دستور پخت سرد با چیپس شکلات نعناع

نعناع جوش سرد

زندگی برای دوستداران نعناع می تواند سخت باشد. ما درباره شما اطلاعی نداریم ، اما ما به عنوان طرفداران سرسخت همه چیز با طعم نعناع ، اغلب از نبود نسخه نعناع بسیاری از غذاها و نوشیدنی های مورد علاقه خود ناامید می شویم. کارامل همه جا وجود دارد ، ما را با شکلات شروع نکنید ، و حتی میوه هایی مانند توت فرنگی و موز بیشتر از نعناع جلب توجه می کنند.

هیچ جا کمبود گزینه های نعناع به اندازه قهوه مشهود نیست. شکلات و قهوه با هم ترکیب می شوند ، نعناع و شکلات با هم ترکیب می شوند ، پس چرا تعداد زیادی قهوه با طعم نعناع وجود ندارد؟ ما تصمیم گرفتیم که امور را به دست خود بگیریم و از چیپس شکلات نعناع یک مربای سرد درست کنیم. اگر عاشق نعناع هستید ، امروز روز خوش شانس شماست. در اینجا دستور مورد علاقه ما برای پخت سرد با چیپس شکلات نعناع آمده است.

جدا کننده 4

اصول پخت سرد

هسته اصلی پخت و پز سرد ما با چیپس شکلات نعناع ، دستور غذای مورد علاقه و واقعی ما برای پخت سرد است. نوشیدنی سرد شیرین تر و نرم تر از قهوه معمولی است ، که آن را به پایه ایده آل برای قهوه شکلاتی نعناع تبدیل می کند.

تهیه دمکرده به طرز شگفت انگیزی آسان است و فقط به چند قطعه تجهیزات و حدود 20 دقیقه کار فعال نیاز دارد ، اگرچه شیب دار 16 ساعت طول می کشد ، بنابراین مطمئن شوید که زمان کافی را برای خود اختصاص می دهید.


نعناع جوش سرد

سرد با چیپس شکلات نعناع پخته می شود

ما تصمیم گرفتیم که امور را به دست خود بگیریم و از چیپس شکلات نعناع یک مربای سرد درست کنیم. اگر عاشق نعناع هستید ، امروز روز خوش شانس شماست. در اینجا دستور مورد علاقه ما برای پخت سرد با چیپس شکلات نعناع آمده است.

زمان آماده شدن 15 دقیقه

زمان خیساندن 16 زمان

کل زمان 16 زمان 15 دقیقه

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخش ها 1 نوشیدنی (ها)

کالری 145 کیلوکالری

 • 100 گرم قهوه مورد علاقه شما زمین به صورت عمده
 • 700 گرم آب در دمای اتاق
 • 6 برگ نعناع تازه
 • 1 قاشق چایخوری پودر کاکائو
 • تکه های شکلات به صورت اختیاری
 • خامه زده شده به صورت اختیاری
 • شیر به صورت اختیاری
 • دانه های قهوه خود را در یک محیط درشت خرد کنید. برای تهیه قهوه فرانسوی از تنظیمات درشت تری نسبت به حالت عادی استفاده کنید. اگر آسیاب ندارید ، با بقالی محلی خود مشورت کنید. اغلب آنها یک آسیاب عمومی دارند که می توانید از آنها استفاده کنید.

 • 100 گرم قهوه آسیاب شده را در دستگاه پرس فر قرار دهید و آن را با 700 گرم آب پر کنید.

 • سوسپانسیون را هم بزنید تا پایه کاملا مرطوب شود.

 • 6 برگ نعناع تازه و 1 قاشق چایخوری پودر کاکائو اضافه کنید. شما می توانید مقدار هر یک از مواد را به مزه تنظیم کنید. اطمینان حاصل کنید که برگ های نعناع در کنار هم جمع نشده و به طور مساوی در پرس فرانسوی توزیع شده اند.

 • درپوش را روی فرنچ پرس قرار دهید و بگذارید مخلوط به مدت 16 ساعت بماند.

 • بعد از 16 ساعت ، از پیستون پرس فرانسوی برای فیلتر کردن قهوه استفاده کنید.

 • این مرحله از نظر فنی اختیاری است ، اما ما دوست داریم آن را شامل شویم تا آهک سرد ما تمیز و ترد شود و اگر از همه آن در یک بار استفاده نکنید ، از استخراج بیشتر جلوگیری شود. دمای سرد فیلتر شده را از طریق فیلتر Chemex بریزید. این کار ذرات ریز و رسوبات موجود در نوشیدنی سرد را از بین می برد.

 • نوشیدنی سرد را در یک لیوان بریزید. اگر شیر می نوشید ، شیر را به مزه اضافه کنید.

 • اگر می خواهید تمام ترمزها را بکشید ، خامه زده شده ، چیپس شکلات و یک برگ نعناع را اضافه کنید.

 • از چیپس شکلات نعناع آشپزی سرد بنوشید و از تمام درخشندگی نعناع آن لذت ببرید!

اعتبار تصویر: SrideeStudio ، Shutterstock

کالری: 145کیلوکالری

کلمه کلیدی پخت سرد ، چیپس شکلات ، چیپس شکلات پخت سرد


دستور غذا را تنظیم کنید

این دستور پخت و پز سرد ما با پخت شکلات با نعناع است ، اما طعم ها متفاوت است و ممکن است متوجه شوید که بیشتر یا کمتر نعناع و شکلات را ترجیح می دهید. توصیه می کنیم تعداد برگ های نعنا را یک عدد تغییر دهید تا به سطح دلخواه نعناع برسید. برگهای نعناع قدرتمند هستند و عطر آن حتی برای ماندگارترین نعناع نیز می تواند بسیار زیاد شود.

پودر کاکائو در دستورالعملی که در بالا به شما دادیم بخشنده تر و کم رنگ تر است. اگر می خواهید شکلات بیشتری به آهک سرد خود وارد کنید ، توصیه می کنیم مقدار پودر کاکائو را از پشت به دو قاشق چایخوری دو برابر کنید. بعید است 2 قاشق چای خوری تقویت شده پیدا کنید و انتظار دارید دوستداران شکلات حتی بیشتر از آن استفاده کنند.

کوکتل Cold Brew
اعتبار تصویر: P-fotography ، Shutterstock

نت قهوه

شما می توانید از هر قهوه ای استفاده کنید ، اما توصیه می کنیم از برشته متوسط ​​یا برشته تیره استفاده کنید. غذاهای پخته شده سبک دارای طعم های ظریفی هستند که به راحتی در دستور العمل هایی از این دست از بین می روند. با یک کباب متوسط ​​نمی توانید اشتباه کنید ، اما اگر متوجه شدید که چیپس شکلات سرد نعناع فاقد عطر قهوه است ، یک کباب تیره را در دسته بعدی خود امتحان کنید.

جدا کننده 3

نتیجه

قهوه با رایحه نعناع انتخاب خواب ما برای رایحه خاص قهوه مورد علاقه است و این دستور غذا یکی از غذاهای مورد علاقه ما است. این نوشیدنی سرد برای ارائه یک غذای شیرین مانند قهوه شکلاتی نعناع ایده آل است ، زیرا به طور طبیعی با بافتی نرم و مخملی شیرین است.

دستور ما برای پخت و پز سرد با چیپس شکلات نعناع نقطه شروع خوبی است ، اما در ایجاد تغییرات در صورت دلخواه تردید نکنید. شکلات یا نعنا را ترجیح می دهید ، احتمالاً می خواهید مقادیر نسبی پودر کاکائو و برگ نعنا را تنظیم کنید. جستجو با دستور غذا بخشی از سرگرمی است!


تصویر توصیه شده: SrideeStudio ، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *