راهنمای هدایای تعطیلات برای دوستداران قهوه

از آنجا که تعداد فنجان های قهوه ای که در سراسر دنیا از آن لذت می برید هر روز دو میلیارد به شمال پرواز می کند ، واضح است که عشق بشریت به این نوشیدنی به اندازه شب های دسامبر عمیق است. و با این حال ، مانند دانه های برف در انقلاب زمستانی ، هیچ دو دوستدار قهوه از نظر عادت ها و ترجیحات دقیقاً شبیه هم نیستند.

بنابراین ، در زندگی شما هیچ راه حل هدیه جهانی برای دوستداران قهوه وجود ندارد ، و به خصوص در این لحظات ، به خصوص سریع ، ارزش این است که کمی فکر کنید تا به لبخندی واقعی برای پذیرش هدیه برسید ، و نه فقط یک لبخند مودبانه.

نکته اصلی این است که هم از خودسری اجتناب کنید و هم از هرگونه فرضیه که همیشه تغییر خوش آمدید. برای بسیاری ، تهیه قهوه می تواند تسلی خاطر دنیایی باشد که دیوانه شده است. آداب و رسوم آرام صبحگاهی ما از معدود مواردی است که می توان پیش بینی و کنترل کرد ، بنابراین شاید این سال برای بهم ریختن مسائل نباشد.

بنابراین ، توصیه می کنیم که a ندهید قهوه با شیر ریختن عاشق مخروط یا AeroPress عاشق ریختن ، حداقل امسال. هر سیستم جدیدی که از آبجوسازی معمولی در خانه شگفت زده شود ، می تواند محلی را برای کوچک شدن در کشوی آشپزخانه که به ندرت استفاده می شود ، پیچاند.

اقدامی مطمئن تر و دقیق تر ، دسترسی به علایق موجود شخص مورد علاقه خود به جای معرفی کارتهای وحشی جدید است. این پیام نه تنها منتقل می شود که شما آنها را به خوبی می شناسید و به آنها توجه می کنید ، بلکه همچنین می خواهید زندگی را آسان تر کرده و آنها را همانگونه که دوست دارید دوست داشته باشید.

برای پخش گرما و شادی در بین تمام قهوه ها در این فصل جشن ، بررسی قهوه راهنمای هدیه زیر را با کمی چیز خاص برای همه ارائه می دهد.

برای مطبوعات فرانسه یک سنت گرای

همکار از مطبوعات Clara فرانسه– 99 دلار

https://fellowproducts.com/

همکار Clara عکس مطبوعاتی فرانسه

همکار همیشه کمی اضافی به میز می آورد و Clara French Press که در آینده عرضه خواهد شد یک نسخه برتر است. این محصول تازه اعلام شده باید در حدود 17 نوامبر در وب سایت Fellow ظاهر شود و تحویل آن قبل از شکرگذاری آغاز شود. [Update: Fellow has postponed the release of this product until mid-December, 2020.] روش کلاسیک مطبوعات فرانسوی Clara دسته زیبایی و ضد وزنی ظریف کتری های Fellow’s Stagg را می دهد ، که بر روی میز بسیار زیبا به نظر می رسد و ارگونومی ریختن را بهبود می بخشد. علائم روی پوشش داخلی نچسب پارچ استیل عایق بندی شده ، نسبت آسیاب و آب را برای کره چشم آسان می کند و این شرکت ادعا می کند که فیلتر مش فوق العاده ظریف 230 میکرونی (60 its) باعث تمیزتر شدن آن از حد متوسط ​​فنجان .

برای مبتدیان با آشپزی دستی

قهوه ساز برای ریختن Oxo – 15.99 دلار

https://www.oxo.com/pour-over-c کافی-maker-with-water-tank.html#

افزودن آب گرم به قهوه آسیاب شده شبیه گفتن یک شوخی است – همه این موارد در هنگام زایمان است. نور ، جریان پایدار و حتی اشباع قهوه آسیاب شده برای بهترین نتیجه مهم است و قهوه ساز Oxo Pour-Over قهوه را هر دو آسانتر می کند فقط کافی است که مقدار کافی آب گرم را روی آن بریزید و دستگاه آن را پخش کرده و روی آن ، با احتیاط ، ثابت و یکنواخت قهوه را بریزید. اولین قدم عالی برای کسی که کنجکاو است با دستی بنوشد اما برای ثبت نام در مدرسه باریستا کاملا آماده نیست.

برای طرفدار بیرون ریختن

کلاه اوریگامی – 34 دلار

https://www.slowpoursupply.co/collections/origami-dripper/products/origami-dripper-m

اوریگامی دریپر اگرچه نسبت به تولیدکننده های مشابه ساخته شده توسط هاریو یا کالیتا کمتر شناخته شده است ، یک گزینه ریختن زیبا ، رنگارنگ و شاید انعطاف پذیرتر است که هم فیلترهای مخروطی هاریو و هم فیلترهای کف تخت کالیتا را می پذیرد و دنیای جدیدی از تکنیک های ممکن را باز می کند. ریختن افراد پرشور قبلاً عادت کرده است که هر از گاهی آسیاب ، دوز و ریختن را تنظیم کنند ، بنابراین سوئیچ جانبی به یک نگهدارنده فیلتر جایگزین نباید قایق را زیاد تکان دهد. فراموش نکنید که نگهدارنده قطره چوبی زیبا را همراه با خود قطره چکان خریداری کنید.

برای Espresso Maven

کفگیر – 37.95 دلار

https://prima-coffee.com/equorage/protonea-senger/espazzola-red

اسپازولا که در دستگاه اسپرسو استفاده می شود

تمیز کردن سر گروه از دستگاه اسپرسو از جنبه های مورد علاقه صنایع دستی نیست. رایج ترین ابزار موجود برای این کار ، برس نایلونی موی سخت ، تمایل دارد بیشتر از آنچه که اجازه می دهد آشفته شود. اسپازولا در حالی که در گروه قفل است ، صفحه ، مهر و موم و حتی کانال های فیلتر را با چند چرخش به جلو و عقب می مالد و تخلیه آن را مستقیماً به داخل سینی قطره ای هدایت می کند. ممکن است هدیه ای به اندازه دستکاری عادی با دستگیره چوبی یا ماسوره های دستی پرتاب شده سکسی نباشد ، اما باریستا در خانه شما آن را دوست خواهد داشت. برای دیدن نمایش تصویری اسپازولا ، کلیک اینجا.

برای قهوه سرد

هایپرچیلر – 24.99 دلار

https://hyperchiller.us/products/hyperchiller٪C2٪AE-v2-iced- قهوه ساز

در خانواده ای که بعضی از آن گرم و بعضی دیگر آن را خنک دوست دارند ، HyperChiller می تواند صبح های شما را برطرف کند. همچنین برای شخصی که یک فنجان صبحگاهی نان تست شده و سپس برخی چیزهای سرد یا همه چیز سرد را دوست دارد ، اما با طبیعت حسی کامل قهوه دم کرده گرم مناسب است. کافیست هر مقدار را که معمولاً می جوشانید و نیمی یا کل آن را از طریق چیلر ارسال کنید ، که یخ و قهوه را از هم دور نگه می دارد ، در حالی که نم نم باران داغ را به مدت حدود یک دقیقه و بدون رقت تبدیل می کنید. همچنین در پایان روز برای خنک سازی شراب و روحیه مناسب است.

برای آگهی افتخار

کتری برقی تاشو برای ولتاژ دو برابر Brentwood – 28.85 دلار

https://www.amazon.com/Brentwood-Appliance-KT-1508BK- دوتایی-ولتاژ-قابل جمع شدن / dp/B07NMT99NB/

دوستداران قهوه احتمالاً آبجوشی دارند که دوست دارند در جاده استفاده کنند ، اگرچه قطعه گمشده تقریباً همیشه کتری است ، با توجه به حجیم بودن آنها. کتری برقی تاشو Brentwood KT-1508BK به سرعت و با اطمینان آب کافی را گرم می کند تا مقدار قابل توجهی قهوه درست کند و سپس به اندازه جفت های اضافی جوراب خرد می شود. عزیز شما دیگر مجبور نیست به قهوه ساز تمیز شده و دارای قدرت کافی ناکافی برای اتاق هتل اعتماد کند یا در غرفه فرودگاه فقط برای آب گرم در صف منتظر بماند.

برای میزبان قدیمی

دسته شیشه ای 10 فنجانی Chemex – 47.50 دلار

https://www.chemexcoffeemaker.com/ten-cup-glass-handle-series-coffeemaker.html

عکس Chemex

Chemex همچنین لیوان آبجو 13 لیوان دم دستی را با بیش از دو برابر قیمتی که گفته می شود تا 65 اونس آبجو نگه می دارد ، ارائه می دهد. در همین حال ، Melitta یک سیستم مخروطی پلاستیکی و ایستگاه فلزی بسیار سودمندتر (به معنای کمتر زیبا) را ارائه می دهد که 60 اونس را با قیمت 33 دلار در خود نگه می دارد. اما برای ایجاد تعادل مناسب بین جذابیت ، میزان تولید و قیمت ، Chemex با 10 فنجان راهی عالی برای ارائه به دوستداران قهوه ابزاری است که به آنها امکان می دهد مهارت های ریختن خود را به نمایش بگذارند و در هنگام آمدن شرکت قهوه های معطر خود را به اشتراک بگذارند.

برای Evergreen Backpacker

Orphan Espresso Flatpack – 65 دلار

https://www.oehandgrinders.com/Flatpack- کلاسیک-سفر-قهوه-قطره چکان-با-بوم-بوم-مورد-p_122.html

سبک و بسته بندی شده دو ویژگی مهم هر کوله است. پوشش های باز قابل حمل تر از Orphan Espresso Flatpack نیستند ، سیلیکونی نازک که برای نگه داشتن فیلتر قهوه به یک مخروط پیچیده می شود. نسخه Classic همراه با یک کیف پول بوم واکس دار زیبا و یک دیسک نگهدارنده مخروطی تیتانیوم است ، یا وقتی که هر گرم از وزن نهایی بسته بندی واقعا مهم است ، یک Flatpack Ultralight با یک کیف پول Tyvec و یک دیسک فیبر کربن وجود دارد.

برای عاشق پخت

قاشق متصل کننده آکیوا – 14.95 دلار

https://www.akiva.io/lang-en/shop/ قاشق-قهوه-گل

برای ارزیابی کیفیت قهوه سبز قبل از خرید عمده آن و طراحی و ارزیابی پروفیل های بو دادن ، نانوایان حرفه ای با روشی وسواس گونه قهوه های خود را “شستشو” می کنند که شامل خیساندن نوع خاصی از قاشق با یک کاسه عمیق است. علاقه مندان به کباب کردن ، به ویژه هنگامی که سرگرمی های آنها در حال رشد است ، ممکن است نیاز به تهیه قهوه خود داشته باشند. اگر و وقتی این کار را انجام دهند ، یک قاشق فنجان منحصر به فرد یا حتی شخصی زیبایی ، نزدیکی و فردیت جدیدی را برای کار به ارمغان می آورد.

برای عاشق قهوه که همه چیز دارد

کارت هدیه قهوه و گواهی هدیه

Please Support Our Advertisers

صرف نظر از اینکه تعداد زیادی دستگاه دم ، قلم و لوازم جانبی دوستداران قهوه در طول سالها جمع کرده اند ، یک چیز وجود دارد که آنها همیشه به آنها بیشتر احتیاج دارند … قهوه. اما از آنجایی که سلیقه ها می توانند به مرور زمان تغییر کنند ، بهتر است انتخاب نوک پستان را به کام مورد نظر خود واگذار کنید. پیوندهای راحت را در دنبال کنید صفحه تبلیغ کننده ما دسترسی به کارتهای هدیه در بسیاری از بهترین نانواییهای ایالات متحده ؛ مقدار سخاوتمندانه ای را انتخاب کنید و بگذارید عزیزتان از کودکی در یک کافه از فرصت ها استفاده کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *