راهنمای کاملی برای طعمهای لاته استارباکس

کافئین استارباکس

استارباکس طیف وسیعی از نوشیدنی ها را ارائه می دهد ، اما این کافه را بیشتر می توان به لته هایش معروف کرد. شما در مورد واتیل و لاته کارامل چیزی شنیده اید ، اما در مورد پسته یا دولچه دارچین چطور؟

ما اینجا هستیم تا بهترین طعم های لاته استارباکس ، از جمله گزینه های کلاسیک و فصلی را به شما معرفی کنیم. ما همچنین انتخاب عظیمی از مواد افزودنی ، سس ، شربت و سایر مواردی را که می توانید به هر نوع لاته اضافه کنید ، به شما نشان خواهیم داد! آماده شوید تا غذای خامه ای مورد علاقه خود را پیدا کنید.

جدا کننده 2

طعم های کلاسیک Starbucks Latte:

در منوی رسمی استارباکس تنها پنج لاته پیدا خواهید کرد – اگرچه ما شامل لاتای موکا هستیم.

1. کافه لاته

کافه لاته یک لاته کلاسیک استارباکس است که با شیر بخارپز و دو فنجان اسپرسو تهیه می شود. اگر یک لاته بخواهید ، این نوشیدنی است که دریافت خواهید کرد – اگرچه می توانید آن را با انواع شیر یا شربت سفارشی کنید.

نوشیدنی لاته استارباکس
اعتبار تصویر: Unsplash

2. دارچین دولچه لاته

Dolce Cinnamon Dolce یکی از ستون های Starbucks است ، یک لاته با چاشنی محبوب که با شربت dolce دارچین تهیه می شود و روی آن را خامه زده شده و dolce دارچین قرار می دهد. می توانید انتظار نت های خوشمزه ای از دارچین ، شکر ، کره و وانیل را داشته باشید.

3. Starbucks Reserve Latte

اگر از Starbucks Reserve یک لاته سفارش دهید ، از اسپرسو ساخته شده با لوبیاهای درجه یک شرکت “دسته های کوچک” لذت خواهید برد. این یک لاته کاملاً طعم دار نیست ، اما طعم دهنده های غیرمعمول شدید اسپرسو را مشاهده خواهید کرد.

4. Starbucks Reserve Hazelnut Bianco Latte

این نوشیدنی همچنین از اسپرسوی ویژه Starbucks Reserve bean استفاده می کند ، اما شیر شیر بخار پز شده با فندق و پرالین را نیز اضافه می کند. کمی طعم شیرین ، بسیار مغزدار و بسیار طعم قهوه عالی ، این طعم لاته استارباکس ارزش امتحان کردن را دارد!

لاستیک وانیلی لاغر استارباکس

5. لاته وانیلی بلوند

Latte Starbucks Blonde Vanilla Latte از رست بلوند امضا شده استارباکس – سبک ترین سطح پخت این شرکت – برای تهیه اسپرسو استفاده می کند. این به نوشیدنی طعم خشن تر و پیچیده تری می دهد که با پاشیدن شربت وانیل تکمیل می شود.

6. کافه موکا

اگر عاشق شکلات هستید ، مطمئناً با کافه موکا آشنا هستید که در اصل یک لاته ساده با سس موکا شکلاتی و خامه شیرین شیرین است. این نسخه شکلات داغ بزرگسالان است!

موکا چیست
اعتبار تصویر: Unsplash

7. Starbucks Reserve Mocha شکلات تیره

این یک نسخه جسورانه تر و تلخ تر از موکا کلاسیک است ، از جمله دانه های قهوه Reserve نفیس و یک سس موکا تیره و کم شیرین.

8. آرد شکلات سفید

موکا شکلات سفید نیز نوشیدنی کاملاً شناخته شده استارباکس است. این یک سس شکلات سفید به جای سس موکا ارائه می دهد. با وجود نام ، در این نوشیدنی شیرین و خامه ای شکلات واقعی وجود ندارد!

جدا کننده 1

طعم های فصلی استارباکس لاته:

علاوه بر این منوی کلاسیک لاته ، استارباکس چرخش فصلی لاتهای با طعم را ارائه می دهد. نوشیدنی های جشن در آن فنجان های کلاسیک قرمز سرو می شود ، اما چند لاته فصلی دیگر نیز وجود دارد که می توانید در سایر اوقات سال تهیه کنید.

9. PSL (Pumpkin Spice Latte)

احتمالاً یکی از معروف ترین نوشیدنی های استارباکس نوشیدنی PSL یا Pumpkin Spice Latte است. این نوشیدنی پاییزی شامل شربت کدو تنبل و تعدادی ادویه جات پاییزی است. آیا بدون جرعه ای تند مثل پاییز خواهد شد؟

عسل-کدو تنبل-ادویه-اواخر_Nataliya-Arzamasova_shutterstock
اعتبار: ناتالیا آرزاماسووا ، Shutterstock

10. شیر بادام زمینی

Starbucks Pistachio Latte یکی از جدیدترین پیشنهادات این زنجیره است که شامل پسته و بیسکویت کره قهوه ای شور است. اگر نمی توانید این نوشیدنی جدید را در استارباکس محلی خود پیدا کنید ، چرا سعی نمی کنید آن را در خانه تهیه کنید؟

پسته لاته استارباکس خانگی

پسته استارباکس با کره قهوه ای خوشمزه یک نوع خامه ای ، مغزدار است. شما می توانید با یک شربت پسته ساده و مخلوط کره شکر قهوه ای نسخه چشمگیری را در خانه تهیه کنید. خوشمزه و آه خیلی راضی کننده!

این دستور خوشمزه را امتحان کنید!

پسته سبز

11. موکا نعنا از نعناع

با ترکیب شکلات و نعناع ، Peppermint Mocha Latte بهترین درمان زمستانی است! این لذت را پس از یک روز طولانی اسکیت روی یخ یا خرید هدایای تعطیلات سفارش دهید.

12. لاته نان زنجبیلی

لاته شیرینی زنجبیلی حاوی شربت نان زنجبیلی فصلی ، جوز هندی آسیاب شده و شربت وانیل است. ایده آل برای لذت بردن از پخت جشن خود را!

دستور پخت کلوچه لاته
تصویر: عکاسی P Maxwell ، Shutterstock

13. Eggnog Latte

Eggnog عطر و طعم کلاسیک دیگری برای تعطیلات است و لاته تخم مرغ – که اسپرسو را به نوشیدنی معمول اضافه می کند – معمولاً هر ماه نوامبر در منوهای استارباکس ظاهر می شود. در زمان های مختلف سال خلق و خوی دارید؟ یکی را در خانه درست کن!

14. لاته کارامل سوخته

Brulee کارامل یک نسخه بسیار تاریک از کارامل است و این لاته یک خوراکی شیرین است که با یک آب نبات کارامل پوشانده شده است. معمولاً در پاییز و زمستان موجود است.

جدا کننده 4

طعم های لاته استارباکس خود را سفارشی کنید

هنگام سفارش Latte در استارباکس ، می توانید تقریباً هر مورد را سفارشی کنید. این به معنی سفارشی کردن شیر ، اسپرسو و طعم دهنده های اضافه شده است.

اسپرسو ، شیر و شکر

برای شیر ، می توانید نوع دلخواه شیر ، دمای بخار و مقدار کف شیر را انتخاب کنید. برای اسپرسو می توانید تعداد اسپرسو ، سبک اسپرسو ، ترتیب ریختن و نسبت اسپرسوی بدون کافئین ، بلوند و ساده را انتخاب کنید. همچنین می توانید شیرین کننده های مایع (شکر نیشکر ، شربت کلاسیک یا مخلوط عسل) و شیرین کننده های جامد (عسل ، اسپلندا ، استویا به صورت خام ، شکر و شکر به صورت خام) اضافه کنید.

کالری از قهوه استارباکس

سس ها

استارباکس سه سس ارائه می دهد: کارامل تیره ، موکا و موکا شکلات سفید. سس های موکا را می توان در کلاسیک Starbucks Caffe Mocha و White Chocolate Mocha یافت ، اما سس کارامل تیره مسئله ای جداگانه است. می توانید آن را به لاته خود اضافه کنید تا یک لاته کاراملی خوشمزه و شدید درست کنید.

شربت

استارباکس دارای تنوع بسیار زیادی شربت قهوه است ، اگرچه ممکن است فروشگاه خاص شما همه آنها را نداشته باشد. برنامه استارباکس در حال حاضر 12 شربت را ذکر کرده است: شکر قهوه ای ، کارامل ، دلمه دارچین ، قیف ، فندق ، نعناع ، زنجبیل آناناس ، تمشک ، دولچه دارچین بدون شکر ، وانیل بدون شکر ، کارامل و وانیل.

Starbucks Pumpkin Spice Latte
اعتبار تصویر: دکتر فشار ، شاتر استوک

پودرها

استارباکس دو پودر را ارائه می دهد که می توانید به لاته اضافه کنید: پودر مالت شکلات و پودر وانیل. هر دوی این پودرهای شیرین می توانند لاته شما را در جهت یک شیردوش حمل کنند ، مخصوصاً اگر مواد شیرین اضافه کنید.

تاپینگ

صحبت از مواد پر کننده است ، چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید از باریستا بخواهید نوشیدنی شما را بریزد! این گزینه ها شامل خامه زده شده ، کف سرد ، پودر دارچین ، باران (کارامل ، موکا یا توت فرنگی) ، دارچین دارچین پاشیده و یک قیف قیف ذوب شده است.

چای

اگر عاشق چای هستید ، می توانید به راحتی چای را به هر لاته اضافه کنید. این کار آن را به چای لاته کثیف تبدیل می کند – مخلوطی از چای سیاه ، ادویه جات ، شیر خورشتی و اسپرسو.

کاسه های ونتی استارباکس
اعتبار تصویر: Unsplash

اگر فکر می کنید منوی استارباکس طعم لاته کمی خسته کننده است ، همیشه می توانید با استفاده از طیف گسترده ای از شربت ها ، سس ها ، پودرها و مواد افزودنی خود را ایجاد کنید! در صورت شخصی سازی زیاد ، توصیه می کنیم باریستا را کمی بیشتر کج کنید.

تراش شکلاتی را به لاته وانیل اضافه کنید تا کلوچه ها و خامه طعم دار شود ، سعی کنید شربت مغز عنبیه را در کدو تنبل Spice Latte خود بپاشید ، یا یک سس کارامل تیره در موکا بریزید تا مزه قهوه ای کاراملی شود. چرا آزمایش نکنید و ببینید چه چیزی را دوست دارید؟

تقسیم کننده 5

افکار نهایی

امیدواریم این راهنمای دقیق برای بهترین طعم دهنده های لاته استارباکس به شما در سفارش نوشیدنی بعدی کمک کند! گزینه های زیادی وجود دارد ، از جمله کلاسیک هایی مانند Latce Dolce و Mocha Cinnamon Lattes ، پیشنهادات فصلی مانند ادویه کدو تنبل و لاته Peppermint Mocha ، و همچنین تعداد زیادی از مواد افزودنی ، سس ها و شربت هایی که می توانید به هر لاته اضافه کنید. با وجود بسیاری از گزینه های خوشمزه ، منتظر چه چیزی هستید؟

همچنین مشاهده کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *