنیم که قهوه معمولی بودن هیچ ایرادی ندارد ، اما این توضیح می دهد که چرا شما نمی شنوید که فردی برای قهوه در محل مورد علاقه شما یک سوخاری آلمانی سفارش دهد.

کافه فضای باز در آلمان
کافه های فضای باز در هایدلبرگ ، آلمان اعتبار تصویر: Unsplash

مارک های قهوه آلمانی

قهوه آلمانی اخیراً در مکان جالبی قرار گرفته است ، جایی که تنها چند مارک بیش از 85 درصد قهوه فروخته شده در کشور را کنترل می کنند. در نهایت ، این بدان معناست که تنوع در سبک ها و کیفیت کمتر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می رسد.

محبوب ترین و با ارزش ترین مارک قهوه آلمانی Dallmayr است. آنها انواع مختلفی از قهوه های عربیکا مانند اتیوپی ، کونا و جامائیکا را ارائه می دهند. آنها از سنت سنتی پخت نرم آلمانی استفاده می کنند و محصولات پخته ای کم ارزش اما معطر تولید می کنند. به طور کلی ، می توانید انتظار داشته باشید که قهوه Dallmayr از یک کیسه به کیسه دیگر یکنواخت و کمی نرم تر از سبک مشابه کباب غیر آلمانی باشد.

یکی دیگر از مارک های معروف قهوه آلمانی Tchibo است که از کیف Chillinghiryan ، یکی از نامهای بنیانگذار و bohnen ، کلمه آلمانی برای دانه ، گرفته شده است. آنها قهوه آسیاب شده و دانه های کامل قهوه و تجهیزات تهیه قهوه را می فروشند و یک فروشگاه آنلاین دارند که اگر می خواهید قهوه آنها را در خارج از آلمان امتحان کنید ، می توانید از آن دیدن کنید.

آخرین مارک قهوه آلمانی که بر آن تأکید می کنیم EduScho است. در مقایسه با Tchibo و Dallmayr ، EduScho قهوه ای با کیفیت کمی پایین تر است ، اما زیاد نیست. EduScho معمولاً کمی ارزان تر از سایر مارک ها برای جبران کیفیت پایین تر است و گزینه خوبی برای احساس قهوه اصیل آلمانی است. مانند Dallmayr و Tchibo ، از EduScho انتظار یک فنجان قوی و جسورانه نداشته باشید ، زیرا قهوه آنها سبک است و نوشیدن آن آسان است.

جدا کننده 5

نتیجه

آلمان بخاطر آبجو ، اتومبیل و مهارت های مهندسی اش معروف است نه تولید قهوه با کیفیت بالا. قهوه آلمانی به میزان قابل توجهی نرمتر از کباب شده در سایر کشورها است ، اما این امر آن را بد نمی کند. اگر قهوه تمیز و تمیز می خواهید ، قهوه آلمانی انتخاب خوبی است ، زیرا برشته شدن صندلی عقب کشاورز را گرفته و دانه ها را برای انجام کار رها می کند.

اگر از طرفداران کباب های بزرگ و پر از طعم مالت در صورت خود هستید ، احتمالاً قهوه آلمانی را دوست نخواهید داشت. اما ، از سوی دیگر ، اگر با انتظارات و کنجکاوی مناسب برای امتحان کردن سبک حفظ شده قهوه وارد شوید ، به احتمال زیاد از آن لذت خواهید برد.

همچنین ببینید: طرز تهیه Eiskaffee (قهوه بستنی آلمانی)


تصویر توصیه شده: silviarita، Pixabay

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *