دستور پخت توت فرنگی لاته (تازه و آسان!)

لاته توت فرنگی یخی

اگر لیستی از نوشیدنی های عالی تابستانی تهیه کرده اید ، لاته های توت فرنگی یخی باید نزدیک به بالای صفحه باشند. شیر مخملی ، اسپرسوی پررنگ و شربت توت فرنگی خانگی نه چندان شیرین در این نوشیدنی کاملاً متعادل و گوارا گرد هم می آیند. قبل از اینکه از لذت خود لذت ببرید ، آن را روی یخ سرو کنید تا لایه های زیبا را ببینید!

به پایین بروید تا در مورد نوشیدنی مورد علاقه جدید ما ، لاته توت فرنگی سرد ، اطلاعات کسب کنید و دستورالعمل آسان و دقیق آن را بیابید. از سلیقه ها شگفت زده خواهید شد!

جدا کننده 2

چه چیزی در لاته توت فرنگی وجود دارد؟

1. شربت توت فرنگی خانگی

از آنجا که یک لاته توت فرنگی است ، طعم توت فرنگی برای نوشیدنی ضروری است. روش های مختلفی برای افزودن توت فرنگی به لاته وجود دارد ، مانند استفاده از شیر توت فرنگی یا افزودن عصاره توت فرنگی. اما روش مورد علاقه ما تهیه یک شربت توت فرنگی خانگی سریع است! آنچه شما نیاز دارید توت فرنگی ، آب و شکر است – و بقیه شربت روی بستنی یا فنجان قهوه صبحانه شما خوشمزه است.

توت

2. اسپرسو

اسپرسو دومین ماده اصلی است که باعث تعادل شیرینی شربت توت فرنگی و خامه بودن شیر می شود. برای بهترین نتیجه از دانه های قهوه تازه و دستگاه اسپرسو با کیفیت خود استفاده کنید. ما مدل های قابل حمل مانند Wacaco Minipresso را دوست داریم ، اما دستگاه های اسپرسو کامل بهترین اسپرسوی با ارزش بارتیستا را تولید می کنند!

لاته یخ خانگی

3. شیر

سومین قسمت لاته توت فرنگی البته شیر است. می توانید از هر نوع شیر استفاده کنید ، از جمله گزینه های غیر لبنی مانند شیر سویا یا نارگیل. و اگر لاته یخی درست کنید ، همانطور که ما اینجا هستیم ، دیگر نیازی به گرم یا بخار دادن شیر نیست! می توانید مستقیماً از یخچال داخل لیوان خود بریزید. آیا آماده شروع آشپزی هستید؟

تقسیم کننده 6

لاته توت فرنگی یخی

توت فرنگی لاته یخی

این لاته توت فرنگی که روی یخ سرو می شود ، لایه های خیره کننده ای از اسپرسو ، شیر و شربت توت فرنگی خانگی را ارائه می دهد. توت فرنگی افزودنی مناسبی برای اسپرسو پررنگ و شیر مخملی است!

زمان آماده شدن 5 دقایق

شربت توت 15 دقایق

کل زمان 20 دقایق

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخشها 1 شیر

کالری 140 کیلو کالری

عناصر

شربت توت

 • 1 جام توت فرنگی چهارم تازه یا یخ زده
 • ½ جام شکر سفید
 • ½ جام اب

توت فرنگی لاته

 • 2 تصاویر اسپرسو یا … یک فنجان قهوه غلیظ
 • 8 اونس شیر هر نوعی
 • 1 قاشق سوپخوری شربت توت
 • 1 جام تکه های یخ
 • توت فرنگی تازه تزیین اختیاری

دستورالعمل ها

شربت توت فرنگی درست کنید

 • مواد شربت را در یک قابلمه کوچک ترکیب کنید. بگذارید روی حرارت متوسط ​​جوش بیاید و مرتباً هم بزنید. مخلوط را به مدت 10 دقیقه بجوشانید.

 • حرارت را کم و متوسط ​​کنید و 5 دقیقه دیگر بگذارید تا جوش بخورد. سپس ظرف را از روی حرارت برداشته و اجازه دهید شربت خنک شود.

 • توت فرنگی ها را صاف کرده و مخلوط را به یک ظرف ضد هوا منتقل کنید.

یک لاته توت فرنگی درست کنید

 • دو بار اسپرسو بگیرید یا یک فنجان قهوه غلیظ درست کنید. بگذارید قهوه خنک شود و در مرحله بعدی کار می کنید.

 • سطل یخ خود را با یخ پر کنید و سپس یک قاشق غذاخوری شربت توت فرنگی به آن اضافه کنید.

 • شیر سرد را روی شربت بریزید و در آخر اسپرسو یا قهوه غلیظ را اضافه کنید. در صورت تمایل روی آن چند توت فرنگی تازه قرار دهید. قبل از مخلوط کردن لاته توت فرنگی سرد خود ، کمی وقت بگذارید تا لایه های زیبای رنگ را تحسین کنید!

تغذیه

کالری: 140کیلو کالری

کلمه کلیدی لاته توت فرنگی یخی ، لاته توت فرنگی

جدا کننده 4

افکار نهایی

اکنون که دستور العمل آسان را مشاهده کردید ، وقت آن است که شروع به تهیه لاته توت فرنگی یخ زده خود کنید! یک شربت خوشمزه را با توت فرنگی تازه و شکر بزنید ، سپس شیر خامه ای و اسپرسوی پیچیده و کمی تلخ به آن اضافه کنید. امیدواریم از این نوشیدنی گوارا لذت ببرید!

بازخوانی های مرتبط:


تصویر پیشنهادی: thaweerat، Shutterstock

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *