راهنمای عاشقان قهوه برای شیرینی های قهوه

آب نبات قهوه

دوستداران قهوه می توانند از همه جا لذت ببرند – آب نبات قهوه یک چیز واقعی است و این یک غذای لذیذ است که طعم آن شبیه نوشیدنی مورد علاقه شما در جهان است. چه قهوه خود را قوی ، سبک و شیرین ترجیح دهید ، چه کمی از هر دو ، آب نبات قهوه برای شما وجود دارد. بسیاری از آب نبات های قهوه عالی در بازار وجود دارند که از نظر طعم و بافت متفاوت هستند ، اما همه آنها فوق العاده خوشمزه هستند و آماده نوشیدن هستند. اگر می خواهید آب نبات قهوه را امتحان کنید و مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، در اینجا راهنمای عاشق قهوه آب نبات ما آمده است:

جدا کننده 3

4 نوع آب نبات قهوه:

1 آب نبات قهوه برزیلی فلورستال

آب نبات قهوه فروشی آب نبات برزیلی

آبنبات های قهوه برزیلی فلورستال در حال ذوب شدن هستند ، آب نبات های سفتی که حاوی حدود 25 میلی گرم کافئین و عطر طبیعی قهوه هستند ، طعم واقعی آب نبات های برزیلی را نشان می دهد. وقتی مکیدن و خوردن آن را شروع می کنید ، آب نبات های قهوه در دهان شما ذوب می شوند. آب نبات برزیلی Florestal با منشاء برزیل ، بهترین کشور تولید کننده قهوه در جهان ، غنی از طعم قهوه است ، بدون طعم شکلات یا موکای تقلبی که معمولاً بسیاری از آبنبات های طعم دار قهوه دارند. همچنین خیلی شیرین نیست ، بنابراین اگر از آب نبات یا قهوه فوق العاده خوشمزه نیستید ، یک آب نبات عالی است.


2 آب نبات کافه ریو

قهوه ریو آب نبات های لذیذ پخت اصلی

قهوه ریو قهوه آب نبات قهوه ای جویدنی است که قهوه واقعی و محصولات لبنی واقعی را در یک لقمه انحطاطی ذوب شده ترکیب می کند. این آب نبات ها در چهار طعم موجود هستند: قهوه بو داده اصلی ، قهوه لاته ، قهوه کونا یا نعناع با خامه ایرلندی. آب نبات های قهوه ریو دارای بافتی جویدنی و ذوب کننده با طعم های غنی و شیرین هستند. ما طعم اصلی کباب را توصیه می کنیم ، اما هر چهار طعم باعث می شود بیشتر بخورید. این بهترین گزینه برای دوستداران قهوه است که از نوشیدنی های شیرین در کافه لذت می برند ، مخصوصاً آب نبات های Coffee Rio با طعم لاته.


3 بهترین آبنبات قهوه در بالی

بهترین آب نبات اسپرسو بالی

بهترین آبنبات قهوه بالی یک آب نبات سخت با طعم قهوه اصیل و غنی است. این آب نبات های قهوه لذیذ که با قهوه سوماتران واقعی تهیه می شوند ، عطر و طعم بی نظیری از قهوه دارند. Bali’s Best در سه طعم قهوه ، لاته و اسپرسو موجود است و عطرهای لاته و اسپرسو حاوی یک پرکنندگی صاف و خامه ای هستند. آنها شیرین تر از اکثر آب نبات های قهوه هستند ، بنابراین ممکن است برای دوستداران قهوه که طعم قهوه تندتر و تیره تر را ترجیح می دهند شیرین باشند. بهترین آبنبات های بالی همچنین حاوی حدود 10-16 میلی گرم کافئین هستند که جنبه مهمی از آب نبات قهوه است.


4 آب نبات قهوه کوپیکو

ست آب نبات کوپیکو

آبنبات های قهوه کوپیکو آب نبات های سخت اندونزی هستند که عطر قهوه قوی دارند و در هر قطعه بیش از 20 میلی گرم کافئین دارند. آب نبات کوپیکو در طعم های کاپوچینو و قهوه موجود است که هر دو فوق العاده خوشمزه و پیچیده هستند. طعم کاپوچینو شیرین تر است و طعم خامه ای و شیری آن بیشتر است و دارای پایه اسپرسو لذیذ است. طعم قهوه به قهوه سیاه نزدیکتر است و دارای طعم شیرینی است که در دهان شما ذوب می شود. آب نبات های قهوه کوپیکو یکی از بهترین آب نبات های قهوه موجود در بازار هستند ، اما مانند دیگر مارک ها شیرین نیستند.

جداکننده 2

نتیجه

بسیاری از آب نبات های با طعم قهوه وجود دارند که فقط به سر و صدای آنها پاسخ نمی دهند ، اما راهنمای ما اینجاست تا تجربه واقعی قهوه را به شما نشان دهد. لیست آبنبات های قهوه بالا حاوی برخی از خوشمزه ترین آب نبات ها با قهوه واقعی در آنها ، کافئین و همه چیز دیگر. ما به همه توصیه می کنیم آن را امتحان کنند ، اما کافه برزیلی Cafe Floresta مکانی عالی برای شروع است. اگر از آب نبات های تقلبی با طعم قهوه که طعم مواد شیمیایی و شکر دارند خسته شده اید ، راهنمای ما باید به شما کمک کند این نمای واقعی با طعم جاوا را در قالب آب نبات پیدا کنید.


اعتبار تصویر برجسته: Unsplash

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *