دستور تهیه کرم قهوه پالئو (غنی و آسان)

ریختن کرم قهوه

رژیم های Paleo ساده ، م effectiveثر هستند و به افراد بی شماری کمک کرده اند که وزن خود را کاهش داده و زندگی سالم تری داشته باشند. متأسفانه ، برای افراد مدرن ، رژیم غذایی سرخپوشان محدود کننده است. اگر رژیم غذایی پالئو را 100٪ به معنای واقعی کلمه دنبال می کنید ، حق دارید فقط گوشت ، ماهی ، میوه ، سبزیجات ، آجیل و هر چیز دیگری را که افراد اولیه به آن دسترسی داشتند ، بخورید. قهوه و محصولات لبنی به طور قابل توجهی در این لیست وجود ندارد.

قهوه از نظر فنی پالئو نیست ، اما تا حدودی خاکستری است ، زیرا دانه های قهوه فقط دانه های میوه های طبیعی هستند و هیچ گونه مواد شیمیایی و نگهدارنده ندارند. با این حال ، کریمر به هیچ وجه در منطقه خاکستری نیست و قطعاً سرخپوش نیست. بنابراین ، اگر علاقمند به پیروی از رژیم غذایی پالئو و همچنین قهوه ساز هستید که دانه های آب گرم خود را با خامه می گیرد ، چه باید بکنید؟ در این مقاله ما دستور تهیه قهوه ساز paeo را به شما می دهیم ، اما هشدار دهید: رژیم های سخت سرخپوشان به دور نگاه می کنند زیرا ما برخی قوانین را زیر پا می گذاریم. بیا شروع کنیم!

جدا کننده 3

لبنیات: دشمن سرخپوشان

بیشتر مردم مایلند در مورد قهوه کمی به قوانین سرخپوش تقلب کنند ، اما گنجاندن محصولات لبنی در رژیم غذایی سرخپوشان این هدف را کاملاً شکست می دهد. مهم نیست چگونه آن را برش دهید ، شیر و خامه رنگ قرمز ندارند ، بنابراین دستور کرم ما باید جایگزینی پیدا کند. در میان گزینه های جایگزین شیر چندین نامزد خوب وجود دارد ، اما ما شیر نارگیل را برای خامه خود انتخاب کردیم. شیر نارگیل تنبل و ساده است ، فقط از نارگیل و آب تشکیل شده است ، که آن را به عنوان کاندیدای مناسب برای قهوه ساز پالئو تبدیل می کند.

به عنوان یک امتیاز ، شیر نارگیل یکی از ساده ترین انواع شیر است که می توانید آن را کوبیده و کف کنید ، که به ایجاد آسیاب قهوه پالئو با بدن و ضخامت کمک می کند.


دستورالعمل

کرم قهوه
اعتبار تصویر: Pexels، Pixabay

تجهیزات

 • قابلمه ای کوچک با درب
 • صافی
 • شیشه ذخیره شیشه ای

عناصر

 • 1 قوطی شیر نارگیل (13.5 پوند)
 • 1 غلاف دانه وانیل
 • نمک گل سرخ

مراحل

 1. شیر نارگیل و کمی نمک را در یک قابلمه کوچک مخلوط کنید.
 2. شیر نارگیل و نمک را روی حرارت ملایم تا متوسط ​​گرم کنید تا کف کند. قبل از جوشاندن آن را خوب از روی حرارت بردارید!
 3. 1 غلاف دانه وانیل را باز کنید و دانه ها را داخل شیر نارگیل گرم شده بریزید. پس از افزودن دانه ها ، غلاف را اضافه کنید.
 4. دانه های وانیل و غلاف وانیل را در شیر نارگیل مخلوط کنید. توجه: آنها معمولاً حل نمی شوند.
 5. روی ظرف را بپوشانید و بگذارید مخلوط حداقل 30 دقیقه خنک شود. هرچه مدت بیشتری آن را ترک کنید ، طعم وانیل بیشتری خواهید داشت.
 6. با استفاده از صافی غلاف وانیل و دانه های شیر نارگیل را بردارید.
 7. خامه را در یک ظرف شیشه ای بریزید ، با درب آن را بپوشانید و در یخچال نگهداری کنید. کرم تا یک هفته در یخچال نگهداری می شود.
شیر نارگیل
اعتبار تصویر: Unsplash

نکات مفید

گاهی اوقات خامه شیر نارگیل بسته به میزان نمک و دمای یخچال منجمد می شود و به یخچال می چسبد. یک راه برای یکدست شدن قوام شیر نارگیل و جلوگیری از انجماد این است که در اولین قدم کمی شیر بادام به خامه اضافه کنید. می توانید با مقدار شیر بادام استفاده کنید ، اما توصیه می کنیم با 1-3 قاشق غذاخوری شروع کنید.

توصیه ما استفاده از شیر بادام بدون طعم است ، زیرا برخی از انواع طعم دار می توانند اصول رژیم غذایی سرخپوش را نقض کنند. مطمئن ترین شرط این است که از یک نسخه بی مزه و بدون شیرینی استفاده کنید ، زیرا ما در ابتدا با نوشیدن قهوه قوانین را نقض می کنیم.

شما می توانید از هر ظرف ذخیره ای که دوست دارید استفاده کنید ، اما مطمئن شوید که یک ظرف با درب را انتخاب کنید. اگر کرم خود را محکم نچسبانید ، دوام چندانی نخواهد داشت. ما شیشه را بر روی مواد دیگر مانند پلاستیک توصیه می کنیم ، زیرا شیشه رنگ نمی کند یا بو نمی دهد ، به این معنی که می توانید از شیشه برای اهداف دیگر استفاده کنید. ما اشتباه کردیم که یکبار خامه نارگیل را در یک ظرف پلاستیکی ذخیره کردیم و فقط به دلیل طعم طولانی مدت ، به ظرف کرم نارگیل تبدیل شد.


ریختن کرم قهوه

دستور تهیه کرم قهوه پالئو

شیر نارگیل ساده است ، فقط از نارگیل و آب تشکیل شده است ، و آن را به یک پایگاه ایده آل برای قهوه ساز پالئو تبدیل می کند. به عنوان یک امتیاز ، شیر نارگیل یکی از ساده ترین انواع شیر است که می توانید آن را کوبیده و کف کنید ، که به ایجاد آسیاب قهوه پالئو با بدن و ضخامت کمک می کند. بیا شروع کنیم!

زمان آماده شدن 2 دقیقه

زمان پخت 5 دقیقه

زمان خنک کننده 30 دقیقه

کل زمان 37 دقیقه

البته نوشیدنی

آشپزخانه آمریکایی

بخش ها 14

کالری 30 کیلوکالری

 • قابلمه ای کوچک با درب

 • صافی

 • شیشه ذخیره شیشه ای

 • 1 من میتوانم شیر نارگیل (13.5 پوند)
 • 1 غلاف لوبیای وانیلی
 • نمک گل سرخ
 • شیر نارگیل و کمی نمک را در یک قابلمه کوچک مخلوط کنید.

 • شیر نارگیل و نمک را روی حرارت ملایم تا متوسط ​​گرم کنید تا کف کند. قبل از جوشاندن آن را خوب از روی حرارت بردارید!

 • 1 غلاف دانه وانیل را باز کنید و دانه ها را داخل شیر نارگیل گرم شده بریزید. پس از افزودن دانه ها ، غلاف را اضافه کنید.

 • دانه های وانیل و غلاف وانیل را در شیر نارگیل مخلوط کنید. توجه: آنها معمولاً حل نمی شوند.

 • روی ظرف را بپوشانید و بگذارید مخلوط حداقل 30 دقیقه خنک شود. هرچه مدت بیشتری آن را ترک کنید ، طعم وانیل بیشتری خواهید داشت.

 • با استفاده از صافی غلاف وانیل و دانه های شیر نارگیل را بردارید.

 • خامه را در یک ظرف شیشه ای بریزید ، با درب آن را بپوشانید و در یخچال نگهداری کنید. کرم تا یک هفته در یخچال نگهداری می شود.

کالری: 30کیلوکالری

کلمه کلیدی شیر نارگیل ، کرم قهوه با شیر نارگیل ، بدون محصولات لبنی ، پالئو ، قهوه پالئو ، کرم قهوه پالئو

جدا کننده 5

نتیجه

رژیم های Paleo از نظر طراحی محدود کننده هستند ، اما این بدان معنا نیست که شما باید قهوه را به طور کامل ترک کنید. در حالی که قهوه یک منطقه خاکستری مرزی است ، خامه یک nepaleo قوی است ، بنابراین شما باید از شیر بدون لبنیات تهیه کنید. ما شیر نارگیل را به عنوان پایه ای برای مخلوط کن قهوه پالئو توصیه می کنیم ، زیرا با توجه به مواد ساده و خوشمزه ، ساده است. اگر با توده ها و سرمازدگی مشکل دارید ، می توانید کمی شیر بادام شیرین نشده اضافه کنید تا بافت کرم شما یکدست شود.


تصویر توصیه شده: Pixabay

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *