دوغ در قهوه: آیا باید امتحان کنید؟

ریختن دوغ از بطری شیشه ای

در حالی که بسیاری از دوستداران قهوه قهوه خود را به همان شکل می نوشند ، بسیاری از قهوه خوران خامه ، شیر ، شکر و اغلب حتی عسل را به قهوه خود اضافه می کنند تا طعم تلخ را از بین ببرد یا به سادگی مخلوط را شیرین کند. بسیاری از افرادی که قهوه می نوشند می پرسند آیا خوب است اگر شیر یا خامه معمولی کافی ندارید در قهوه خود دوغ بگذارید.

آیا می توان دوغ را با شیر ، خامه یا حتی کره در قهوه جایگزین کرد؟

در تمام تحقیقات ما ، ما به هیچ موردی فکر نکردیم که در آن استفاده از دوغ در قهوه خوب است ، کره بله ، دوغ ، خیر. اگر نمی دانید آیا در قهوه خود دوغ را امتحان کنید یا خیر ، پاسخ منفی استو در زیر به چرایی آن می پردازیم.

جدا کننده 4

دوغ دقیقا چیست؟

طبق تعریف ، دوغ یک شیر تخمیر شده است که پس از هم زدن کره باقی می ماند. شیر دوغ نسبت به شیر معمولی قوام بیشتری دارد ، اسیدیته بیشتری دارد و کالری و چربی کمتری دارد. شیر دوغ برای پختن چیزهایی مانند پنکیک ، بیسکویت ، شیرینی و سایر خوراکی ها عالی است ، اما این بهترین چیزی نیست که به فنجان قهوه صبح خود اضافه کنید ، به خصوص اینکه شیر دوغ طعم ترش دارد و شیر کامل ندارد.

چرا شیر دوغ وقتی به قهوه اضافه می شود طعم خوبی ندارد

در حالی که غلظت غلیظ تر دوغ احساس می کند که باید در یک فنجان قهوه قوی عمل کند ، طعم ترش هر چیز خوبی را که قوام می تواند به آن اضافه کند ، از بین می برد. شیر معمولی شیرینی کمی دارد ، که به عطر قهوه برای بسیاری از قهوه خوران کمک می کند. طعم ترش دوغ در قهوه بلافاصله قابل توجه است و عطر را کاملاً از بین می برد.

در حالی که آنچه شما در قهوه امتحان می کنید به شما بستگی دارد ، ما معتقدیم که دوغ طعم قهوه را خراب می کند و اگر آن را امتحان کنید آن را دوست ندارید ، بنابراین توصیه نمی شود.

اکنون که نظر متواضع ما را در مورد قرار دادن دوغ در قهوه خود می دانید ، ممکن است فکر کنید که دقیقاً چه چیزی می توانید در قهوه خود استفاده کنید. در بخش بعدی ما برخی از این مسائل را بررسی کرده و پیشنهاداتی را به شما ارائه می دهیم.

در قهوه علاوه بر شیر چه چیزی خوب است؟

اگر برای خوردن قهوه خود به کولر شیر دست می زنید و بیرون می روید ، یا از همان قدیمی قدیمی خسته شده اید ، می توانید به جای آن نیم و نیم یا کرم سنگین اضافه کنید. بسیاری از افرادی که می خواستند طعم قهوه خود را بهبود بخشند ، بستنی را فقط برای تغییر سرعت به آن اضافه کردند و گفتند طعم آن عالی است.

پانچ قهوه با بستنی و نعناع
عکس: الکساندرا ناومنکو ، Shutterstock

به جای کرم قهوه چه می توانید استفاده کنید؟

وقتی صبح چشمانتان کدر است و خسته هستید ، آخرین چیزی که می خواهید پیدا کنید این است که از کرم قهوه مورد علاقه خود خارج شده اید. همچنین ، اگر به دنبال چیزی سالمتر از کرم قهوه برای قهوه خود هستید ، شیر گاو گزینه مناسبی است. اگر چیز دیگری را ترجیح می دهید ، می توانید شیر نارگیل یا شیر بادام را امتحان کنید.

اگر می خواهید خامه ای بودن قهوه خود را افزایش دهید ، خامه سنگین را امتحان کنید و برای شیرین کردن قهوه خود به شیوه ای سالم تر ، به جای شکر از عسل استفاده کنید.

روشهای زیادی برای شیرین کردن و روشن کردن قهوه بدون نیاز به چشیدن دوغ در آن وجود دارد. اگرچه بسیاری از مردم از کره برای طعم دادن به قهوه خود با نتایج خوب استفاده می کنند ، اما دوغ فقط طعم یکسانی ندارد.

بنابراین ، در پاسخ به این س ofال که آیا در قهوه خود باید دوغ را امتحان کنید ، به نظر حقیر ما پاسخ منفی است. گزینه های بسیار دیگری وجود دارد ؛ دوغ به سادگی طعم قهوه را با ترش شدن آن از بین می برد.


تصویر توصیه شده: Fascinadora ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *