دستور غذا برای یک فرانسوی پرنده: کوکتل قهوه با ابسنته

دو نوشیدنی فرانسوی پرنده

اگر از اسپرسو مارتینی های معمولی خسته شده اید و به دنبال یک کوکتل قهوه جدید و هیجان انگیز هستید ، دیگر به دنبال فرانسوی پرواز نباشید. رایج ترین دستور غذا برای یک فرانسوی پرنده نیاز به قسمت مساوی آبسینت ، اسپرسو و لیکور قهوه دارد ، اما بسته به خواسته شما چندین روش مختلف برای انجام آن وجود دارد.

ما در این راهنمای کوتاه طرز تهیه دستور اصلی و چند گزینه محبوب را به شما آموزش می دهیم. ما همچنین لیستی از گزینه های مورد علاقه خود را برای آب سیب و لیکور قهوه به شما ارائه می دهیم.

جدا کننده 3

طرز تهیه قهوه با ابسنته

ساده ترین راه برای ساختن یک فرانسوی پرنده ، ترکیب قسمتهای مساوی آبنس ، اسپرسو و لیکور قهوه است. برای یک نوشیدنی ترجیح می دهیم از هر اونس یک انس استفاده کنیم.

دستور العمل اساسی

  1. آبسنت ، لیکور قهوه و اسپرسو را در یک شیکر با یخ ترکیب کنید. تکان دهید تا نوشیدنی بسیار سرد شود. حداقل 30 ثانیه تا 1 دقیقه
  2. داخل لیوان سرد شده صاف کنید.
  3. برای طعم بیشتر با سه دانه قهوه تزئین کنید.

این نوشیدنی اصلی به دلیل آبسنته تا حدودی قوی است. به طور کلی ، آبسنت اثبات بالاتری از ودکا است ، اغلب بیش از 100 اثبات. یک نوشیدنی معمولی معمولاً از مایع 80 مایع تهیه می شود که باعث می شود فرانسوی پرواز حدود 1.5 برابر قوی تر از حد متوسط ​​باشد. به خاطر داشته باشید که پرواز فرانسوی همچنین دارای لیکور قهوه است که حدود 40 اثبات کننده است.

ما توصیه می کنیم که با این کار آرام شوید و مصرف را فقط به یک جلسه محدود کنید ، زیرا آنها کاملاً قوی هستند.

پرواز فرانسوی
اعتبار تصویر: Pixabay

انتخاب آبنس و لیکور قهوه

بهترین ابسنت برای ساختن یک فرانسوی پرنده

اینکه از کدام نوشابه استفاده می کنید بیشترین تاثیر را بر طعم نوشیدنی می گذارد. آبسینت دارای طعم گیاهی قوی و غالباً غالب است. اگر طعم ابسنته را دوست ندارید ، احتمالاً فرانسوی پرنده را دوست نخواهید داشت ، زیرا ابسنت طعم غالب را ارائه می دهد.

در اینجا لیستی از برخی از ابسنت های مورد علاقه ما وجود دارد:

1. سنت جورج آبسینته ورته

این یک انتخاب عالی برای افرادی است که به دنبال ابسنت بی پایان هستند. این به راحتی در دسترس است ، قیمت مناسبی دارد و نمونه خوبی از آنچه آبسنت است است.

2. برادران لئوپولد آبسینته ورته

برادران لئوپولد که یک انتخاب عجیب و غریب تر از سنت جورج بودند ، از فرایندهای سنتی برای تهیه آبسنت استفاده کردند. آنها از انگور به عنوان پایه ای برای تخمیر استفاده می کنند و بعداً انیسون ، افسنطین و شوید را اضافه می کنند. آنها همچنین برای طعم بیشتر ، آب نبات مقطر را در بادرنجبویه و زوفا خیس می کنند.

3. تنسیسون ابسنت رویال

این یک آبسنت روشن است که از چغندر به عنوان پایه استفاده می کند. این نوشیدنی بسیار خالص برای نوشیدن است ، که آن را برای افرادی که مایل به طعم اضافی در نوشیدنی خود نیستند ، بهترین انتخاب می کند.

ون گوگ آبسینته
اعتبار تصویر: Pixabay

بهترین لیکور قهوه برای تهیه فرانسوی پرنده

دیگر ماده مهمی که در آبنوس در The France French ظاهر می شود ، لیکور قهوه است. بین لیکور قهوه تنوع کمتری نسبت به ابسنت وجود دارد ، اما آنچه شما انتخاب می کنید هنوز تأثیر کمی روی نوشیدنی شما خواهد داشت.

در اینجا لیستی از لیکورهای قهوه مورد علاقه ما برای تهیه فرانسوی های پرواز وجود دارد.

1. کالوا

این محبوب ترین لیکور قهوه به دلایلی است. تقریباً همه با کابینت مشروب مجهز دارای کاهلوآ هستند و در فرانسوی پرواز به خوبی کار می کند. ما دوست داریم از کاهلوآ با ابسنت سنت جورج استفاده کنیم وقتی کسی را اولین فرانسوی پرنده می کنیم ، زیرا به آنها پایه محکمی برای مقایسه جفت های عجیب و غریب ابسنته و لیکور قهوه می دهد.

2. آقای Black Crew Brew Cave Liker

اگر چیزی کمی پایدارتر و کمی شیرین تر از کاهلوآ می خواهید ، با آقای بلک همراه باشید. به اندازه کافی روان است که به تنهایی بنوشد و در کوکتل ها به خوبی کار می کند و برای استفاده در فرانسوی پرنده ایده آل است.

3. لیکور قهوه برادران لئوپولد

این لیکور قهوه که توسط برادران لئوپولد تهیه می شود و شماره دو ما را ابسنته می سازد ، پررنگ و بافت دار است ، چیزی شبیه قهوه فشرده فرانسوی. جای تعجب نیست که به خوبی با آبسنت برادران لئوپولد ترکیب می شود.

لیکور قهوه با خامه
لیکور قهوه خانگی

افسانه آبسنت و توهم

باید اشاره کنیم که هر گونه ترس در مورد نوشیدن آبسینت به دلیل توهم بی اساس است. سالها شایعاتی مبنی بر اینکه آبسینت می تواند باعث توهم شود ، به گوش می رسید ، تا حد زیادی به خاطر افراد مشهوری مانند پیکاسو و ادگار آلن پو ، که بر اساس شواهد حدیثی از این شایعات حمایت کردند.

حقیقت این است که اگرچه ابسنت حاوی اثری از ماده شیمیایی روانگردان توژون است ، اما تقریباً به اندازه کافی حاوی توهم نیست. یک توضیح محتمل در پشت شایعات دائمی – و احتمالاً آنچه پیکاسو و پو را وادار به حمایت از آنها کرد – میزان بالای الکل آبسینت است. از آنجا که ابسنت تقریباً دو برابر یک نوشیدنی الکلی استاندارد است ، بدتر شدن آن بسیار آسان است و منجر به هرگونه اختلال حسی می شود.

جداکننده 2

دو نوشیدنی فرانسوی پرنده

کوکتل فرانسوی پرواز

ساده ترین راه برای ساختن یک فرانسوی پرنده ، ترکیب قسمتهای مساوی آب نازک ، اسپرسو و لیکور قهوه است. برای یک نوشیدنی ترجیح می دهیم از هر اونس یک انس استفاده کنیم.

زمان آماده شدن 3 دقیقه

زمان تکان دادن 1 دقیقه

کل زمان 4 دقیقه

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخش ها 1 کوکتل (ها)

کالری 100 کیلوکالری

  • تکان دهنده ی کوکتل

  • شیشه سرد شده

  • آبسنت ، لیکور قهوه و اسپرسو را در یک شیکر با یخ ترکیب کنید. تکان دهید تا نوشیدنی بسیار سرد شود. حداقل 30 ثانیه تا 1 دقیقه

  • داخل لیوان سرد شده صاف کنید.

  • برای طعم بیشتر با سه دانه قهوه تزئین کنید.

کالری: 100کیلوکالری

کلمه کلیدی آبسنت ، کوکتل قهوه ، کوکتل فرانسوی پرواز


تصویر توصیه شده: الکساندر پروکوپنکو ، شاتر استوک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *