راهنمای نهایی جفت کردن قهوه

قهوه و یک تکه کیک

بسیاری از دوستداران قهوه از آزمایش دانه های جدید و روش های جدید دمیدن خوشحال می شوند ، اما تعداد کمی از افراد به این فکر می کنند که قهوه خود را با چه غذایی ترکیب می کنند. خوردن یک فنجان سریع قهوه مورد علاقه خود در راه کار به احتمال زیاد به معنای جفت کردن فوق تخصص شما ، اضافه کردن با نان یا مقداری شیرینی است. ما در حال حاضر نان شیرینی یا شیرینی نمی زنیم ، اما روشهای جالب زیادی برای جفت کردن قهوه و غذا وجود دارد که محدود کردن خود را در هر چیزی که فروشگاه محلی می فروشد شرم آور است.

در این مقاله شما را با دنیای شگفت انگیز جفت گیری آشنا می کنیم. ما قبل از اینکه لیستی آسان برای هضم داشته باشیم که کدام غذاها را با کدام قهوه ترکیب کنید ، با مرور برخی اصول کلی شروع می کنیم. ما همچنین روشهای آماده سازی و چگونگی تأثیر آنها بر جفت ها را مورد بحث قرار خواهیم داد. پاک کننده کام را بردارید و شروع کنیم!

جدا کننده 3

قوانین کلی و تصویر کلی

هر قهوه ای یکسان ایجاد نمی شود. این که قهوه شما از کجا می آید تأثیر چشمگیری بر طعم ، احساس دهان و غذاهایی دارد که به خوبی با آن سرو می شود. منشاء خاصی نیز به یک روش دم آوری خاص اختصاص داده می شود و انتخاب روش مناسب برای تهیه منشاء قهوه به شما کمک می کند حداکثر استفاده را از آن ببرید.

برای ساده سازی امور ، ما ریشه ها را به دسته های وسیعی طبقه بندی کرده و توصیه می کنیم از آنها برای تهیه آنها از پور یا پرس فرانسوی استفاده کنید. این فقط برای مقدمه است ، بنابراین به خاطر داشته باشید که سوراخ خرگوش بسیار عمیق تر از این سطح است. با این حال ، استفاده از این دستورالعمل ها به عنوان نقطه شروع به شما کمک می کند تا یک نقطه شروع برای تحقیقات آینده تشکیل دهید.


راهنمای جفت شدن قهوه

قهوه آفریقایی

توت فرنگی و قهوه
اعتبار تصویر: Pixabay
  • میوه ای ، نت های طعم رنگارنگ ، اسیدیته بالا ، قسمت میانی بدن
  • بهتر است آن را با روکش بپزید
  • به خوبی با میوه ترکیب می شود

قهوه های کنیا ، تانزانیا ، اتیوپی و اوگاندا معمولاً بسیار شیرین و میوه ای با اسیدیته بالا هستند. آنها اغلب زمانی که کمی تفت داده شوند ، بر طعم طبیعی حبوبات تأکید می کنند. قهوه های کمی بو داده آفریقایی در قسمت رویه می درخشند ، جایی که باریستاها کنترل دقیق تری بر فرآیند استخراج دارند.

از آنجا که قهوه آفریقایی معمولاً سبک ، ملایم و شیرین است ، با هر میوه ای به خوبی ترکیب می شود. سعی کنید تاپ آفریقایی را با زغال اخته ، تمشک ، گیلاس ، هلو ، آلو ، زردآلو یا مرکبات ترکیب کنید.


قهوه آمریکای مرکزی و جنوبی

قهوه و کروسان
اعتبار تصویر: Pixabay
  • نت های طعم خاکی با نت های شکلات و گردو
  • بهتر است با پرس فرانسوی تهیه شود
  • به خوبی با شکلات ، نان و مرغ ترکیب می شود

مخلوط کردن قهوه از آمریکای مرکزی و جنوبی با یکدیگر ، ارائه توصیه ها را دشوار می کند ، اما ویژگی های کلی قهوه آمریکای مرکزی و جنوبی به اندازه کافی مشابه هستند تا در یک راهنمای مشترک یکی از آنها در نظر گرفته شود.

قهوه برزیلی و کلمبیایی معمولاً پر رنگ ترین و پررنگ ترین هستند و قوی ترین عطر شکلات و خاکی را دارند. قهوه در السالوادور ، نیکاراگوئه و گواتمالا اغلب مملو از رایحه گردوی نرم است و معمولاً چگالی کمتری نسبت به قهوه برزیلی یا کلمبیایی دارد.

ما دم کردن قهوه آمریکای مرکزی و جنوبی را در مطبوعات فرانسه ترجیح می دهیم زیرا متوجه می شویم که دم کردن با غوطه ور کردن بهتر عطرهای مالت موجود در این منشا را استخراج می کند. استفاده از پرس فرانسوی لوبیا را با بدنه متراکم تر می پوشاند و بیشترین بافتی را که دهان شما را پر می کند به شما می دهد.

این قهوه ها با شکلات عالی هستند ، که عطرهای نهفته شکلات را در قهوه نشان می دهد و با غلات و نان به خوبی کار می کند. از آنجایی که این قهوه ها ترش و شیرین تر از قهوه های آفریقایی هستند ، کباب ها را بسیار بهتر تکمیل می کنند.

اگر به جفت کردن قهوه با طیور علاقه دارید ، از دانه های نیکاراگوئه یا کاستاریکا استفاده کنید ، زیرا آنها بیشتر بی صدا هستند و بر طعم های مرغداری مرغوب تر از قهوه برزیلی غلیظ نخواهند شد.


قهوه هندی و اندونزی

گوشت گاو و قهوه
اعتبار تصویر: Pixabay
  • عطرهای خاکی ، تنباکو ، چوب ، چرم
  • بهتر است با یک مطبوعات فرانسوی آماده شود
  • به خوبی با محصولات لبنی و گوشت ترکیب می شود

قهوه هندی و اندونزی دارای طعم تیره تری با بافت های پررنگ و بدن کامل هستند. آنها عمدتاً شامل ادویه جات ، تنباکو ، چرم و نت هایی از طعم چوب و نت هایی از کپک و عطرهای خاکی هستند.

این قهوه ها به دلیل داشتن طعم تیره و بدنه کامل در مطبوعات فرانسه بهترین عملکرد را دارند. منشاء اصلی این منطقه سوماترا ، هند ، پاپوآ گینه نو و جاوه است.

توصیه می کنیم این قهوه ها را با گوشت مانند گوشت گاو ، گوشت گوسفند و گوشت خوک جفت کنید ، زیرا آنها به اندازه کافی قوی هستند که بیش از حد بار نمی شوند. به طور کلی ، کباب های تیره یک انتخاب عالی برای جفت شدن با گوشت هستند ، بنابراین به دنبال برشته هایی باشید که هنگام خرید قهوه هندی و اندونزیایی به همراه گوشت ، برشته های تیره ترجیح می دهند. قهوه با دستگاه پرس فرانسوی با کباب تیره نیز به خوبی کار می کند ، بنابراین انتخاب یک قهوه تفت داده شده اندونزیایی برای جفت شدن با گوشت و دم کشیدن در پرس فرانسوی همه جعبه ها را بررسی می کند و هماهنگ ترین جفت را به شما می دهد.

جدا کننده 5

نتیجه

ما تقریباً روی موضوع جفت کردن قهوه سطح آن را خراشیده ایم ، اما امیدواریم این مرور کلی باعث شود شما در مورد این که با غذای خود چه قهوه ای می نوشید فکر کنید. توجه زیادی به ترکیب شراب و آبجو با غذا می شود ، اما قهوه اغلب نادیده گرفته می شود.

جفت کردن قهوه از مناطق مختلف و زمینه های مختلف با غذاهای خاص لذت هر دو را افزایش می دهد ، و ما فکر می کنیم ارزش وقت و تلاش برای آزمایش ترکیبات مختلف را دارد. پیدا کردن جفت مناسب که باعث می شود جوانه های چشایی شما از شادی منفجر شوند ، یک تجربه فراموش نشدنی است و شما را مجبور می کند برای موارد بیشتر به آنجا برگردید. امیدواریم این راهنما به شما در رسیدن به آنجا کمک کند!


تصویر توصیه شده: Pixabay

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *